Ūֲ | Ҳ | | |

Tektro   VeloMAX

: (3) 1 [2] 3  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 400км "Світанок на Перевалі" ознайомчий виїзд #1, 28/05/2016 6:25
A.V
24 2016, 11:00
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

Сянки-Львів 146км

6019 Львів - Сянки 6:25 приміський вокзал

якщо не буде дощу...

Dok62
A.V
Kono
nyai
tolik68
Ray
Users Website
Lexus
26 2016, 16:21
Quote Post

Початківець
*

:
: 30

+1 якщо не просплю
Email Poster
Nick
27 2016, 11:21
Quote Post

Початківець
*

: Klevan
: 34

Народ, серйозно, яка ситуація із квитками?
-=Zen=-
27 2016, 11:27
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 238

QUOTE (Nick @ нині, у 12:21)

купуємо на місці
Email PosterUsers Website
Dok62
27 2016, 17:36
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (Nick @ нині, у 11:21)

Ми вже купили квитки. Вартість 35грн з велосипедом, 23 грн, без велосипеда smile.gif
Email Poster
Ray
27 2016, 18:28
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів, Сихів
: 127

+ smile.gif
Email Poster
Dok62
28 2016, 20:53
Quote Post

Старий волоцюга

Просто чудесна поїзденька з дощиком. Протестив карбон на ділянці від Сянок до Турки. Висновок - можна їхати. smile.gif З Ст.Самбора до Самбора новий накатистий асфальт - політ! biggrin.gif
Домовились за КП на новому місці у Бойківському дворі. Кухня залікова - протестовано на собі prankster2.gif Ну і компанія була душевна drinks.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Як же в Карпатах без дощику...
user posted image
user posted image
новий асфальт перед Самбором
user posted image
Email Poster
vovanxp
28 2016, 21:13
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів Золота
: 215

Скільки вас було? Хто був?

nyai Їхава з вами?

vovanxp - 29 2016, 8:56
Email Poster
Lexus
29 2016, 9:57
Quote Post

Початківець
*

:

QUOTE (Dok62 @ вчора, у 20:53)
Протестив карбон на ділянці від Сянок до Турки. Висновок - можна їхати. smile.gif

Зато МТБ на цій ділянці має +50 к швидкості smile.gif
Email Poster
DizzyBlack
29 2016, 10:07
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lviv
: 103

QUOTE (Lexus @ нині, у 07:57)
Зато МТБ на цій ділянці має +50 к швидкості smile.gif

Слухай, а як ти доїхав? Ми з тобою до Самбора тоді прекрасно добрались поперед групи, і, здається, звернули з основної траси. Потім я відстав - це було востаннє, коли я кого-небудь бачив з наших smile.gif

Схаменувся зв Броницею, від того, що сонце чогось не з тої сторони smile.gif Через Дубляни вернувся на трасу - замість 5км по трасі вийшло 38км хз де. Додому добрався десь 9-та.
Email Poster
Lexus
29 2016, 12:16
Quote Post

Початківець
*

:

QUOTE (DizzyBlack @ нині, у 10:07)
Слухай, а як ти доїхав? Ми з тобою до Самбора тоді прекрасно добрались поперед групи, і, здається, звернули з основної траси. Потім я відстав - це було востаннє, коли я кого-небудь бачив з наших smile.gif

Схаменувся зв Броницею, від того, що сонце чогось не з тої сторони smile.gif Через Дубляни вернувся на трасу - замість 5км по трасі вийшло 38км хз де. Додому добрався десь 9-та.

До мене аж в Дрогобичі дійшло, що я кудись не туди їду, але таки встиг до сутінок доїхати і теж о 9-й був вдома - втомлений і щасливий smile.gif
Ось мій трек https://www.endomondo.com/users/10316255/workouts/735764421
Більше фоток тут
Email Poster
-=Zen=-
29 2016, 13:39
Quote Post

Зацікавлений
**

О, народ! забігти зранку в електричку, десь довго їхати і опинитись в горах карпатах — спогади зі студентських часів, і вони знову стали реальністю smile.gif. Кава еКспресо нітрохи не схожа на еСпресо, переключені передачі бажаючими роздивитися вел і обов'язково щось там поклацати

user posted image

Виявилось що дорога електричкою ТУДИ займає більше 4 годин, а з купівлею квитків і вивантаженням з потяга — всі п’ять. Час коротали як могли. Ну це ж чотирьохсотка, тут все "по взрослому" smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image

швидка вигрузка, легенькі збори і — в дорогу

user posted image
user posted image

Перші кілометри — суцільний маунтінбайк

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Якось розминувся з групою на КП, знайшов місце перекусити-пообідати, далі в дорозі накрила стіна дощу. Поки перечікував на автобусній зупинці, основна група мене наздогнала — виявилось що велосипедисти не мухи і їздять в дощ! Далі без пригод, намагався тримати крейсерську швидкість 25-32, доки на 100 кілометрі не почув сторонній шум з колеса.

user posted image

Вперше за 3000 км пробив колесо. Такі сюрпризи у вигляді тоненьких шматків сталевого тросу чекають на шляху марафонців. Колесо сильно не травило то ж вирішив їхати далі. Накат поступово падав, сили все більше витрачалися на збільшення опору коченню. Так проїхав наступних 50 км. аж до фінішу smile.gif. Тут колесо спустило в "0", накачування вже не допомагало, бортувати нову камеру не було жодного бажання, тому додому дійшов пішки з гордо піднятою головою! wink.gif

Дякую Док за допомогу і за слушну пораду не брати наплічник з всякою хрі..ю smile.gif, хоча може в моєму випадку це допомагає підкачати м’язи ніг. Дякую всім за воду, погоду і за гарну компанію smile.gif.

nyai - 31 2016, 17:41
-=Zen=-
31 2016, 13:04
Quote Post

Зацікавлений
**

Пдкажіть хто їздив марафони 400-600-1200, які сідла використовували? порадьте де почитати, може є де спробувати, зараз в муках пошуку чогось дальнобійнішого ніж моє стокове.
Dok62
01 2016, 8:27
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (nyai @ вчора, у 13:04)
Пдкажіть хто їздив марафони 400-600-1200, які сідла використовували? порадьте де почитати, може є де спробувати, зараз в муках пошуку чогось дальнобійнішого ніж моє стокове.

Старий добрий Брукс всьо вирішує.... smile.gif
Email Poster
Kono
01 2016, 10:34
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lviv
: 123

QUOTE (nyai @ вчора, у 13:04)
Пдкажіть хто їздив марафони 400-600-1200, які сідла використовували?

Такі самі як на 100-200-300. Сідло або підходить або нє.
Якщо хочеться чогось неординарного, то вищевказаний Brooks, також Selle SMP, але що там що там вага та ціна не радує.
З лайтових Selle Italia SLR ~ 100 баксів, як на мене ідельний вараінт. Але їх треба прикатувати, щоб вони повністтю інтегрувались в конкретну дупу.
Email Poster
-=Zen=-
01 2016, 22:13
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Kono @ нині, у 11:34)
Такі самі як на 100-200-300. Сідло або підходить або нє.
Якщо хочеться чогось неординарного, то вищевказаний Brooks, також Selle SMP, але що там що там вага та ціна не радує.
З лайтових Selle Italia SLR ~ 100 баксів, як на мене ідельний вараінт. Але їх треба прикатувати, щоб вони повністтю інтегрувались в конкретну дупу.

Дякую за інфу, а як ось такого плану Selle San Marco Zoncolan за 50 баксів?
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll