Ūֲ | Ҳ | | |

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Порадьте яку Виль взяти, Manitou,Suntour,RS
disney
25 2015, 21:36
Quote Post

Початківець
*

: Львів С.Лисиничі
: 36

Шановна громадо підскажіть що краще взяти? ohmy.gif

MANITOU M30 26 vs SunTour EPICON XC 2014 vs ROCK SHOX XC-32

Усі 3 повітря-масло,ціновий діапазон +- однаковий,застосування зранку по дорозі на роботу ввечері через ліс+вихідні ліс prankster2.gif Дякую за увагу
Email Poster
Stevens
25 2015, 22:03
Quote Post

Велофанат

: Львів
: 1320

Рокчпок
Бо перебрати можна на коліні, стандартні розхідники, не вибаглива.
Сантур- діагноз
Моніту випускає самізнаєтешо
Email PosterUsers Website
ЧД_
26 2015, 10:21
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

На даные вилки все расходники за углом.
Эпикон лучше в работе запчасти трудно достоваемы и дороги. Маниту более живуче, любую хрень к вилке купить не проблема. Рокшок умеет перебирать Стевенс, с запчастями есть некоторые проблемы, но не глобального маштаба. ЧД бы докинул бы пару рублив до Р7. ИМХО laugh.gif

ЧД_ - 26 2015, 10:22
PlusOdyn
26 2015, 10:27
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (Stevens @ вчора, у 23:03)
Сантур- діагноз

Ля, якось прийду і покажу Тобі як Аксон перебирається. Пасатріш що в середині, і порівняєш із рокчпоком.
Email Poster
Stevens
26 2015, 10:36
Quote Post

Велофанат

блаблабла
ЧД_
26 2015, 11:39
Quote Post

sprzedawca materacow

Дивчатка не сварытся. Все шо в середени тых трех вилок шо озвучил Автор темы. працюе на одному прынцыпу. Реализация ризна. То есть это все те же яйца. тыко в профиль. ЧД перебирал все три вилки. Эпикон лучше в работе. РокЧпок и данная Маниту однакови. Так как Автор. тыко опу до работы возит, то я бы привязывался. або до Артурчика. або до запчастын. laugh.gif
disney
26 2015, 13:21
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 08:21)
На даные вилки все расходники за углом.
Эпикон лучше в работе запчасти трудно достоваемы и дороги. Маниту более живуче, любую хрень к вилке купить не проблема. Рокшок умеет перебирать Стевенс, с запчастями есть некоторые проблемы, но не глобального маштаба. ЧД бы докинул бы пару рублив до Р7. ИМХО  laugh.gif

Тобто вартує докинути як я знайшов 25 баків і взяти MANITOU PRO R7 за 210$?Доречі читав багато непоганих відгуків за неї yes.gif

Ля, якось прийду і покажу Тобі як Аксон перебирається. Пасатріш що в середині, і порівняєш із рокчпоком.

Чесно щось найбільше стоїть на епікон,вигляд, робота(переглядав відео), не саме головне для мене але її вага...

Рокчпок
Бо перебрати можна на коліні, стандартні розхідники, не вибаглива.

То я розумію, але ще маю думку що рокчпок якщо вже брати то щось типу реби чи сіда...то є чисто моя думка...

disney - 26 2015, 13:45
Email Poster
PlusOdyn
26 2015, 13:39
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

QUOTE (disney @ нині, у 14:21)
Тобто вартує докинути як я знайшов 25 баків і взяти MANITOU PRO R7 за 210$?Доречі читав багато непоганих відгуків за неї yes.gif

Макарошки. laugh.gif
Email Poster
ЧД_
26 2015, 13:56
Quote Post

sprzedawca materacow

disney
Тобто вартує докинути як я знайшов 25 баків і взяти MANITOU PRO R7 за 210$?

Просто по работе Выше выбраные Вами вилки и рядом не лежали с Р7, а докидывать если смотреть только на бакс, собственно фигня. Расходников опять же тьма. Артурчик то же умеет перебирать. Самому если. то вообще без проблем. Только помнить что под шестиграник болт в ноги закручивается. а не выкручивается. Кроме бушенгов и сальников все можно достать в Львове уже. Сальники и бушенги 4 сезона ходят безпроблемно. Из проблемных мест, в каком то году ставили манжету воздушного поршня явный кЕтай. Артурчик и ЧД на это пару раз нарывались. Но все это исправимо. Последних годов и ранних годов ЧД это не встречал. Кроме этого просто необъятные просторы для тюнинга. laugh.gif

ЧД_ - 26 2015, 13:56
bata
26 2015, 14:19
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

QUOTE (disney @ нині, у 13:21)

Можете скинути ссилочку на таке?

Дуже хороша тема, шукаю щось схоже в ціновому діапазоні 200баксів повітряне і головне білий колір)))) То для дівчини. Сам кайф якщо вилка буде червона)))
Email Poster
disney
26 2015, 14:31
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (bata @ нині, у 12:19)
Можете скинути ссилочку на таке?

Дуже хороша тема, шукаю щось схоже в ціновому діапазоні 200баксів повітряне і головне білий колір)))) То для дівчини. Сам кайф якщо вилка буде червона)))

Кайф то скорше для мене чорна з червоним prankster2.gif
Вибачайте але там залишилась лиш 1 за таку ціну тож не ставайте конкурентом biggrin.gif давайте жьІть дружно...
Email Poster
ЧД_
26 2015, 14:38
Quote Post

sprzedawca materacow

bata Р7 перебирал: серую, черную, белую, зеленую, красную. Думаю что если поискать и такое найдете. Рокчпоки, тоже попадались кроме зеленой. Цена Р7 как раз в районе 200 бачей. ЧД еще и дешевле брал, но то было за Януковича. laugh.gif

ЧД_ - 26 2015, 14:39
bata
26 2015, 14:59
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

Я планую за місяць-два брати, так що поки я вам не конкурент)))

може як для легкої дівчини, взяти MANITOU M30 26, вона досить легенька 1680, але ноги 30мм, якщо норм за нею доглядати думаю нічо поганого не має статися)))
Email Poster
Stevens
26 2015, 15:23
Quote Post

Велофанат

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 13:39)
Макарошки. laugh.gif

МАніту як варені макарони.
З іншим погоджуюсь з ЧД

Якшошо то можу підігнати ребу чи фоксу за тіж 200паперів. Але льогке биу.
ЧД_
26 2015, 15:50
Quote Post

sprzedawca materacow

хтось тут не вмие варыты макароны? laugh.gif
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll