Ūֲ | Ҳ | | |

WTB   VeloMAX

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Десята тисяча або коли країни вже замало, Ізраіль 1200км
Sera
08 2014, 3:52
Quote Post

Велофанат

: Львів, р-н Любінської
: 1138

А що це за пам"ятник?: Фото

Для нагадування про небезпеку на дорозі?
Sera
08 2014, 3:56
Quote Post

Велофанат

: Львів, р-н Любінської
: 1138

Дивлюся там серед тих пустель такі шикарні дороги, ну хоч шматок грунтовки був? laugh.gif
Andrey
08 2014, 10:52
Quote Post

Nega(Ti)ve

:
: 691

Молодец!
Жаль что для осознания границ понадобилось столько км wink.gif
Email Poster
segar29
08 2014, 12:50
Quote Post

Постійний учасник

:
: 282

QUOTE (Sera @ нині, у 04:52)
А що це за пам"ятник?: Фото

Для нагадування про небезпеку на дорозі?

Я зрозумів шо то в тому місці в серпні 2011р. були збиті два велосипедиста. Не знаю як так могло статися при таких дорогах scratch_one-s_head.gif

QUOTE (Sera @ нині, у 04:56)
Дивлюся там серед тих пустель такі шикарні дороги, ну хоч шматок грунтовки був?  laugh.gif

Не, грунтовок не було, Уся дорога ідеал. Правда одного разу мені сдалося що десь одну ямку таки бачив prankster2.gif а ще на зворотньому шляху біля Тель-Авіва на дорозі другої чи третьої категорії)) був слабенько щербатий 5-10км асфальт.
MShaman
08 2014, 15:18
Quote Post

Доктор

: Львів
: 672

QUOTE (segar29 @ вчора, у 19:35)
Та де...це ж всього 140км)))) не хвилюйтесь все буде добре, десь в ночі приїду laugh.gif гладка + широчена дорога, узбіччя 1,5 метру, ніхто скажено не ганяє, гг небезпечно)) хлопці та ви ще не бачили шо в нас робиться laugh.gif

Тут просто порвало biggrin.gif А взагалі - красава! Звіт супер, пейзажі реально марсіанськи, але чи не дуже монотонні? Так і завтикати можна.
Email Poster
segar29
08 2014, 17:26
Quote Post

Постійний учасник

:

Та не...їдешь і все цікаво, бо не знаєш шо тебе надалі чекає...
Завтикати там можна у випадках 1. то всьо бачиш кожен день і вже приїлось, а таке можливе лише якшо в пустелі давно живеш 2. ти хочеш спати 3. або ти їдеш вночі
miker
08 2014, 21:53
Quote Post

Початківець
*

: Киев
: 84

Спасибо! Замечательный отчет, вдохновляет smile.gif
Email PosterUsers Website
mp3shyn
08 2014, 23:42
Quote Post

Початківець
*

: Львів
: 94

Прочитав з задоволення, пейзажі і дійсно монотонні, класний звіт
Email Poster
Dok62
12 2014, 11:12
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

Запивав читання кальвадосом biggrin.gif і дуже заздрив! smile.gif
Email Poster
Skailer13
13 2014, 18:22
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lviv.Стрийська
: 126

Дякую за цікавий, надихаючий звіт ,фотографії круті можна уявити ,що десь на іншій планеті ,так зрозумів , що дерева зустрічались ,тільки у населених пунктах)))

Зацікавило на рахунок води,так поняв ,що воду підвозили організатори або вона була на кп ,тобто якщо закінчувалсь вода могли виникти проблеми в її знаходженні ,чи було достатньо заправок ,будинків по дорозі де можна було набрати, купити воду ?
Email Poster
segar29
13 2014, 20:55
Quote Post

Постійний учасник

:

В основному вся рослинність припала на перші десь 200-250км що проїхались в ночі, тому фото не було, та на останні 200-250км а тоді було не до того))
Я контролював кількість води по потребі та не дуже переймався тим, бо я не великий водохльоб. В мануалі розписані всі цілодобові бензоколонки та їх по дорозі доволі достатьно, але її мона і не купувати, а набирати зі звичайного крану, вода в Ізраїлі питна майже усюди за винятком деяких місць. І так якшо зайти до якось оселі/будівлі навряд вам в тому відмовлять. А в пустелі здаєтся максимальна безводна відстань не більше 70км, тому орги рекомендують наливати 3л запас, але мені здається шо то при пеклі +40-50)
weis
   17 2014, 21:30
Quote Post

: Полтава
: 8

Артем, чудово, в твоєму стилі! Щиро поздоровляю!!!
Гадаю, ти задоволений? І звіт чудесний, в тебе ще вистачало, як кажуть, часу та натхнення!
Цікаво, а що з набором висоти, скільки?
А переднє колесо доїхало до Тель-Авіву? (питання майже як з М.В.Гоголя)
P.S. Приємно, що я знайомий з тобою особисто (Кременчуцький вокзал), хвалюся цим перед знайомими...
Email PosterUsers Website
1
segar29
18 2014, 9:47
Quote Post

Постійний учасник

:

Дякую Володю. Ну звісно шо задоволений w00t.png ну ще б ні mosking.gif
Gpsies набір висоти малює 11659 метра, який саме профіль так само там є. З колесом все добре, все доїхало успішно, навіть до додому.
Так-так я пам"ятаю ту післябреветну посиденьку на автовокзалі friends.gif
segar29
03 2014, 13:38
Quote Post

Постійний учасник

:

Відео. Частина перша, друга, третя

Загальний фотобанк
segar29
06 2018, 17:15
Quote Post