РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты Race Face в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Велоквест, хто ще скучив за міськими іграми?
westsider
Дата 18 Листопада 2010, 12:49
Quote Post

город большой - чудаков много

Зрозумів сьогодні, що дуже хочеться пограти у велоквест. Можливо, хочеться не одному мені?
Я запропоную кілька правил і дату проведення першої гри, зауваження та коментарі вітаються та очікуються smile.gif
Для тих, хто не в темі, введіть в пошук слова "квест місто" тощо, знайдете достатньо інформації, в т.ч. на Веломаксі.

- оскільки бути організатором - справа не вдячна, всі хочуть тільки бавитись, а придумувати загадки і потім вислуховувати від гравців "фе" хоче мало хто, організаторами будуть всі команди по черзі. На початку циклу ігор проводиться жеребкування між командами, що заявились, для визначення порядку організовування ігор. Кожна команда, яка заявиться по ходу циклу ігор, зобовязана організувати наступну гру після тієї,в якій прийняла участь. Далі в порядку жеребкування;
- завдання на гру видаються одразу всі, кожна команда сама вирішує, в якому порядку рухатись по точкам;
- обов'язкова наявність всієї команди на локації;
- відгадки повідомляються організатору в телефонному режимі після вирішення кожного завдання. повідомляється - назва команди, номер завдання, відгадка (слово або число). Відгадкою може бути слово-код, написане в загаданому місці, та яке починається з літер VM;
- організатор присутній лише на старті, надалі чергує на телефоні, фіксує час відгадок та надає розяснення по грі, якщо такі будуть. Бажано викладати поточний результат на форум у відповідну тему в режимі он-лайн;
- час гри: старт о 20-00, закриття гри о 24-00. Таким чином, ігри можна буде проводити навіть у будній день;
- стартових внесків, призів, розписок про відповідальність НЕМАЄ;
- максимальна загальна відстань між точками не може перевищувати 30 км (однак це не виключає можливість проходження учасниками значно більшого кілометражу);
- за день до гри організатор оголошує квадрат, в якому буде проходити гра, зі стороною в 5 км. Усі завдання мають знаходитись в середині цього квадрата. У відповідній темі демонструється мапа з позначеними межами. Це робиться для того, щоб в якійсь мірі знівелювати переваги в швидкості;
- кількість людей в команді не обмежена - від 1-го до n чоловік;
- усі завдання оцінюються в однакову кількість балів, перемагає той, хто вирішить найбільше завдань найшвидше;
- усі учасники зобовязуються вести себе ТОЛЕРАНТНО по відношенню до інших команд чи організаторів. Організатор вислуховує чи читає побажання та зауваження учасників, прислуховується до них і робить висновки на наступні ігри. Учасники розуміють, что організатор - теж людина, може помилятись і т.д.
- гра проходить за наявності щонайменше трьох команд-учасниць.

Пропоную провести першу гру вже наступного тижня, 26 листопада. Завдання до першої гри складу я, якщо буде якась активність в темі та зацікавленість станом на 21 листопада.
Яка погода і яка пора року - я в курсі smile.gif
Реєструвати команди можна тут же. Для цього необхідно вказати назву команди, капітана та учасників (нік або ПІБ).

Команди-учасниці 1 циклу велоквестів:
1. "Львівський велоклуб"
капітан - westsider
учасники - ???

Це повідомлення відредагував westsider - 19 Листопада 2010, 22:11
Ksiondz
Дата 18 Листопада 2010, 13:56
Quote Post

Бородатий вуйко

Опа, супер. З задоволенням приєднаюся. А мороз та болото мені до лампочки biggrin.gif
Atom
Дата 18 Листопада 2010, 15:57
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

+1 звичайно)))
Сашко однозначно щей +1 із Дніпра приїде і згадаємо старинку)))
Моя пропозиція полягалаб в такому.. кожна гра відповідатиме якісь темі видуманій і запропонованій велоспільнотою в дані темці.. от тобі і назва і предмет гри))) будь яка .. наприклад святкування чогось))) і тд))
кожної дії є результат.. ТИ ж не вказав.. вважаю що результатом має бути НЕОФІЦІЙНИЙ (підкреслю те слово) РЕЙТИНГ, який буде висвітлюватись на форумі)))
Дуже шкода і впринципі цілий рік мене особисто не покидала дана ідея)) але по ходу власних захоплень вона розмивалась..
із радістю згадую моменти минулорічних ігор.. погодьтесь є перли і є що згадати)))
дуже хотівби щоб історія продовжувалась))))

Це повідомлення відредагував Atom - 18 Листопада 2010, 15:58
Email PosterUsers Website
Ksiondz
Дата 18 Листопада 2010, 17:45
Quote Post

Бородатий вуйко

А давайте зробимо квест в честь приходу зими (коли буде -1 і нижче + купа снігу). wink.gif
Elephant
Дата 18 Листопада 2010, 21:50
Quote Post

Постійний учасник

хочу взяти участь 26 листопада, але досвіду не маю, тому порадьте, чим я можу допомогти і до кого можна в команду?
_LO_
Дата 19 Листопада 2010, 9:56
Quote Post

Кохана Зозулька

+1 якщо гра буде 3-4 грудня smile.gif

Атом, а має приїхати з Дніпра?

я вже майже місяць в Донецьку

Email Poster
Terry
Дата 19 Листопада 2010, 10:43
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Elephant @ вчора, у 22:50)
хочу взяти участь 26 листопада, але досвіду не маю, тому порадьте, чим я можу допомогти і до кого можна в команду?

Давай може разом в команду?(якщо доща не буде...)

В правилах прописано буде обовязкова наявність всіэї команди на чекпоінті?
Бо якщо ні - великі команди матимуть перевагу.

Це повідомлення відредагував Terry - 19 Листопада 2010, 10:45
Email Poster
bata
Дата 19 Листопада 2010, 11:04
Quote Post

офісний планктон

А квест буде з загадками? (це логічно) Тоді якої сладності будуть загадки і яка тематика, чи щось таке.

Поки що +1
Email Poster
Elephant
Дата 19 Листопада 2010, 13:26
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Terry @ нині, у 10:43)
Давай може разом в команду?(якщо доща не буде...)

давай,
гадаю вартувало б зустрітись і обмінятись ідеями...
Terry
Дата 19 Листопада 2010, 13:35
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Elephant @ нині, у 14:26)
давай,
гадаю вартувало б зустрітись і обмінятись ідеями...

в лічку відписався.

А можна орга попросити кинути сюди питання з попереднього квесту.. щоб ті хто не був, могли зорієнтуватися в складності завдань.
Email Poster
Atom
Дата 19 Листопада 2010, 13:46
Quote Post

ВИЩЕ НЕБА)))

LO Будемо тоді очікувати десант із Донецьку... запросто))
Хочеться старінкою тряхнути...
жалко тільки що це буде нова НАЗВА команди(((
чекатимем)))
Email PosterUsers Website
westsider
Дата 19 Листопада 2010, 22:07
Quote Post

город большой - чудаков много

Моя пропозиція полягалаб в такому.. кожна гра відповідатиме якісь темі видуманій і запропонованій велоспільнотою в дані темці.. от тобі і назва і предмет гри))) будь яка .. наприклад святкування чогось))) і тд))

Це вже як захочеться автору гри - можна з темою, можна без. З темою цікавіше, але вигадувати загадки складніше.

+1 якщо гра буде 3-4 грудня

хотілось би, щоб гра була саме в ці дати smile.gif

В правилах прописано буде обовязкова наявність всіэї команди на чекпоінті?
Бо якщо ні - великі команди матимуть перевагу.

Слушне зауваження! Додаю вже до правил. Тільки контролювати це будуть гравці інших команд, совість та чесність smile.gif. Заморочуватись фотками та ін. не хочеться.

А квест буде з загадками? (це логічно) Тоді якої сладності будуть загадки і яка тематика, чи щось таке.

Вище частково відповів. Думаю, в кожної команди та автора буде свій стиль, відповідно в одних будуть легші загадки, в іних складніші, в одних тематичні, в інших - ні.

А можна орга попросити кинути сюди питання з попереднього квесту.. щоб ті хто не був, могли зорієнтуватися в складності завдань.

Сценарії попередніх ігор не так легко знайти. На ЕНці всі сценарії чомусь недоступні - мабуть, вважаються інтелектуальною власністю. А учасники в своїх звітах частіше описують емоції, а не завдання. Хоча, є поодинокі винятки:

http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?sho...%E5%F1%F2&st=30
http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?sho...%E5%F1%F2&st=30
http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?sho...%EA%E2%E5%F1%F2
http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?sho...E5%F1%F2&st=120
http://lviv.en.cx/Guestbook/Messages.aspx?...&page=2#1247899

І загадки з відгадками Львівського Відриву
http://www.otryv.by/?index=games&id=34&show=kps

Lulia
Дата 20 Листопада 2010, 9:38
Quote Post

Постійний учасник

+1 у команду "Львівський велоклуб" smile.gif
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll