Ūֲ | Ҳ | | |

Tektro   VeloMAX

: (5) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Скажи - ні ! , для музІки при їзді на ровері., 5 см до ДТП
etreyo
   05 2006, 10:12
Quote Post

Кінь педальний короткошерстний

: Жидачів
: 331

Їду сьогодні зранку на роботу ровером (як завжди, слухаючи музику). Спускаючись з гірки (34-36 км/год) , обганяє мене авто, а побачив я його на відстані 5см.... Сам не знаю як викрутив, і залишився не пошкоджений.... Водій сказав пару теплих слів (10-15 поверхових). Сам розумію що я винен sad.gif
Email Poster
f007
   05 2006, 10:28
Quote Post

Початківець
*

: Львов
: 93

Ну а музыка при чём...?
Может головой чащее крутить или вольюм не такой чтоб перепонки выскакивали =)

Последний раз было приключение, это возле мастерской макса, еду, разведываю куда пхнуть далее, гдето при 8-10 км, а тут изза угла (улочка с подъемом между садиком и мастерской) вылетает мужик с двумя здоровенными сумками или тюками но массивными, решил на 20км в час с горки, бегом в припрыжку, несмотря вообще может за углом люди, про меня вообще представить не знал как, а что на дороге машины забыл, с остекленевшими глазами к остановившемуся трамваю... А тут оПА...Вел, ...я... Короче хвала моим вибрейкам... Дятла я раньше заметил...2 см оставалось до мужика и его зловещих тючищь...Или к максу и меня и вел, шлемафона не было, с такой дурью как он нёсся то ударился бы и ещё пролетел метра 2-а на проезжую часть =0) ...
Я из-за музыки конечно не услышал громкие шажища и нервозные "стоять трOмвай!!!" этого скоростного гомосапиенса ... Но это не в музыке дело а в людях =) Хотя если быть ненастороженным то музыка помеха. Ет факт =)
Users Website
Ryu
05 2006, 23:22
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів, Сихів
: 116

Коли ти їдеш на байку і слухаєш музику, ти автоматично відключаєшся від дороги, ти втрачаєш уважність незалежно від того який в тебе досвід, пів біди коли навушник висить в одному вусі, а от коли в двох ( я наприклад їжджу з одним навушником, або включаю музику на середній звук ( просто вже не раз бачив таких інтелектів які рубають музон на повну тіпа ідіть всі на ... я тут їду і слухаю музончик, а потім через секунду вже випливає інша репліка ідіть всі на ... я тут на капоті зажигаю smile.gif )) Можна обійтись без музики, тай я практично сам ніколи не катаюсь, а коли й сам всарівно не скучаю ( смакую життям biggrin.gif ), найкраще музику слухати вдома на лежанці, там тебе точно ніхто не переїде ( але всяке може бути blink.gif )
Villi
03 2007, 18:47
Quote Post

Початківець
*

: ЛЬвів
: 50

Вихід дуже простий зменшити звук
Email Poster
Leon
03 2007, 23:31
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 620

Якшо слухати музику неголосно, або в одному вусі (теж неголосно) і бути зосередженим, то нічо поганого не буде! А ше варіант, як я роблю: в рюкзаку маю склепаний маленький підсилювач, на акумуляторах від машинки на пульті, туда підєднані mp3 плеєр і здорові навушники-бочки. Навушники висять на шиї (так шо не злітають і не труть шию), а потужності підсилювача досить шоб ті навушники порвати. От і їжджу собі і слухаю разом з перехожими музику smile.gif . Але то тільки тоді коли я з рюкзаком і не лінь зєднувати ті всі дроти. А так то в звичайних затичках і тихо або в одному вусі. І слухаю теж тіки коли сам

Leon - 03 2007, 23:33
Email PosterUsers Website
alex
04 2007, 11:16
Quote Post

Велофанат

: Lviv
: 1112

Переважно без плеєра на ровер не сідаю, це коли сам катаюсь, коли є компанія, то переважно його не використовою. Вважаю, що з плеєром їздити не набагато безпечніше ніж без нього. Просто треба уважніше слідкувати за ситуацією на дорозі, поглядати назад час від часу, і звичайно гучність не доводити до максимуму-бо тоді шансів почути що відбувається позаду і навколо буде мінімум.

Dalnoboy
04 2007, 13:25
Quote Post

Постійний учасник

: 421

А є ще один варіант.
Колись, бачив, продавалось ТСМівське радейко на руль.
Незнаю як воно в роботі, але якщо дуже хочеться то ... wink.gif
А, взагалі, дорогу треба дивитись і слухати.
І вибір кожен робить сам.
Email Poster
_BuR_
05 2007, 0:20
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: 3395

не знаю,музика завжди в дорозі з нею легше їхати , а слухати в одному вусі це садо мазо,краще не слухати взагалі,я вважаю шо коли з музикую навпаки стаєш уважнішим і виходить на те саме

Leon
05 2007, 12:42
Quote Post

Постійний учасник

: 620

Висновок: кожному своє і по своєму, але з головою на плечах!
Wertomaniak
09 2011, 18:55
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

скажу так, коли холодно то беру з собою вуха косс спорта про і їду з музикою. Але останнім часом замітив що це трохи спрягає. Мусиш завжди бути на чеку. Тому кайфу від такої їзди невідчуваю і з вчорашнього дня їзджу без навушників (тим паче КОСС спорта про) happy.gif
vchaban
09 2011, 19:12
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: 3061

Якщо слухати музику в навушниках не надто голосно, то це практично те саме, що і слухати магнітолу в авто, в плані інформативності від навколишніх звуків. Тим більше, що кузов авто має шумоізоляцію. Але в будь-якому випадку всі маневри треба узгоджувати з своїми очима і головою smile.gif

Особисто рідко їжджу з плеєром, хоч він мені не заважає.
Scorpion
09 2011, 19:20
Quote Post

Зацікавлений
**

: 151

QUOTE (alex @ 04 Червня 2007, 11:16)
Переважно без плеєра на ровер не сідаю, це коли сам катаюсь, коли є компанія, то переважно його не використовою. Вважаю, що з плеєром їздити не набагато безпечніше ніж без нього. Просто треба уважніше слідкувати за ситуацією на дорозі, поглядати назад час від часу, і звичайно гучність не доводити до максимуму-бо тоді шансів почути що відбувається позаду і навколо буде мінімум.

Аналогічно, просто коли виїджаю на дорогу з активним рухом тоді музику виключаю
До речі гучність непотрібно доводити на максимум незалежно від того на ровері ти чи ні, вуха все-таки не поміняєш
Wertomaniak
09 2011, 19:46
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

Доречі хто яку музику слухає ? happy.gif
Scorpion
09 2011, 20:41
Quote Post

Зацікавлений
**

: 151

З таким питанням тобі сюди >>
vlad777
11 2011, 13:30
Quote Post

: Ужгород
: 13

Музика відволікає твою увагу на дорозі, ти не чуєш автівок шо проїзжають навколо. Сам був у подібній ситуаціі mellow.gif
Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (5) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll