Ūֲ | Ҳ | | |

Electra   VeloMAX

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Велорукавиці на тепло, з гелевими вставками
alex4alex
19 2015, 0:50
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

QUOTE (Yura777 @ вчора, у 19:12)
І в рукавицях з гелевими вставками на шосейному рулі мені не комфортно. Гірше якось руль відчуваєш.

То все від покриття залежить smile.gif На 400-тці, наприклад, краще його "гірше відчувати", але захиститися від ударів smile.gif
Users Website
Dr.Alex
22 2015, 6:11
Quote Post

Постійний учасник

: Saskatoon, Canada
: 346

QUOTE (Taiwo @ 17 Березня 2015, 13:45)
вирішив створити невеличку тему-опитування по літнім рукавичкам. виникла гостра потреба в покупці літніх рукавичок з гелевими вставками, так як переважно їжджу на досить жосткому велосипеді і зі звичайними рукавичками дуже не зручно. минулий сезон відкатав в Kellys і вони розійшлися в мене вже через пару місяців, ліпучки повідривались, а поверхня хвату затерлась. кароч я їх вдало десь "загубив"

user posted image

і ось через тиждень-два температура чуток піднімется і потрібно буде знов користуватися безпальчиковими рукавицями. приглянув я собі дві марки рукавиць, а саме популярні Pearl Izumi та Roeckl. як одні так і інші мають гелеві вставки, на скільки я зрозумів різниця тільки в ціні та якості. ціни звичайно дуже різняться, все ж щось мені підказує, що німецькі Roeckl довше прослужать ніж китайські Pearl Izumi. На сайті Драйв-Спорту можна знайти і дешевші моделі Roeckl, просто їх наразі немає в наявності.

Що порадять досвідчені велосипедисти-форумчани? Якими рукавичками ви користуєтесь, в чому їхні переваги - недоліки? Можливо є якісь інші хороші варіанти, як альтернатива моїм. Буду вдячний за поради! rolleyes.gif

Можна попробувать намотати ще один слой ленти на руль. велосипед на якому я катаю 200+ я намотав ще один слой особливо верхню частину бо тримаюсь більше часу там. Може і тобі допоможе.
Email Poster
roma2055
22 2015, 20:19
Quote Post

Початківець
*

: Львів
: 47

користувався Pearl Izumi (китай гель) та Roeckl (без гелю, брав в драйв спорті минулого року 250 грн ).
Pearl Izumi - за сезон розлазяться по швах
Roeckl - все гут

P.S. Roeckl - користується більшість біатлоністів
Email Poster
Taiwo
23 2015, 16:16
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

QUOTE (roma2055 @ вчора, у 21:19)
користувався Pearl Izumi (китай гель) та Roeckl (без гелю, брав в драйв спорті минулого року 250 грн ).
Pearl Izumi - за сезон розлазяться по швах
Roeckl - все гут

P.S. Roeckl - користується більшість біатлоністів

я б їх і купив, але ціна на них зараз захмарна просто. замовив собі спеши за 11 баксів, побачим скільки протянуть
Email PosterUsers Website
com
15 2016, 16:51
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів, Чорновола
: 204

Я тут сьогодні впав. Роздер долоню. І трохи коліно. Влітку рукавицями не користувався. Та наколінниками. Тепер задумався. Є типу будівельних, напів/шкіряних, 2 пари. Одна пара вже з діркою.

com - 15 2016, 20:26
Email PosterUsers Website
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll