РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> вибір ерогономічних гріпсів з ріжками, ергон чи ноунейм?
Taiwo
Дата 13 Липня 2015, 21:28
Quote Post

road sage

постало питання вибору ергономічних ріжок, так як із звичайними не дуже зручно і на дальніх дистанціях затерпають кінцівки пальців. почитав статтю котовського і вирішив шукати гріпси Ергон. після не довгого пошуку я, чуток прифігівший від їхньої ціни (50$ за пару!!! КАРЛ! crazy.gif ), продовжив пошук бюджетного варіанту схожих по формі гріпсів але дешевших по ціні. все ж кровю і потом зароблених 1200 грн. на гріпси я поки не готовий віддати. надибав я на ось такий ноунейм (нижче на фото). по вигляду ніби окей, по ціні теж (десь в середньому 320 грн) а от як вони по зручності? не знайшов в неті ніяких відгуків тому вирішив спитати тут. можливо хтось такими користувався, чи щось про них чув? я вже декілька раз бачив їх у наших велосипедистів, але ніяк не вдавалося поспілкуватися. чи все ж варто почекати коли попадуться якісь б/у ергони по нормальним цінам? буду вдячний за пораду!

user posted image

user posted image

user posted image

Це повідомлення відредагував Taiwo - 13 Липня 2015, 22:21
Email PosterUsers Website
PlusOdyn
Дата 13 Липня 2015, 23:03
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

У мене схожий непотріб на ЧФ стоїть, але без рогів. Інколи "прострілює" руки аж до плеча, із нормальними круглими таке не траплялося. І то на міськосипеді, на відносно невеликих дистанціях і з навантаженням в основному сідла. Довкола осі гріпси крутив.

Я б мабуть взяв би собі якомога менші роги БББешні. 100 мм - давно облизуюся на них в Екшнбайкові, 65 мм - не бачив таких((

Натомість можу порадити хороші круглі гріпси як у мене на МБ стоять. CSD, із замками. За 2 роки дещо потверділи порівняно із новими, але якось не відчувається в експлуатації і вібрації їдять. Бачив правда і такі, що без основи пластикової, просто губка силіконова, чи гумова на кермо натягується, теж наче непогано, але не користувався такими ще.
Email Poster
Lanz
Дата 13 Липня 2015, 23:18
Quote Post

Постійний учасник

По гріпсам - не уявляю що може бути приємніше для хвату за неопрен/силікон. На одному ровері Ritchey WCS Ergo стояли, до іншого зараз KCNC Eva йдуть. Ерго гріпси викликають асоціацію із орторулем mosking.gif
Email Poster
Taiwo
Дата 13 Липня 2015, 23:56
Quote Post

road sage

PlusOdyn теж придивлявся в бік ВВВ, але їх зараз дійсно ніде немає або коштують не набагато менше від Ергонівських. взагалі якось їхня продукція дуже швидко зникає. чи то народ так все змітає, чи настільки подорожало що продавці не замовляють..хз.
отих CSD щоти писав знайти не можу, гугл не розпізнає, кинь може яку ссилку.
щодо ERGOSTICKS теж проскакував бюджетний варіант але так як і у всього ноунейма якість під сумнівом, так само як і зручність.
щодо круглих, то в мене зараз стоять ризинові досить зручні, але руки всерівно з часом втомлюються і хочеться трохи ширшого хвату як от на цих ергономічних + стоять також звичайні алюмінієві рожки не надто зручні. а що ти маєш на увазі прострілює, типу від ударів іде більша віддача в руки?

Lanz силікон і неопрен це звісно супер, але тоді виникає питання які ріжки чіпляти. як я писав вище, зараз їжджу на круглих гріпсах і вони мені досить зручні, але в комбінації з теперішніми рожками вашє не альо. хіба як варіант - шукати хороші рожки окремо, але якщо чесно мене варіант 2 в 1 більше приваблює. надіюсь хтось таки користувався такими і зможе мені їх порадити або навпаки rolleyes.gif
ЧД_
Дата 14 Липня 2015, 8:20
Quote Post

sprzedawca materacow

Друже купы соби Чанки без рогов, и весь той тюнинх тоби не знадобытся. Не решту можеш споиты ЧД, laugh.gif
Villy
Дата 14 Липня 2015, 10:11
Quote Post

Ось такі ручки купляв на е-бае за 85 грн колись.стоять на рулі понині.дуже зручні.м'яка гума на лопухах під долонею дозволяє не йти додому за рукавицями,якшо поїхав без них,а невеликі роги-упори точнісєнько повторюють.... і т.д. )))
Треба вже нові замовлять,такі самі буду юзать і на далі.
Коли купував,замовив зразу

отакого коліру-не впустила в країну митниця-каже шо "то мабуть голда..." facepalm.png ...довелось чекати,поки вони знову в той Аомынь з'їздять і повернуться,тіки вже чорні
Taiwo
Дата 15 Липня 2015, 12:08
Quote Post

road sage

QUOTE (ЧД_ @ вчора, у 09:20)
Друже купы соби Чанки без рогов, и весь той тюнинх тоби не знадобытся. Не решту можеш споиты ЧД,  laugh.gif

А що це за таке чудо Чанкі(Чанки) і з чим його їдять?

2Villy теж такі бачив і в нас, можливо замовлю. Наразі попались мені окремо рожки, такі досить зручні. Попрбую на них покатати, можливо з часом поставлю ергогріпси, щоб таки збільшити хват і розгрузити запястя

user posted image

user posted image
ЧД_
Дата 15 Липня 2015, 12:21
Quote Post

sprzedawca materacow

http://www.esigrips.com/Silicone_Grips_Shock_Absorbing.htm

На ипеях они гдет в два раза дешевле. laugh.gif

П.С. они режутся и под грибы. и под рожки без проблем. Только после установки Чанки. в ЧД необходимость в рожках отпала как класс. Симик вроде на ЧДовых рожках нынче ездит, если склероз не изменяет. prankster2.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 15 Липня 2015, 12:24
Taiwo
Дата 15 Липня 2015, 16:05
Quote Post

road sage

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 13:21)
http://www.esigrips.com/Silicone_Grips_Shock_Absorbing.htm

На ипеях они гдет в два раза дешевле.  laugh.gif

П.С. они режутся и под грибы. и под рожки без проблем. Только после установки Чанки. в ЧД необходимость в рожках отпала как класс. Симик вроде на ЧДовых рожках нынче ездит, если склероз не изменяет.  prankster2.gif

Дякую за наводку! Чанкі так Чанкі 😄

UPD... Прочитав ревюшки, пишуть що дійсно дуже зручні, але швидко зношуються, буквально за сезон-два треба їх міняти. У вас вони скільки часу вже?

Це повідомлення відредагував Taiwo - 15 Липня 2015, 16:34
Stevens
Дата 15 Липня 2015, 19:02
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Taiwo @ нині, у 16:05)
Дякую за наводку! Чанкі так Чанкі 😄

UPD... Прочитав ревюшки, пишуть що дійсно дуже зручні, але швидко зношуються, буквально за сезон-два треба їх міняти. У вас вони скільки часу вже?

Esi самі класні гріпси з тих, які мні доводилось пробувати. Рожки- ацтой
Пробував чанкі і екстра чанкі. Перші чуть тонші і для кантрі норм. Другі будуть ок надальняк
ЧД_
Дата 16 Липня 2015, 8:33
Quote Post

sprzedawca materacow

Друже Стивенс. грипсы Еси. отличаются в основном наружным диаметром, и только для сопряжения с остальными компонентами вела. ЧД на Чанках, по одной простой причине. их наружный диаметр, равен диаметру грибов. ЧД на Чанках проходил груженым рюкзаком 340км. по проселочным дорогам или их отсутствие за раз. Так шо проверено ЧД. laugh.gif
Taiwo
Дата 16 Липня 2015, 15:55
Quote Post

road sage

а в ЮА їх реально десь виципити, чи тільки єбєй.ком?

Це повідомлення відредагував Taiwo - 16 Липня 2015, 15:56
Lanz
Дата 16 Липня 2015, 16:19
Quote Post

Постійний учасник

На туристі бачив недавно тему з продажем, але не знаю наскільки актуальна.
Email Poster
ЧД_
Дата 16 Липня 2015, 16:34
Quote Post

sprzedawca materacow

Та багато зустричав по Украине. У волыняк последний раз бачив. Но так как у ЧД одна грипса в запасе, то не звертав увагу. laugh.gif
Taiwo
Дата 18 Липня 2015, 23:51
Quote Post

road sage

QUOTE (ЧД_ @ 16 Липня 2015, 17:34)
Та багато зустричав по Украине. У волыняк последний раз бачив. Но так как у ЧД одна грипса в запасе, то не звертав увагу.  laugh.gif

а може у вас є якісь контакти тих добродіїв з волині, бо на ХТ всі крепко морозяться і віднєкуються. на ебеї найдешевші знайшов за 14 бакінських + ще 8 за доставку і того 22 бакса. дороговато :\

Це повідомлення відредагував Taiwo - 18 Липня 2015, 23:53
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll