РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Гонка в Жовкві, 3.09 - 4.09
frankpapasample
Дата 18 Вересня 2016, 10:17
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Genesis @ вчора, у 19:33)
Я нікого не ділив. Давай не створюй уявних понять.
Хочеш поговорити - приїдь на заправку WOG на стрийській 10:00 cубота-неділя і поговоримо.
Ти коли минулого разу приїжджав, то тихесенько сидів, навіть про командну форму не згадав. То ж моветон, а мовчав як твердо

Так чего, я Андрею о командной форме все сказал когда-то. Потому что я его немного знаю. На том и порешили. Вас я вообще не знаю - чего мне незнакомому человеку сидеть и рассказывать "сколько ты гонок проехал", например, или что о командной форме. Я и дальше считаю, что она не уместна и не красивая. Фиг с ней с командной формой. У вас там люди в БЕЗРУКАВКЕ чемпиона мира катают. Вот где настоящая тяга к спортивным горизонтам. Я вот за то, чтоб в человеке все было красиво - и душонка, и тельце, и одежда, как говорится. Следовать этой позиции - персональный выбор каждого.
Email PosterUsers Website
Genesis
Дата 18 Вересня 2016, 13:42
Quote Post

ШОСЕ

Дякую за висловлену думку. Ми її не розділяємо. Категорично критично не розділяємо
Email Poster
Ром
Дата 18 Вересня 2016, 22:02
Quote Post

Велофанат

Ну так , звичайно , ніхто не забороняє на тренуванні катати в майці чс , хоча в нас є людина , яка має таке право навіть на офіційних змаганнях . Коли хтось в чомусь сумнівається , краще перепитати в знаючих .
До нас на тренування приїжджають хлопці на любих роверах , навіть на хвз , любих уподобань , і я не пригадую випадку щоб хтось їх дискримінував (при адекватній поведінці в групі - це ж шосе як не як) .
Email Poster
frankpapasample
Дата 19 Вересня 2016, 0:24
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Ром @ нині, у 20:02)
Ну так , звичайно , ніхто не забороняє на тренуванні катати в майці чс , хоча в нас є людина , яка має таке право навіть на офіційних змаганнях . Коли хтось в чомусь сумнівається , краще перепитати в знаючих .
До нас на тренування приїжджають хлопці на любих роверах , навіть на хвз , любих уподобань , і я не пригадую випадку щоб хтось їх дискримінував (при адекватній поведінці в групі - це ж шосе як не як) .

Це хто має право в майці чемпіону світу приїжджати?!!! O_o

Питання не в дискримінації а в культурі спорту. Це так само як ноги голити. Є певні традиції. Ніхто не заставляє їм слідувати, але...
Genesis
Дата 20 Вересня 2016, 10:33
Quote Post

ШОСЕ

QUOTE (frankpapasample @ вчора, у 00:24)

Питання не в дискримінації а в культурі спорту. Це так само як ноги голити. Є певні традиції. Ніхто не заставляє їм слідувати, але...

Культура спорту - це також вміння їхати в групі і правльно "сидіти на колесі". За Тобою помічено не було. А те що шмотки, на Твою ж думку, носиш правильні не звільняє Тебе від того щоб навчитися їздити правильно і безпечно
Email Poster
Lanz
Дата 20 Вересня 2016, 10:56
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (frankpapasample @ вчора, у 00:24)
Email Poster
project-70
Дата 20 Вересня 2016, 20:03
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Genesis @ нині, у 11:33)
Культура спорту - це також вміння їхати в групі і правльно "сидіти на колесі".

А не можна для новачків ці правила написати,шоб кожного разу інструктаж не проводити?
Ром
Дата 20 Вересня 2016, 21:10
Quote Post

Велофанат

вибирати

тут
і тут
Крім того в конкретного колективу можуть бути свої особливості , знаки , прийняті сигнали .

Це повідомлення відредагував Ром - 20 Вересня 2016, 21:19
Email Poster
frankpapasample
Дата 21 Вересня 2016, 9:51
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Genesis @ вчора, у 08:33)
Культура спорту - це також вміння їхати в групі і правльно "сидіти на колесі". За Тобою помічено не було. А те що шмотки, на Твою ж думку, носиш правильні не звільняє Тебе від того щоб навчитися їздити правильно і безпечно.

Погоджуюся, але для того, щоб навчитися треба їздити більше в групі - все просто. Я, на жаль, рідко це роблю, хоча до вас мені, наприклад, хлопці з одеської команди таких зауважень не робили, коли з ними катався. Ну таке. Я знаю, що не ідеально в групі їду поки. Але теж не жах
все таки.
І проблема не в шмотках була з самого початку, а банальній повазі один до одного. Це вже потім на шмотки перевели чомусь. Скотилися в якийсь стандартний форум із срачами.

Це повідомлення відредагував frankpapasample - 21 Вересня 2016, 9:54
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll