Ūֲ | Ҳ | | |

WTB   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rowerhead Criterium Krakow
Elephant
04 2013, 2:05
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 779

user posted image
Вже стільки часу пройшло, а я ще нічого й не написав про критеріум у Кракові. Щоб не було зовсім нєкрасіва, далі буде трохи тексту і фоток від Павла Дзюржинського (Pawel Dziurzynski)

До Кракова ми з Богданом (Slam) хотіли поїхати ще у серпні. Якоїсь особливої причини не було, лише хотіли потусити, покататися ну і звісно познайомитися з місцевою роверовою тусою. Едузіазму додало коли дізналися, що Мачей (Zlo) в ті дні оррганізовує перегони і що в нього день народжнення. Але в кращих традиціях стосовно прекрасних планів, ми так і нікуди не поїхали, яерез те, що я травмував ногу і перетворився на каліку майже на три тижні. Короче – сумно. Все мало бути так круто, але все так нагло обламалося. Тим не менше про сумне не будемо.

Пройшов місяць і Зло знову організовує перегони – Rowerhead. Все зашибісь, але схоже що я їду туди сам. Це вже мабуть традиція, так як у нас серед львівських майже не можливо організувати банальну покатулю, не те, щоб кудись от так поїхати.
user posted image
Щоб зекономити трохи на дорозі я поїхав своїм ходом до Перемишля і там вирішив сісти на поїзд до Кракова. Їхалося не зле. Дорога в середньому переважно йшла до низу, от тільки щось із вітром не пощастило. Весь час дуло прямо в писок і то так, що я вже думав що на саму гонку в Каркові сил вже не вистачить. Але то теж пережив. Особливо порадувало те, що кордон пройшов майже без затримок. На українському черги взагалі не було, а на польському мене пустили з велосипедом без черги. Після кордону до Перемишля ще 15 км. В сумі вийшло ледь більше 90км. В поїзді повісив ровер на гачок (там є один вагон з відділом для роверів) і непогано виспався.

В Кракові мене зустрів Зло і я дуже зрадів, коли він запропонував мене вписати у своїх друзів. Приїхали ми на квартиру. Там жили два хлопаки на ім’я Ролекс і Олей. В останнього в кімнаті я зацінив 5 акуратно вишикуваних велосипеда, і не якихось там лайби. Зразу видно що важливо для чувака в тому житті. Один єдиний з них виглядав як шматок брухту, але то мабуть для зими.
user posted image
user posted image
user posted image
На наступний ранок я поїхав на самоті кататися по місту. Звісно треба було виконати кілька пунктів програми: з’їздити в центр на Віслу, в Казімеж, Подгужжа, Нову Гуту і нарешті з’їсти місцевого кебабу і запіканки (обов’язкові пункти – їсти все рівно ж треба). Потім Зло мене підібрав і ми ще з’їздили подивитися на трасу критеріуму. Траса була навколо торгового центру у який перебудовано якусь стару фабрику (принаймні велетенська димова труба посеред головної площі і навколишня архітектура на це натякали). Далі ще трохи потусили по різних місцях і людях. Заїхали в одну вело-майстерню, де чувак серед іншого показував мені радянський Рекорд в оригінальному обвісі. Не те щоб я ніколи Рекордів не бачив, але той був на почесному місці серед кімнати, як виставковий експонат і в афігенному стані (я переважно звик до тих убитих доробал у нас на треку). Потім поїхали знову поїсти закупилися енергетиками і вже час на старт. Мачей спеціально поставив свої гоночні колеса на трубках і на серійних втулках ХВЗ. Не знаю, чи це мода, чи бажання проявити солідарність, чи якась непояснювальна любов до українського вело будування.
user posted image
user posted image
user posted image
Приїхали назад на трасу. Там вже кілька хлопців на глухарях і на шосейниках. Стоять розглядають ровери і про них говорять – все як у нас. Перед стартом все стандартно, реєстрація, номерки, внески, правила, знайомства, ознайомче коло і вйо. Загалом учасників було десь 15 чоловік. Траса виявилася дуже різноманітною: там і підйомник і ділянка по шосе з машинами і спуск з естакади і віражі на кільцевих перехрестках. Ці віражі були моїм улюбленим місцем. Дивно, що я жодного разу не задів асфальт педалькою, бо закладали ми ровери в повороти по максимуму. Загалом про гонку скажу, що я радше їхав її для задоволення ніж для того, щоб ригати на винос.

Хоча, без риганини таки не обійшлося. На залікових колах, треба було таки вкручувати по повній і тут мені здавалося що передачку я поставив таки замалу (50х16) – часто забовтувався. Перевернути колесо на 15 було б якраз. Тому коли лунав дзвінок виходу на залікове коло я вже відчував, що з лідерами триматися важко. Купу сил ще й з’їло те, що після фінішу, треба було доганяти лідерів і на колесі було посидіти ні у кого. Короче, тут треба гонку їхати, а не патякати про неї. Загалом на перших 3-х з 5-ти фінішів я був 4-м, а на 2-х останніх – 6-м. От такий результат. Може і вкатався трохи поки їхав в шосе до Перемишля, але то не головне.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Переміг Давід Міс (Dawid Mis) з Жешова – той самий, що на Критому Ровері взяв 3-е місце, другим був Стаху (Stanislaw Mach) – кур’єр з Варшави, третім – Марцін Гмр (Marcin Gmr)

Нагородження відбулося у клубі недобудованого бруталістського готелю Forum, під час відкриття одного місцевого магазину хіпстерського одягу. Загалом цей Forum – це для мене одне з кращих місць потусити у Кракові – закинутий готель, тераса з купою шезлонгів, на яких можна сидіти цідити пиво з афігенним виглядом на річку і на старе місто, всякі мистецько-ремісничі події, і купа дівок на датч-байках.
user posted image
Тривало це все нажаль не довго. Це не така подія як наприклад КР чи київський критеріум, які відбуваються раз у рік. Це виглядало як такі собі сезонні перегони, щоб все не розбігалися. Тим не менше атмосфера була дуже кльова. Після закінчення ми зібралися і поїхали на хату моєї вписки допивати рештки української горілки. Добре що аж там, а не підчас гонки я помітив, що моя передня вісь розламалася на два. НУ… буває, що поробиш. Я ще трохи подьоргвася думаючи що закручу все на один кусок, але невдовзі попустився. Наступного ранку довелося тусувати на вокзал пішки. Назад до кордону доїхав маршруткою, з повним відчуттям, що наближаюся додому. З кордону до Львова теж маршрутко.
user posted image
Мачей розповідав, що організовуватиме наступний критеріум десь в кінці березня, щоб не перекривати Критого Ровера, і щоб ми всі могли позмагатися на обох подіях. Сподіваюся наступного разу нас поїде більше. Того варта не тільки сама гонка, але й місто. Хоча воно дещо схоже на Львів, одне точно – на ровері по ньому їздити куди легше і приємніше.
user posted image
Skailer13
08 2013, 21:18
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lviv.Стрийська
: 126

Цікавий звіт,дякую

Ну ,а це взагалі кайф:

QUOTE (Elephant @ 04 Жовтня 2013, 2:05)

Загалом цей Forum – це для мене одне з кращих місць потусити у Кракові – закинутий готель, тераса з купою шезлонгів, на яких можна сидіти цідити пиво з афігенним виглядом на річку і на старе місто, всякі мистецько-ремісничі події, і купа дівок на датч-байках.

Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll