РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 [2] 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Критий Ровер 2014, 29-30.03.2014
Dok62
Дата 10 Лютого 2014, 13:50
Quote Post

Старий волоцюга

user posted image

Cobble Stone Runners та Lviv Bicycle Club за підтримки Федерації велосипедного спорту Львівської області та Inglorious Bikers (Краків, Польща) раді повідомити про проведення четвертого щорічного змагання «Критий Ровер».

Реєстраційний внесок складає 120 грн

PЕЄСТРАЦІЯ
РОЗКЛАД
Хто, що і навіщо
Правила на треку
FACEBOOK

У зв’язку з нестабільною ситуацією в Україні, ми вимушені зупинити підготовку до Критого Ровера 2014. Попередньо подія переноситься на осінь цього року. Сподіваємося, до того часу ситуацію в країні буде врегульовано. Нову дату проведення Критого Ровера 2014 буде заздалегідь повідомлено.
Email Poster
imAginary
Дата 05 Березня 2014, 23:28
Quote Post

Постійний учасник

Всі змагання, які потребують державного фінансування, відміняються/переносяться..змагання такого типу впринципі можна проводити...
Email Poster
Velomax
Дата 05 Березня 2014, 23:31
Quote Post

неутомімый командор

Тем более, что нынешний "министр" очень далёк от спорта.
Если организаторы договорятся с велотреком в приватном порядке, будет прекрасно.
А провести можно без фанфар и музыки.
Users Website
Dok62
Дата 06 Березня 2014, 9:32
Quote Post

Старий волоцюга

Справа ось в чому. З 81 учасника в минулому році зі Львова було... аж....5?!
Ще кілька чоловік з навколишніх міст. Висновки напрошуються.
Email Poster
Elephant
Дата 06 Березня 2014, 12:07
Quote Post

Постійний учасник

До всяких там міністерств наше рішення не має жодного стосунку. Ніякого державного фінансування ми не маємо. Те, що росіяни б може не приїхали, нас теж не хвилює. На момент оголошення було зареєтровано близько 110 учасників і нам дуже шкода було їм оголошувати відбій.
Більшість читачів може й не в курсі, але Критий Ровер, це не лише змагання на треку. Це також і перегони і катання у місті і, що важливо, голдспринти барі. У барі на цих гулянках... ну дуууже шумно, і тривають вони всю ніч. Думаю, це не дуже пасувало б у сьогоднішніх умовах, тим паче, що п"яним увечері зараз проходу не дають. А загалом, це наша позиція як організаторів, що спершу потрібно навести лад, а потім розважатися.
Наші друзі з інших міст, нащастя, поставилися з розмінням до цього рішення. Коли ми будемо впевненіші в тому, що ситуація налагоджується, то одразу і відновимо підготовку до події.

Це повідомлення відредагував Elephant - 06 Березня 2014, 12:09
Ром
Дата 06 Березня 2014, 19:53
Quote Post

Велофанат

Ну , якщо п"янка мішає роботі , треба кидати роботу , щоб не мішала .
Вільному воля , спасенному рай .
Email Poster
Elephant
Дата 06 Березня 2014, 21:55
Quote Post

Постійний учасник

Ром, а тобі то що? Ти ж і так жодного разу не брав участі в цих змаганнях, і цього року я тебе в списку зареєстрованих теж не бачив. Потролити захотілося?
Velomax
Дата 06 Березня 2014, 21:58
Quote Post

неутомімый командор

Я тоже не участвовал, но меня удивила мотивировка: по треку покататься не получится, потому что потом все пойдут бухать.
Впрочем, я не претендую на какие-то пояснения - лишь высказал свое удивление.
Users Website
Elephant
Дата 06 Березня 2014, 22:16
Quote Post

Постійний учасник

Написано, "у зв"язку з нестабільною ситуацією в Україні". Бухання це вторинне, однак чомусь деяких хвилює найбільше.
Для мене особисто в першу чергу не прикольно, якщо перед самою подією комусь в Криму щось заклинить і почнеться стрілянина, тоді більшості зареєстрованим учасникам треба буде не на трек, а у воєнкомат.
По-друге, наш крок є проявом солідарності з нашими друзями в інших областях країни, багато хто з них не тєлік дивився і ставив лайки у ФБ останніми місяцями. Ще нічого не закінчено. Судячи по їх відгукам ми зробили правильно.
Крім того, якось не прикольно, коли більшість місцевої спільноти вже вчетверте відверто ігнорує єдині аматорські змагання у своєму ж місті, яке історія нагородила поки єдиним в країні критим треком. Натомість лише роздає різні цінні поради.
Elephant
Дата 06 Березня 2014, 22:19
Quote Post

Постійний учасник

п.с. Трек не є нашою власністю. Хочете кататися, домовляйтеся і катайтеся. Люди ж тут по Вульках їздять не лише коли оголошено змагання.
Velomax
Дата 07 Березня 2014, 0:10
Quote Post

неутомімый командор

QUOTE (Elephant @ вчора, у 22:16)
..Бухання це вторинне, однак чомусь деяких хвилює найбільше...

Из твоего первого ответа следует, что гонку решили отменить в основном из-за этого.

QUOTE (Elephant @ вчора, у 12:07)
... але Критий Ровер, це не лише змагання на треку. Це також і перегони і катання у місті і, що важливо, голдспринти  барі. У барі на цих гулянках... ну дуууже шумно, і тривають вони всю ніч. Думаю, це не дуже пасувало б у сьогоднішніх умовах,..

Теперь вижу, что список аргументов увеличился smile.gif
Users Website
Elephant
Дата 07 Березня 2014, 1:38
Quote Post

Постійний учасник

Velomax, читай мою відповідь Рому
Dok62
Дата 07 Березня 2014, 9:01
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (Elephant @ вчора, у 22:19)
п.с. Трек не є нашою власністю. Хочете кататися, домовляйтеся і катайтеся. Люди ж тут по Вульках їздять не лише коли оголошено змагання.

+1
Email Poster
Kwinto
  Дата 07 Березня 2014, 10:35
Quote Post

почємучєк =)

потрібно бути солідарним!
нехай це приватні змагання, але сама думка про ситуацію що була недавно в києві, що хтось з марафонщиків вже ніколи не їздитиме, крим і росія...не дадуть просто розслабитись і відчути кайф від адреналіну віражів, бажання попасти в 1/18 буде сухим та афтепаті буде зовсім не веселим (для чого одразу бухати? можна ж і просто посидіти в колі друзів і випити, а не хитатись вночі по місту)
+думаю в вересні, якщо відбудуться змагання буде цікавіше - всі будуть у відмінній фіз.формі, та й драгрейсінг десь поруч буде додавати додаткового азарту smile.gif
моє бачення таке
Velomax
Дата 07 Березня 2014, 10:54
Quote Post

неутомімый командор

QUOTE (Elephant @ нині, у 01:38)
Velomax, читай мою відповідь Рому

А ты прочитай мой ответ после твоего smile.gif
Я лишь высказал своё мнение.
Users Website
Ром
Дата 07 Березня 2014, 12:19
Quote Post

Велофанат

Фікс я продав . До витрачання грошей я чутливий . Тим більше , при бажанні я не маю проблем покататися на полотні трека .
Тут потерли мій пост , де я порівнював це міроприємство з мирною конференцією . Себто вважав його доцільним , але з обомовленням , що нема вагомих неозвучених причин . Якщо у велико числа запрошених виникли суттєві труднощі , це є поважним фактором для перенесення .
Дякую за розуміня , надіюсь ти зрозумів мене правильно .

Це повідомлення відредагував Ром - 07 Березня 2014, 12:20
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topic