РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (11) « Перша ... 9 10 [11]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> проБАЛАЧКА, організаційні питання
bata
Дата 07 Червня 2011, 22:54
Quote Post

офісний планктон

наверно +1 к 19:ОО
там на полусликах/сликах реально ехать? или лучше переобутся?
Email Poster
UB5PG
Дата 08 Червня 2011, 7:58
Quote Post

Коло я так розумію, їдеться 35 хв приблизно?
Email Poster
polly-po
Дата 08 Червня 2011, 9:27
Quote Post

Нас не догонят !!!

І я буду smile.gif
bata
Дата 14 Червня 2011, 15:16
Quote Post

офісний планктон

А з якої години початок? і на яку тоді треба приїхати тому хто буде стояти на КП?
В гонці приймати участь не буду, але маю перегружену суботу, тому не знаю чи зможу зранку приїхати)))))
Email Poster
E-one
Дата 19 Червня 2011, 7:43
Quote Post

троль ще той

По ходу таки прийдеться брати контактні ласти )))
Email Poster
E-one
Дата 19 Червня 2011, 19:48
Quote Post

троль ще той

Дякую Паспорту і всім, хто йому допомагав, за імпрезу і пророблену роботу! Шкода, що дощ змусив багатьох львівських сцикунів не висовувати носа з дому... не цінуєте ви старання організаторів (((
П.с. звіт трохи пізніше напишу )))

Це повідомлення відредагував E-one - 19 Червня 2011, 19:49
Email Poster
Dimitry
Дата 19 Червня 2011, 20:55
Quote Post

Зацікавлений
**

Спасибо Паспорту за замечательное и чудесное событие. Жаль что накрылась музычка в самом начале, ну а насчет дождя - непонятно, хорошо это или плохо, так как не было жарко... Спасибо соперникам, за то что не давали скучать smile.gif
Serik
Дата 19 Червня 2011, 23:28
Quote Post

Зацікавлений
**

ну так что там?? кто выиграл??
E-one
Дата 19 Червня 2011, 23:37
Quote Post

троль ще той

Вчорашній агрофітнес не дуже пішов мені на користі і сьогодні прокинувся з важкістю в ногах і попереку. Але це все фігня, порівняно з тим, що робилось за вікном. А за вікном лило. От тут я насправді засмутився. Не від того, що буду мокрим, а від того, що вже гарантовано половини учасників не буде, знаючи ссикливий галицький характер. Виїхав з дому, спочатку їхав акуратно, помаленьку, але спуск по Сахарова все вернув на свої місця і мені вже було пох. В центрі зустрілись з Коно, а на Замарстинівській підібрали Назіка. На стартовій галявині було небагато народу, зате були самі стійкі і сильні. Як завжди ріспект лучанам і ужгородцям.

Старт затримали на годину, але все ж таки дали. Я в другому ряду, одразу вириваюсь за Назаром по стартовим коридорам. Пару слів про коридори: Льова постарався на славу. Зробити в трьох соснах три ригатєльних підйоми і спуски – це круто. Так я думав перші дві години, потім я хотів Паспорта прибити (по доброму) за такі пріколи ))))) А ми тим часом виїхали на асфальт. Четверо учасників: Назік і Нікалаїч, Ужгород і Луцьк рвонули вперед. Тримаю їх в полі зору, але особливо не стараюсь їх догнати – час ще буде. З’їзд з асфальту в ліс на пісок. А потім якась така ніби і пряма, але дуже напряжна ділянка аж до першого торчка. Доганяє Нестор. Ригаємо разом. Торчок вискакую на ногах. Потім найнапряжніший для мене кусочок стежкою між кущами, ну не знаю, не крутилось мені там і ппц. Другий торчок. Потім спуууск. Ямка, руль вилітає з рук, сцуко ледве ловлю. Далі відпочиваю, причому там мені їхалось ще легше, ніж на асфальті. А потім проскакую поворот, бачу Назік вже теж вертається на правильний маршрут. Тут би вартувало перекрити дорогу стрічкою і ще в одному місці, де я на другому колі блуканув. Ну а потім точок/спуск/торчок, фініш першого кола.

Далі наступні 2 години їхали з Назаром в парі, міняючи один одного по колу. Їхалось мені дуже легко, порівнюючи з іншими гонками. Мабуть тому, що їхав в парі і ми не давали один одному розслаблятись, в той же час не рвали один перед одним в суперницькій боротьбі. Їхали так, ніби ми в Карпатах вкручуємо в якійсь покатушці. Дуже швидко пролетіли перші 2.5 години. А далі на асфальті Назік каже: по-моєму я приїхав. Я їхав далі в своєму темпі, оглядаючись назад, в надії, що він мене дожене… Але тут немає нічого дивного, я би після 30-ти годинного марафону по Горганами взагалі б не їхав Пробу. На фініші Хуліганка заправляє мене бананами. Великий їй мегаріспект: кожне коло вона в мене щось закидувала. Поліна поділилась змазкою для ланцюга, а РВВ перезарядив гідропак, добре, що коло всього лиш 6 км і можна проїхати без води. Дякую вам, друзі )))

А потім був ще один шок для мене: на фініші питаю, який відрив спереду і ззаду. Мені кажуть: ззаду 6 хв. А спереду? А шо спереду, ти спереду! Вот фак! Ну раз так, то треба крутити, тримати марку. Почали з’являтись кругові. Це, як завжди, дуже тішить. Коли бачиш когось попереду і цей хтось приближається ))) Знову ця стежка між кущами. Чую, земля труситься. І тут повз мене проноситься Нікалаїч. До речі, я вражений його хоробрістю поставити спереду Ренегат, а ззаду Фред на таку погоду! Коля, в тебе ж є нормальні Контікі. Я сам сьогодні переконався – так впевнено я ще себе не почував на трасі. Нє, хочеться йому пріключєній ))) На одному з кіл доганяю Нестора напарницю. В підйом їдемо разом, обходячи спішившихся учасників. Кажу їй: бачиш, народ вже пішки ходить, а ти їдеш.

До фініша залишається все менше часу. Взнаю відрив: 6 хв. Прикидаю, як би то так зробити, щоб приїхати останнє коло якраз під закриття фініша. Вроді якраз получається, якщо проїду ще три кола. На передостанньому колі бучу на асфальті Катю Жданович. Пробую догнати, але щось не дуже виходить. Кібердівчина дуже повільно приближається. Я згадав, де її бачив – в третьому термінаторі. З останніх сил в лісі догнав, перепитую, чи це не вона. Каже, що не вона. Але на підйомі розумію, що таки вона ))) Добре, що Поллі не пересікався на трасі, а то би натягнула десь на підйомі, опустивши моє чоловіче Я нижче плінтуса. Ну а потім був майже фініш, де виявилось, що до закриття ще є час і треба їхати на ще одне коло. Мля! На спуску чую мені кричать: доганяють. Думаю: ага, от ніфіга, вже і так орги з нас нормально познущались, а тут на останньому колі взагалі добити хочуть. Їду собі, їду по асфальту, і тут чую: привіт. Дивлюсь – Сергій MyLove. Вот так шурприз. Думаю, мля, таки дійсно доганяють. А я вже розслабився! І шо дєлать? Сил на тягання вже нема, якось до торчка ще тримаюсь на колесі, але потім відпускаю. Шкода… але нічого не пробиш, змагання є змагання, і перемагає сильніший…

Ну а потім було нагородження, душ із шампанського, дорога додому в теплому і сухому Mini Cooper, дякуючи Коно і 911. До речі, варто відзначити нашого Коно – дуже непогано крутив і, як потім виявилось, особливо не напрягався.

Ну вроді все. Вітаю переможців і призерів: Коля з Поллі ще раз підтвердили своє беззаперечне лідерство. Дякую учасникам за боротьбу, а організаторам за можливість згадати, що таке КК в наше бідне на цей вид імпрез сьогодення )))
Email Poster
lexx_lutsk
Дата 21 Червня 2011, 10:44
Quote Post

Хотілося б фотки побачити..
2 Марта.. в тебе мають бути класні фотки.. Не стидайся.. викладуй... всі свої..)))
Hulihanka
Дата 21 Червня 2011, 11:55
Quote Post

Night Madness
*

lexx_lutsk
Дата 21 Червня 2011, 12:04
Quote Post

wub.gif wub.gif
Умнічка. ДЯКУЮ! wink.gif
Velomax
Дата 21 Червня 2011, 13:49
Quote Post

неутомімый командор

Хм...
Собственно, проблема возникла после того, как была стёрта ссылка на страничку с разными веломагазинами, в общем-то обычное дело: на сайте Sony не найти упоминаний о Panasonic.
Повторяю: администрацией был стёрт всего ОДИН пост в целом разделе за все время работы раздела.

Закрывать все темы в разделе - личное решение Лёвы.
Администрация форума этого решения не одобряет и надеется, что раздел снова продолжит работу.
Users Website
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (11) « Перша ... 9 10 [11]  Closed TopicStart new topicStart Poll