Ūֲ | Ҳ | | |

FSA   VeloMAX

: (4) 1 2 [3] 4  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Вибір велоштанів, аби восени не мерзла ..па
valanych
24 2010, 13:26
Quote Post

Постійний учасник

: Львов
: 386

QUOTE (Terry @ нині, у 14:24)
Але якщо йдеться про велоодяг, то певно ти говориш про велотруси(шорти, штани) з памперсом.

я надеваю велошорты с памперсом на невелотрусы, это православно?
Velomax
24 2010, 14:09
Quote Post

неутомімый командор

: 6757

В твоем посте я не понимаю двух вещей:
1) как надеть на себя бэушный памперс?
2) как надеть под памперс трусы?
Users Website
Be_Out_of_System
24 2010, 18:00
Quote Post

LIVESTRONG

: Новояворівськ
: 534

хіба багато толку від памперса, якшо ще й труси присутні ?..
Email Poster
valanych
24 2010, 18:37
Quote Post

Постійний учасник

: 386

знал бы, шо кто-то до меня одевал памперс на свой голый зад - ни за что бы не купил
Ром
24 2010, 20:56
Quote Post

Велофанат

: Львів
: 1649

QUOTE (Terry @ нині, у 13:00)
user posted image
сподобалася картинка, а потім згадав що побував так телефон возити тоже - запотів екран і почали глючити кнопки.
Хтось пробував так?

Так возити небезпечно - і запотіє і можна загубити . Краще його розміщати спереду на нозі або чуть збоку кнопками догори . Але шорти мають бути щільними - щоб нічого не загубити .Сам так возив .
Як одівати шорти з памперсом -особиста справа кожного індивідума .
А серед спортсменів прийнято одягати на голе тіло - сильно зменшується ймовірність пошкодження поверхні шкіри .

Ром - 24 2010, 20:58
Email Poster
Taiwo
15 2015, 15:50
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

от і я задумався над купівлею велоштанів на холодну осінь - зиму. маю в запасі одні зимові з памперсом, але вони продуваються, і зі зменшенням температури до 0 стає дедалі холодніше (це я про враження з минулої зими) а при дощі + холодному вітрі є небезпека простудити коліна. тут для мене є важливим два фактори: тепло і сухість.
якось товарищ PlusOdyn дав наводку на українського виробника Commandor (він же Neve) а саме на їх штормові штани Neve Matrix. як варіант розглядаю ще одні штани в тій самій ціновій категорії, з флісовим начосом зсередини Sobike які по відгукам теж ніби не погані.
можливо хтось зможе ще якогось толкового виробника/модель порадити, щоб остаточно вибрати оптимальний варіант?
Email PosterUsers Website
ЧД_
15 2015, 16:03
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Я у волыняк Крувит покупаю. Не продуваются, хватает на две зимы. Стоят не дорого. Але то в обтяжку. laugh.gif

ЧД_ - 15 2015, 16:03
Taiwo
15 2015, 16:28
Quote Post

road sage

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 17:03)
Я у волыняк Крувит покупаю. Не продуваются, хватает на две зимы. Стоят не дорого. Але то в обтяжку. laugh.gif

я так розумію у вас там точка закупу у тих панов волиняк laugh.gif хочу щось не в обліпку, щоб можна було при дуже сильних морозах підниз райтузи з памперсом одіти ну і питання промокання тоді залишається мабуть теж відкритим
ЧД_
16 2015, 8:26
Quote Post

sprzedawca materacow

Зимою або ты издыш, або ни. Колысь Генсек ЛВК купыв соби штаны роверови, але гражданского покрою. Жебы в булочную на ровери ездить. Слава Аллаху они на него не на лезли. За то пришло понимание, шо в булочную на ровери нехер ездить. Тому раджу купить роверови штаны с виндстопером, с начосом и не треба буде одевать ватник под штаны. laugh.gif
Taiwo
16 2015, 8:59
Quote Post

road sage

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 09:26)
Зимою або ты издыш, або ни. Колысь Генсек ЛВК купыв соби штаны роверови, але гражданского покрою. Жебы в булочную на ровери ездить. Слава Аллаху они на него не на лезли. За то пришло понимание, шо в булочную на ровери нехер ездить. Тому раджу купить роверови штаны с виндстопером, с начосом и не треба буде одевать ватник под штаны.  laugh.gif

тобіш зупинити свій вибір на Собайківських штанцях? ну або шукати щось похоже.... вибір якщо чесно невеликий. одне з начосом і віндстопером, але пропускає вологу, інше не пропускає вологи але без начоса (на голе тіло не одінеш). Собайк поки по всім параметрам і відгукам ідеально підходять, єдине шо мейд ін Чайна.

Taiwo - 16 2015, 9:09
ЧД_
16 2015, 11:05
Quote Post

sprzedawca materacow

Добре що кЕтайци ще сало не роблять. Зимовых штанив с начосом и виндстопером. досыть велыкий выбир. В зимовых штанах головне жебы дыхалы. Бо в начоси потееш. Если воны будуть не промокаемые. то тоди буш плаваты в штаннях. Зупынка на морози и все фаберже покроется льдом. Если не кЕтай, то раджу глянуты на БЦМ, официйный перевизнык БСМ у Львови Демон. То поляки. Але зара курс до злотого 6.40. laugh.gif
Taiwo
16 2015, 11:45
Quote Post

road sage

глянув на фотку і поняв що мені треба laugh.gif

xxx
user posted image

а як повна назва отого польського чуда БСМ чи БЦМ не по православному пишеться? бо таваріщ гугл видає мені польські цементовози laugh.gif laugh.gif

Taiwo - 16 2015, 11:48
ЧД_
16 2015, 11:52
Quote Post

sprzedawca materacow

Друже Тайво. ну якорный карась: http://sklep.bcmnowatex.com.pl/pl/shop/odz...nie_zimowe.html

laugh.gif
Taiwo
16 2015, 12:09
Quote Post

road sage

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 12:52)
Друже Тайво. ну якорный карась: http://sklep.bcmnowatex.com.pl/pl/shop/odz...nie_zimowe.html

laugh.gif

мерсі.
дороговато unsure.gif все ж плюсану до вішліст
ЧД_
16 2015, 12:19
Quote Post

sprzedawca materacow

Выж хтилы не кЕтай. Купить соби анологичный Крувит, дешевле вже некуда. але кЕтай.. laugh.gif

ЧД_ - 16 2015, 12:19
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll