Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (5) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Выбор бюджетного велосипеда от 300 до 500 долларов, обсуждение статьи
Greyhound
   03 2006, 17:58
Quote Post

серый собак

: Lviv, Ukraine
: 2804

Предлагаю ознакомиться и высказаться.

Каждый год одновременно с подснежниками все тематические системы общения в интернете наводняются текстами вида: «Здравствуйте дорогие велосипедисты! Я *-цать лет тому назад катался на советском велосипеде (или катаюсь до сих пор), но неожиданно разбогател, потому прошу подсказать мне, какой горный-городской-скоростной велосипед мне выбрать в пределах 300-500 долларов. Завсегда Ваш, Захаров Макар». Как вариант, автор озадачен выбором из двух чрезвычайно похожих велосипедов разных марок, но одной страны происхождения. Попытаемся избежать всегда спорных объявлений "лучшего производителя всех времен", но найдем и опишем универсальные критерии, по которым любой человек сможет сделать выбор.

читать далее оригинал...
перевод статьи

В очередной раз убедился, насколько грамотный там велонарод. Только тон статьи мне не очень понравился и есть ряд возражений, но сейчас их высказывать ломает, пятница всё-таки.
Пишите...

UPD. ещё две статейки по сабжу - realbiker.ru и velopiter
Email PosterUsers Website
Velomax
03 2006, 18:41
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

Нехило.
Users Website
Dgura
03 2006, 18:56
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lutsk
: 144

Головне не на чому людина їздить, а що вона просто їздить. А так більш менш правильна стаття якраз для початківців, а мудрість прийде потім до нього, з кілометражом
Greyhound
06 2006, 9:06
Quote Post

серый собак

QUOTE (Velomax @ 03 Березня 2006, 18:41)
Нехило.

Бирота, как всегда меня удивила основательностью. Маладца! sleep.gif
Greyhound
06 2006, 9:08
Quote Post

серый собак

QUOTE (Dgyra @ 03 Березня 2006, 18:55)
Головне не на чому людина їздить, а що вона просто їздить. А так більш менш правильна стаття якраз для початківців, а мудрість прийде потім до нього, з кілометражом

Так никто и не говорит, что это статья для профи. Как раз наоборот, в процессе читания материала, несколько раз натыкаемся на "длячайниковость" статьи.
Білийлис
06 2006, 10:55
Quote Post

любитель

: Львів (Клепарівська)
: 863

Угу, стаття відповідає на ряд запитань, які не так давно стояли і переді мною, доречі я на них відповів подібним чином: взяв б/у фірмову раму класичної геометрії і довірився досвідченому веломеханіку щодо навісок...

От тільки б наш досвідчений веломеханік не дочитав до того місця де написано: "В хорошей веломастерской, полная настройка и подготовка велосипеда из коробки стоит 30 долларов для велосипеда с улицы" а то прийдеться самотужки вело профілактику проводити.
Greyhound
06 2006, 11:01
Quote Post

серый собак

По-крайней мере ссылка на эту статью избавляет от множественных диалогов с начинающими велоамигосами. smile.gif
Velomax
06 2006, 19:22
Quote Post

неутомімый командор

Не переживайте smile.gif, в статье цены масковские, даже не киевские...
Users Website
Skageny Pes
07 2006, 10:48
Quote Post

Зацікавлений
**

: Тернопіль-Львів
: 230

Загалом класна і обширна стаття, та в ній не пише про правильні гальма і правильний винос (хоча при купівлі у веломагазині нового байка, вони по ідеї мають бути правильні)
Skageny Pes
07 2006, 11:51
Quote Post

Зацікавлений
**

: Тернопіль-Львів
: 230

QUOTE (Greyhound @ вчора, у 11:00)
По-крайней мере ссылка на эту статью избавляет от множественных диалогов с начинающими велоамигосами. smile.gif

Я б так не сказав, звичайно це простіше дати зсилку і сказати читай, але навіщо тоді такі форуми, і веломеханіки в магазинах, повісив таку статейку і все.. Згоден що можна дуже довго сперечатись що байк А краще за Б бо там краща навіска, але в ціну байка зазвичай входить і ціна за його імя (як це є в будь-якому товарі) і тому можна купити за такі ж гроші байк з кращою навіскою,і оскільки продавцю довіряти особливо не можна, то без порад досвідченого велоамігоса не обійтись.
Greyhound
09 2006, 15:16
Quote Post

серый собак

Макс, предлагаю статью прикрепить в разделе Технічні питання.
Velomax
08 ѳ 2007, 23:04
Quote Post

неутомімый командор

Авторы разрешили разместить на у нас перевод статьи.
Users Website
YurikB
15 2007, 9:00
Quote Post

Початківець
*

: Львів
: 33

З другого боку зі статті випливає що якщо людина не має мінімум 300 баксів, то їй тільки пішки ходити... crazy.gif blink.gif
Я згідний зі статтею, що "чим міх дорожчий тим він кращий". Про це навіть можна було і не писати, ітак зрозуміло. Стаття для чайників бо вона розказує про тривіальні речі! Але речі з точки зору дуже продвинутого ровериста, який думає що він майже профі і старається їздити як профі. Тля такого ровериста дійсно має значення якість деталей, тому що він витискає з ровера максимум, причому на повній швидкості. Для такого випадку дійсно, 500 баксів - то мінімум безпечний для здоровя (з висновків зі статті).
Але, якщо людина просто катається по місті/парку, нафіга їй ровер за 500 баксів, який витримує спуск з великої гори на повній швидкості, прижки з трамплінів, бордюрів, через бордюри і так 100 раз на день???
Якби в нас мінімальна зарплата була 2000 оу, я би той пост не писав. Я би теж купив якісну річ. Але реалії нашого життя такі, що для декого 500 баксів ого як багато. А Стаття критично каже, що чувак, поки не назбираєш від 300 до 500 уо в вело магазин навіть не заходь.
Помоєму є різні типи катань і для кожного з них є свій ціновий діапазон.
На початку статті тре було написати: "Для чайників, які хочуть їздити швидко, екстремально, але безпечно".
Opal
15 2007, 13:29
Quote Post

The Office-Samurai

: БОМЖ
: 827

Категорично незгідний. Отримувати задоволення можливо тільки від нормального байка. Так, дійсно, можливо купити досить пристойний б/в байк дешевше, ніж 300 у.о. Але якщо річ про новий - 300 дійсно магічне число. Після цієї цифри починається задоволення, до неї - геморой з постійно потребуючими уваги дрібницями. Гальма, ланцюг, навіска, вісімки etc.

Більше думаєш про "що там скрипить?" і "загальмоє воно наступного разу чи ні?", ніж про саму їзду...
Email Poster
jurabike
15 2007, 17:39
Quote Post

мегачеловек

: Івано-Франківськ
: 1008

так є ж і садомазохісти...одного разу в молодості ми тижня два каталися на Запорожці діда мого друга і отримували від цього офігєнне задоволення. "МИ Ж ЇДЕМ НА ТАЧЦІ".Ми були щасливі до того часу аж поки він не посипався на частинки. Та на 300баксів мож було придбати їх аж два !!!

...я вже давно не їжжу на Запорожцях, я не садомазо...
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll