Ūֲ | Ҳ | | |

SRAM   VeloMAX

: (5) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Львів-Карпати-Львів 2014 ВІДГУКИ/РЕЗУЛЬТАТИ
A.V
05 2014, 19:22
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

Users Website
MShaman
03 2014, 17:35
Quote Post

Доктор

: Львів
: 672

Фото з КПЗ. Багато не зміг зробити, бо люди якісь дивні - більше хотіли їсти, ніж фотографуватись biggrin.gif Тому і макарони вийшли несолені, і фотографій малувато biggrin.gif

MShaman - 03 2014, 17:37
Email Poster
ShBr2k
03 2014, 19:43
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

: Западная истерия
: 1536

Забегая наперед, хочу сказать, что за всю историю проведения бреветов от ЛВК, сей сезон бреветов выдался наиболее зрелищным и ярким, полным переживаний и различных эмоций. Согласен с Лугой на 100%, бревет ПБП 4 года назад дался гораздо тяжелее текущего.

dz1ma
03 2014, 21:19
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львов
: 145

зубробизоны cool.gif мне больше нечего сказать laugh.gif
Email Poster
kiep
03 2014, 21:40
Quote Post

Постійний учасник

:
: 962

QUOTE (артем мак @ 01 Серпня 2014, 14:29)
Друзья, как дела у Евгения Спруцко (Герасима).

Женя - монстр, марафон проехал.
Email Poster
SerBus
03 2014, 22:16
Quote Post

Lucky Man

: Wild,Wild West
: 560

Всім фінішувавшим респект і уважуха!!!!! Мав бути на 1му-5му КП, думав усіх ВОЛОЦЮГ побачу. На жаль не склалося.Док , пиво іншим разом, ех-х шкода!!!
luga
04 2014, 6:30
Quote Post

Постійний учасник

: lviv
: 359

ОГРОМНОЕ спасибо ВСЕМ кто причастен к организации и проведению марафона!
Всё получилось на УРА!!!
Ладно, поеду закатаюсь 50 smile.gif
Email Poster
Dok62
04 2014, 7:01
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (luga @ нині, у 07:30)
ОГРОМНОЕ спасибо ВСЕМ кто причастен к организации и проведению марафона!
Всё получилось на УРА!!!
Ладно, поеду закатаюсь 50 smile.gif

А мені закататися дупа не дозволяє biggrin.gif
Email Poster
Andrey
04 2014, 8:58
Quote Post

Nega(Ti)ve

:
: 691

QUOTE (Dok62 @ нині, у 07:01)
А мені закататися дупа не дозволяє biggrin.gif

Не верю! (с)

После этого сезона у тебя задница должна была в бесчувственную сковородку превратиться wink.gif

Всем финишировавшим поздравления! Малаццы!
Email Poster
Dok62
04 2014, 13:04
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

Бревет 1200 км- випробування спекою і грозою.
Замість прологу: - "Дата 22 Липня 2014, 8:31

Плануючи проїхати такий бревет як 1200+ Львів-Карпати-Львів , потрібно бути готовим не тільки фізично і психологічно а й стратегічно Ну стратегія, скажімо, зрозуміла-доїхати до фінішу і вкластись в ліміт часу. Яка ж тактика проходження бревету?
Як бачу це я. По свіжачку намагатимусь доїхати до спального КП в будинку художника(414 км) за 19-20 год. Відпочинок і сон до 5-00 На другий день марафону планую проїхати 344 км і повернутись на ночівлю назад(758 км) Відпочинок і сон до 6-00 Зауважу що це 50 год
Далі, неспішно, милуючись краєвидами, їду на наступне КП (953 км) там ночую Стартую о 4-00 у мене 247 км попереду і 18 годин. Сподіваюсь доїду! "
Власне все так і сталось, за виключенням деяких нюансів smile.gif
День 1
Стартували щільною групою і жвавенько так, по холодку, доїхали до Самбора з середньою 28+ Вперед поїхали Швак, Бур, Сегар, і Нао з Реєм за двох останніх ми переживали, чи витримають темп, витримали! Підіймаючись на Ужок трохи розтягнулись, але не критично. Спуск з перевалу приніс мені першу прикрість. Десь за 40км до КП1 налетів на Серу, який раптово зупинився посеред дороги, а я оперативно не зреагував facepalm.png В результаті сальто через руль і скалічена задня перекидка. Спробував їхати, а нє! Сяк-так вирівняв і зі скрипом- рипом доковиляв до КП1 Де, о ЧУДО, Олег за той час поки я мився, перевдягався і їв. відродив мою перекидку і дозволив продовжувати бревет! Виїхали з Лугою і взявши комфортний для себе темп, почали наганяти відїхавших раніше. Ужгород, Мукачево, Свалява, нарешті на джерелі перед початком пер.Менчіл, зібралась компанія з 9-11гонщегів, можу помилитись smile.gif На вешині пер.Гукливий нас накрила ніч і знову розірвало на шматки wacko.gif Поки я вирішував чи доганяти, чи чекати. відїхали Діма7, Шамахін і Луга. Вирішив їх дістати , та-а не зміг. Так я залишився один, вночі, біля підніжжя Міжгірського перевалу. На одному з витків, там де зсув, щось зашелестіло в кущах alien_green.png і я був здивований,яку швидкість можу розвинути вгору. На КП1 заїхав на 30хв пізніше ніж планував. нічого критичного.
День 2
Виїхали о 6-00 Я, Луга і Сера, щоб без метушні, спокійно проїхати Меришорські єбєня prankster2.gif По дорозі, на тому розколбасі, обігнали зо два десятки жінок на роверах. які в такий спосіб. щодня добираються на роботу з Колочави у Вільшани shok.gif
Спустились в Закарпаття, там СПЕКА до +37 і дуповідбивна дорога - темп впав. За Раховом Сера трішки відстав і ми приїхали на КП3 вдвох, а там керують діти Шамана smile.gif Наминають лапшу не хуже рандоннерів. Знову душ,їжа, невеличкий релакс і в зворотню дорогу. В Буштино група з'єдналась. А в Колочаві ми підібрали вже вусмерть укатаного Бура mosking.gif
На підїзді до будинку художника прозвучала знаменита фраза AV: - "Откуда вєтєр? Там же тупік!" Справді, холодний,зустрічний вітер буквально зупинив нас за 7 км від КП4 Мабуть тому і через це прибув на КП на 1 год пізніше ніж планував.
День 3
Це мав бути халявний день з 195 км до КП5 Виїхали з Лугою о 7-00 і на Міжгірський
user posted image
Спокійно спустились в Хуст, там знову СПЕКА, поки тусили на заправці нас обійшов Шамахін,та ми цим не переймались. Чим ближче до Мукачево тим спека наростала і ставала просто нестерпною. Ми буквально не встигали наповнювати бачки водою! Вже в самому місті стало зрозуміло, що насувається гроза. Хотіли по вітру втекти- не вдалося!
user posted image
Годину мокли і мерзли на зупинці, годину відігрівалися в кафе, а коли мимо нас пропливла Саша, засоромились і погнали її доганяти. На КП5 заїхали о 20.00 втрьох на 2 години пізніше ніж планували. Зрозуміло чому.
День 4
Ще напередодні розмірковували о котрій стартувати. О 1, 2, чи 3 годині ночі? Так вийшло, що в кімнаті нас ночувало п'ятеро (Шамахін, Герасім, я, Луга і Саша). І коли перед 24.00 зазбирався в дорогу Роман, зазбиралися і ми разом з ним. Уночі їхати легко. Дорога порожня, не спекотно. Роман скоро розтанув у темряві і ми поїхали вчетверо. Далі ми дивувалися як наполегливо долає перевали Герасім на своїму сінґл-спіді – Залізна Людина. Нарешті, в Нижніх Воротах ми догнали ту грозу, сплахи від якої спостерігали усю ніч. Дорога була мокра, але з неба не лило. Підживилися на заправці з тим щоб суттєво поїсти у Мохнатому. Не вийшло! І тут я припустився помилки. Замість того, щоб трішки відпочити, перевести подих, поїхав далі шукати хоч-яке кафе. Таким чином, долаючи підйоми, спустився аж до Тухольки. Нічого не знайшовши, вирішив їхати в "ОК". Туди добрався геть голодний і вимучений. Їв довго і багато, але так і не відновився. Наша група остаточно розпалася. Луга поїхав вперед. Саша заїхала поїсти. Герасім відстав (прокол). На об'їзній Сколе догнав Лугу, який на обочині жадібно жував ковбасу, запиваючи її пивом. Поїхав далі. До Стрия доїхав бодрячком. І ось мене догнала і вирубила втома. Ледь присів на зупинці відпочити і вирубився. Лише пам'ятаю як якийсь троль сидів в мене у ногах і бубонів. Розбудив мене через годину, а може і більше, Герасім. Остаточно привели до тями Луга з Сашою. Вони взяли мене на буксир і дотащили як на колесі, як в купейному вагоні, аж до Малявка, по дорозі обігнавши Герасіма і Рея?!?!?!. Від Малявки я остаточно втратив сили і ледь повз на передачі 28-28. По дорозі охолоджуючись на кожній заправці. І ось він нарешті довгоочікуваний фініш. Ура! Я це зробив! Дупа відбита на біфштекс.
Email Poster
Andrey
04 2014, 13:15
Quote Post

Nega(Ti)ve

:
: 691

QUOTE (Dok62 @ нині, у 13:04)
БНа об'їзній Сколе догнав Лугу, який на обочині жадібно жував ковбасу, запиваючи її пивом.

crazy.gif

Я вами восхищаюсь )))
Для меня такое издевательство над организмом закончилось бы скорой помощью facepalm.png
Email Poster
ЧД_
04 2014, 14:07
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

АВ2 то к Ксендзу+ЧД на пЫвные бреветы. можно даже без ковбасы. laugh.gif
A.V
04 2014, 15:46
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

... пока идет дождь

user posted image
Users Website
Sviatiko
04 2014, 16:05
Quote Post

Початківець
*

: Стрий-Львів
: 42

Аххха!!Претендент на краще фото бревету!) biggrin.gif
Email Poster
proteo
04 2014, 16:13
Quote Post

Початківець
*

: Луцьк
: 93

Для мене бревет вийшов насичений, як психологічно так і фізично.

user posted image

Стартували, їхалося легко. Під'їхали до Ужка і там мене разом зі спекою вибила з колії поломка багажника, якого я був змушений перевісити на руль, стянувши все еспандером, самі розумієте насолоди від такого катання немає. На першому КП взяв мінімум необхідного далі в дорогу, більшу половину речей був змушений залишити, не прогадав.

Далі їхалося набагато комфортніше, більшість часу їхав зі Святославом Sviatiko
З КП 5 виїхав о 21:00 сам, по часу потрібно було раніше повенутися до Луцька, по дорозі взяв продуктів на ніч.
Рівно о 00:00 піднявся на перевал Уклин, привітав себе з Днем Народження, випив баночку енергетика (перший раз спробував), сова ще щось там кричала, так постояв хвилин 20 і поїхав далі. В районі Нагірне-Тухолька назустріч мені прийшла сильна гроза з дощем, Карпати світилися краще ніж у день, адже сонце не засвічувало очей, дуже красиво, але страшно. На "єврозупинці" поспав 3 години (з 3:00 до 6:00) у спальнику з фольги, але після енергетика, як кажуть "поставив машину в гараж і забув виключити фари", подрімавши, зібрався і поїхав фінішувати.

Дякую організаторам і волонтерам за комфортне подолання марафону. Все було гарно сплановано і втілено в реальність.

P.S. Подолання Львів-Карпати-Львів - оригінальний подарунок на День Народження.
Email Poster
kiep
04 2014, 17:56
Quote Post

Постійний учасник

:
: 962

proteo круто, а в Луцк успел на свой день рождения?
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll