РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 2012 Король Гор
A.V
Дата 25 Серпня 2012, 20:25
Quote Post

триммер стакселя

поздравляем наших! ура ! smile.gif

ПРОТОКОЛ
Users Website
Cheburek
Дата 26 Серпня 2012, 0:35
Quote Post

Постійний учасник

Нічо такі в юніорів середні швидкості. Зразу видно - підростаюче покоління laugh.gif
Email Poster
E-one
Дата 26 Серпня 2012, 1:46
Quote Post

троль ще той

Цього разу на КГ напрягатись не планував. Їду собі в розвалочку в середині групи, а тут чувак на топталках попереду. "Йопт! Ну ти і докотився!!!" - сказала мені совість. Прийшлось їхати... В результаті 8-й із 125-ти ))
Email Poster
E-one
Дата 26 Серпня 2012, 12:23
Quote Post

троль ще той

На одному із спусків:

Безстрашні:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Обережні:
user posted image

user posted image

user posted image

Болубоги і багіні:
user posted image

user posted image

user posted image
Email Poster
A.V
Дата 26 Серпня 2012, 12:32
Quote Post

триммер стакселя

мужчина на белом Скоте выглядит слишком расслабленно biggrin.gif
особенно на фоне остальных едущих вниз

таки надо было на второй круг уходить, а то полтинник с твоим-то послужным списком, как-то несолидно smile.gif
Users Website
A.V
Дата 26 Серпня 2012, 19:30
Quote Post

триммер стакселя

под превью, фотоальбом:

user posted image
Users Website
alex
Дата 27 Серпня 2012, 10:44
Quote Post

Велофанат

Приймати участь в КГ для мене вже стало традицією, але цього року було вирішено їхати не одразу в день змагань, а день перед ними, відповідно вилізли і певні проколи:

-їхати вдень поїздом, особливо влітку, набагато важче ніж вночі, крім того вночі дорога минає врази швидше
-ми немали наперед заброньованого готелю, а той що мали на приміті виявився доволі далеко від центру Ужгорода, радянського типу. Всередині було доволі убого, але найгірше що там нас чекало, так це майже безсонна ніч, через неймовірно велику кількість комарів. Таким невиспаним перед гонкою я ще ніколи не був...але се ля ві, нікуди не дінешся.

З плюсів:
-ми зареєструвались день перед змаганнями, відповідно в день змагань можна приїздити вже майже перед самим стартом
-вечірня прогулянка Ужгородом, посиденьки біля річки, поїдання морозива-відпочинок для душі і тіла

Зі Львова зібрались Поліна, Розен, Марч, Іван, Паспорт, Сейлор, Спіріт, Назар і я. З останнім я проїхав практично ¾ траси. Приїхавши на стартову поляну, я відшукав Івана, який щедро поділився зі мною ізотоніком, так як купити його я не міг, бо на стартовій продавались лише великі порції, а мені треба було лише на флягу. Далі незначні приготування, перевірка глибини пробивання вилки та можливості зловити снейк байт. Останнє мене непокоїло найбільше, бо я знав що ця траса помилок не прощає, а стояти і бортуватись на колі, анітрохи не хотілось. Лічені хвилини перед стартом, стоїмо-гріємось на сонечку, а було градусів 35 не менше, ще кілька митей і довгоочікуваний старт. Як завжди починається тягнучка, в якій треба бути готовим до раптових завалів, або різких гальмувань. Ближче до виїзду з стадіону на дорогу, зправа зі мною рівняється якийсь гінець, чіпляє мій руль своїм...ледве вдається вирівняти велосипед, йому ж це вдається менше і він падає роблячи довгоочікуваний завал. Ніколи не розумів змісту так рвати з самого старту, так як попереду близько 2х км широкого асвальту, де можна обходити людей пачками, а не чудити на самому старті.

Так як мої кондиції цього року взагалі ніякі тому вирішив нікуди не рвати, а їхати по можливості, тут краще недобдіти чим перебдіти, і вмерти посеред траси. На асвальтовому підйомі побачив спини Паспорта і Марча які відривались з пристойною швидкістю-доганяти не було змісту вони мені тут не друззя smile.gif, привітався з Полінкою, обганяючи її знав, що все одно вона мене на трасі добере smile.gif. Далі почався тягунок, на якому обганяти практично нереально, зате можна було трохи відпочити впершись в чиюсь спину, згодом мене наздогнав Назар, з яким їхали постійно разом, не рахуючи його або моїх тимчасових відривань.

Перед гонкою я не дивився на кількість і місця розміщення КП тому для мене стало неприємною несподіванкою що їх менше цього року, і розміщені вони по іншому, але нехватки в воді не відчував, і набирав її в потічках...благо там її вдосталь і вона холодна.

Про спуски розповідати не буду, їх треба побачити і відчути, але не можу не сказати, що траса стала повільнішою, минулого року я її проїхав з дуже поганим самопочуттям, частину підйомів йшов і результат виявився на 20 хв кращий, ніж цього року. Цю картину можна побачити проаналізувавши навіть протоколи попередніх КГ, рельєф багато в яких місцях став гіршим, на асвальтовому спуску асвальту майже не залишилось, натомість було багато «живого» каміння, на якому будь який невірний маневр міг стати фатальним.

Цього року на спусках було набагато менше людей з «недокачаними колесами», так як бортувалось набагато менше ніж минулого року...шкода що в їх число потрапив і Марч, який втратив на цьому дуже багато часу.
На другому підйомі наздогнав Паспорта, він мав якісь проблеми з здоровям, інакше я б його не добрав.

Далі був полігон, на якому пекельно жарило сонце, води і ізотоніка практично не було, в підйом я ледве йшов...ріспект Полінці яка в другій половині підйому сіла і вкрутила аж до самого верху, я ж помало допішкарив до верху і далі більше накатом ніж вкручуванням поїхав донизу. Цього року фінішну ділянку змінили, раніше після технічного спуску, можна було вилетіти на асвальт, кілька секунд і ти вже на фініші. Цього ж року, після спуску треба було ще їхати по вузенькому сінглтреку, з технічними підйомами і спусками, далі виїзд до річки, і аж тоді заїзд на стадіон. Коли їхав попри річку мене обігнав гінець на підйомі до мосту, і зупинився перед стрімким спуском, це мене розізлило бо я хотів цей спуск пролетіти накатом. Кілька секунд вагань і він зїхав, я одразу за ним, ну і як не поборотись за місце в аналі протоколу))...вкрутив що було дурі, він чуючи задом що його наздоганяють теж почав вкручувати, в результаті справедливість восторжествувала, на фініші я був першим...радості повний памерс)) В підсумку 45тий з 125 в моїй категорії з часом 4:25:53. Результатом задоволений, хоча очікував кращий час в порівнянні з минулим роком, але покриття траси внесло свої корективи.

Дуже приємно здивував Розен, який був в 20 секундах від подіуму, шкода що не дотягнувся, тим не менше результат справді дуже серйозний, шкода що Марч пробився, дуже гарно йшов...але це значить що ще все попереду wink.gif, Полінка взагалі мододчина, боролась до кінця.

Дякую всім хто був поруч, допомагав, змагався і підбадьорював smile.gif

П.с. ну що, до настуного КГ? wink.gif
Nikalaich
Дата 28 Серпня 2012, 21:47
Quote Post

молодой растущий организм

pakolv
Дата 29 Серпня 2012, 8:53
Quote Post

@У Team

Вітаю!!!!!!!!
rosen
Дата 30 Серпня 2012, 23:32
Quote Post

суровый

Накидал что то вроде отчета: http://nd-rosen.livejournal.com/102102.htm...=210134#t210134
Sera
Дата 04 Вересня 2012, 18:47
Quote Post

Велофанат

Присоединяюсь к поздравлениям!
МОЛОДЦЫ!!!
ShBr2k
Дата 05 Вересня 2012, 11:55
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

QUOTE (Sera @ вчора, у 19:47)
Присоединяюсь к поздравлениям!
МОЛОДЦЫ!!!

+1 )). Мда, не бреветами едиными... Планировал в этом сезоне разбавить парсеки асфальта лесными тропами...
alex
Дата 06 Вересня 2012, 22:46
Quote Post

Велофанат

як на мене відейко виклали не надто захопливе, але краще щось ніж нічого)

1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll