РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (6) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 2016 Львівська Двохсотка ВІДГУКИ / РЕЗУЛЬТАТИ
Spin Doctor
Дата 21 Травня 2016, 8:58
Quote Post

Постійний учасник

Результати

Фото:
СТАРТ by nyai
КП1 by nyai
КП2
ФІНІШ by nyai
Фініш: Раз, Два, Три by ЧД
Email Poster
Dok62
Дата 21 Травня 2016, 19:41
Quote Post

Старий волоцюга

Йо-ма-йо. Я в прстрації.Мій план на цей бревет полетів шкереберть! facepalm.png
А все починалося так добре - тепла. сонячна погода, море людей, спокійний старт. Я такий незнаючий, що потрібно спокійно довести групу до кільцевої дав відмашку Лапці, в якого вже свербіли контакти mosking.gif , там де і завжди під мостом біля знаку ЛЬВІВ. Ну і поїхали і тут!!! Нас на наздоганяє Чапай AV і волає - "Что ти творішФурманов"ДОк!!! punish.gif Кавалєрію под танкі! Я з переляку ледь з контактів не випригнув. І довелося мені вкручувати всю дорогу, щоб AV не дігнав і пенделя не дав. black_eye.gif А все інше то лірика....

Це повідомлення відредагував Dok62 - 21 Травня 2016, 19:43
Email Poster
emus
Дата 21 Травня 2016, 19:51
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Dok62 @ нині, у 17:41)
Я з переляку ледь з контактів не випригнув. І довелося мені вкручувати всю дорогу, щоб AV не дігнав і пенделя не дав. black_eye.gif А все інше то лірика....

Док, я звісно не Станіславський, але я би сказав,-"Не вірю".
Email Poster
Sera
Дата 21 Травня 2016, 20:45
Quote Post

Велофанат

Чудово прокатилися, думав я вже відівчився їздити, але ноги згадали як крутити. Не зважаючи на прокол, та невелику муть в животі до фініша доїхав досить легко, не зважаючи що більшу частину дистанції проїхав на самоті в повній нірвані. Всеж таки львівські марафони 'зе бест'.
Дякую всім хто долучився до створення, підтримки та участі у цьому святі!

ПС. Сижу в сауні, чуво заходить після такого міроприємства. smile.gif
erednimras
Дата 21 Травня 2016, 20:47
Quote Post

Початківець
*

На старті Док знову читав репчикgood.gif
user posted imageuser posted image
Ser Gio
Дата 21 Травня 2016, 21:36
Quote Post

Постійний учасник

Напишу пару слів, хоча й не був повноцінним учасником 200-ки...
Пропустивши Першу Сотню, дуже хотів долучитися до якогось заходу від LBC. З накатом у 600км за цей сезон (та й одвічною, я б сказав, проблемою з витривалістю) на повноцінну участь у 200-ці навіть не сподівався. Проте виникла ідея хоч якось відчути цю атмосферу свята, бодай її частинку, і спробувати проїхатись разом зі всіма хоча би до Бібрки. Прикотивши на старт, склалось таке враження, що позитивна енергетика від радісних учасників передалась і мені, тому радісно разом з усіма покотив до Бібрки.
Що можу сказати по ходу цього 30-кілометрового куска з ідеальним асфальтом...Напевно те, що я знімаю капелюха перед паном Олегом Лапкою. Тягнути в одні ноги беззмінно майже до повороту на Бухту Вікінгів, коли за тобою прилаштувалась ціла братія шосерів - це заслуговує на велику повагу hi.gif. Я собі можу тільки уявити що буде, якщо пан Олег сяде на шосер...Можна їхати Тур де Франс і вигравати етапи. Щодо мене, то проколесивши в групці з середньою в районі 35, почав відчувати, що сили не безмежні, тому поки вони ще були, вирішив хоч якось допомогти лідерам і вийшов на зміну, а потім перед Бібркою, як грегарі, який виконав свою роботу, благополучно вивалив з групи biggrin.gif Спутився в центр, перекусив, та й на розворот, благо назад склалась компанія з таких же халявщиків як і я oops.gif
Зато тепер маю на майбутнє ціль, попрацювати над собою і стати повноцінним учасником двохсотки!
Email Poster
vovanxp
Дата 21 Травня 2016, 21:41
Quote Post

Зацікавлений
**

Мені найбільше сподобались маленькі діточки котрі у селах стояли біля дороги та простягали ручки щоб дали їи "п'ять", я ні одну дитину на пропустив котра хотяла дати "п'ять". Час від часу дивував їх AIT ZAUND'ом.

А також ці маленькі помічники була замість gps, показували в який напрямок на роздоріжжі необхідно їхати, заблукати було не можливо.

Це повідомлення відредагував vovanxp - 21 Травня 2016, 21:52
Email Poster
Genesis
Дата 21 Травня 2016, 22:45
Quote Post

ШОСЕ

QUOTE (Ser Gio @ нині, у 21:36)
Я собі можу тільки уявити що буде, якщо пан Олег сяде на шосер...Можна їхати Тур де Франс і вигравати етапи.

Нехай це почитає пан Олег! Він до нас на тренування приїжджає на карбоновому шосері Cervelo і ще не виграв жодного фінішу, а минулого тижня на бібрській трасі навіть трохи "капав" на одному підйомі. Він на байку їде краще ніж на шосері. А в порівнянні з шосерами (гонщиками, не роверами) не має пікової швидкості. За те має неймовірну витривалість. Можна сказати - Талант. Поважаю і запрошую на нові тренування з нами.
P.S. Сьогодні їхали дві Малявки і на дистанції 82км середня 38км/год.
Email Poster
A.V
Дата 22 Травня 2016, 7:38
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Genesis @ вчора, у 22:45)
А в порівнянні з шосерами (гонщиками, не роверами) не має пікової швидкості.

Есть сильное подозрение, что будь тот подъем на 180-220 километре (а именно такие дистанции ездят профики со средней 40-45км/ч) капали бы уже вы.
Лапке, напоминаю, 46 лет.

Гонщик, не лохмать дедушку smile.gif
Users Website
Spiner
Дата 22 Травня 2016, 9:09
Quote Post

it's chemistry, ....

Чудова організація марафону, оргам спасибі, особливо за нормальний насос на кп1 smile.gif
Перехід через буг це було щось laugh.gif , нагадало осла зі шрека
user posted image
mr.gk
Дата 22 Травня 2016, 9:18
Quote Post

Фантастичне дійство під назвою "Львівська двохсотка" цогоріч вдалось. Було скромне бажання вийти з 10 годин а вийшло що здуру трохи не вийшов з 9 годин smile.gif Марафон склавсься з двох частин. Перша до "Зіболок" - тяжко і нервово, але дякую Євгену за компанію. Друга частина пройшла легко і невимушено разом з AV і Тетяною Л. за що їм вельми вдячний. Окрема подяка за КП-2 в Жовкві. Кукурудзяна каша була неперевершена, а загальна атмосфера фантастична. Всім оргам і волонтерам - респект good.gif
Email Poster
drronn
Дата 22 Травня 2016, 12:12
Quote Post

Зацікавлений
**

Ура! Я це зробив! smile.gif
Погода була просто чудова, ну хіба що місцями вітер трохи заважав, але ж то така доля велосипедиста wink.gif
Дякую організаторам і низький уклін волонтерам: ви неперевершені!
Дякую хлопцеві з поломаним переклюком і його "команді": ви були першою моєю групою. Дякую команді "3+1" з Франика, з вами було легше їхати, хоча в Перемишлянах, коли не побачив, вас у дзеркало заднього виду, вирішив що пропустив поворот smile.gif Шкода, що не зміг потім втримати ваш темп.
Дякую Pitt Bull, ти мене розважав своїми оповіданнями до КП1, особливо вдячний, що зачекав, коли в мене затерпла нога.
Ну і просто величезне дякую "Паравозу здоров'я" на чолі з St. Babak-ом: Мар'янові з Франика, з яким проїхав останні 80 км і Наталці, яка надихала нас на звершення. Наталя, ти Залізна Леді і, впевнений, що можеш їхати із значно кращим часом. Успіхів тобі в майбутніх бреветах clapping.gif
Email Poster
olavin
Дата 22 Травня 2016, 13:01
Quote Post

Зацікавлений
**

Подивився попередні результати, звернув увагу на те, що в багатьох учасників (серед тих, хто їхав пізніше) не відмічений час на КП2, і в мене також, хоча точно переїжджав через ворота. Чому так?
Dok62
Дата 22 Травня 2016, 13:23
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (olavin @ нині, у 13:01)
Подивився попередні результати, звернув увагу на те, що в багатьох учасників (серед тих, хто їхав пізніше) не відмічений час на КП2, і в мене також, хоча точно переїжджав через ворота. Чому так?

Не спрацювала електроніка. Буває dntknw.gif
Email Poster
Spin Doctor
Дата 22 Травня 2016, 13:23
Quote Post

Постійний учасник

Виникли проблеми з живленням системи. Вона працювала на внутрішньому акумуляторі і він в якийсь момент просто розрядився.
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll