РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты Race Face в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ресурс трансмиссии, статистика
A.V
Дата 12 Лютого 2010, 18:10
Quote Post

триммер стакселя

в связи с неоднократно поднимаемой темой цепи&кассеты&километры&смазка,
настала насущная необходимость систематизации приобретаемого опыта.
прошу всех, полностью укатавших какой-то компонент, КРАТКО описать условия эксплуатации.

цепь: 3 х Шимано HG93
кассета: Ультегра 6500 12-27
система: XT771 48-36-26
пробег: ~9000 км
дорога/грунт: 90/10
смазка: Motorex Wet Lube
мой вес: 77-80 кг

цепи на замочках Срам.
менялись по кругу каждые 800-1000 км, тщательно мылись.
все компоненты новые. были одновременно установлены на велосипед и работали только друг с другом.
через 9000 км :
кассета имеет следы износа на всех звездах кроме 27. заменена.
из 3-х цепей, две уже списаны. третья на грани.
на 36-й звезде системы есть заметные следы эксплуатации.
Users Website
Ioan85
Дата 12 Лютого 2010, 19:50
Quote Post

Постійний учасник

Касета Shimano HG-40 8500км ще експлуатується
Система truvativ 42-32-22 8500км видно сліди експлуатації, зубці не зношені
Змазка- машинне масло

Ланцюги 4 шт Shimano HG-40
Перший ланцюг 3000 км- Викинув
Другий 2500 км- Викинув
Третій ланцюг розкатувався на новій касеті 100км, після чого була поставлена стара касета, на якій проїхав ще 2500 км- Викинув
Четвертий ланцюг експлуатувався на другому велосипеді 1500 км після чого переставлений на велосипед з вище наведеними експлуатаційними характеристиками, і проїхано ще 500 км, в подальшому досі експлуатується

Моя вага: 70-75 кг

Це повідомлення відредагував Ioan85 - 12 Лютого 2010, 19:55
Nikalaich
  Дата 21 Липня 2010, 21:18
Quote Post

молодой растущий организм

Меня огорчает ресурс подшипников интегрированых шимановских систем. На этот раз укатал комплект за 2 месяца и 10 дней, причем за цель ставилось именно сохранение запчасти, а не ее убиение, не в последнюю очередь из-за ее цены. Километраж не знаю из-за отсутствия компа, но были гонки и была грязь.
E-one
Дата 21 Липня 2010, 21:53
Quote Post

троль ще той

Ланцюг Shimano XT (HG-93): 800 км + 300 Боярських. Після Боярки буквально розсипався на очах. Спочатку на Боярці порвався, потім на порозі майстерні, потім за 5 км від майстерні. Рвався в різних місцях.
Поставив новий ХТЯ ланцюг на нову ХТ касету. Подивимось, чи до зими доживе smile.gif

Дивлячись на цифри Ioan85 і рівень його обладнання, роблю висновок - вся ця статистика і систематизація до дупи не несе ніякої інформації.
Email Poster
spirit-o
Дата 21 Липня 2010, 22:19
Quote Post

постійний флудер

QUOTE (E-one @ нині, у 21:53)
роблю висновок - вся ця статистика і систематизація до дупи не несе ніякої інформації.

Підтримую. Особливо це актуально для .... догадайтесь з одного разу smile.gif

За 5000 км укатав середню зірку (32) системи Truvativ Stylo 3.3 (можна ставити на лісопилку).
Оскільки використовую два комплекти коліс, то сильного зносу касет ще не видно (SRAM PG 970). Два ланцюги (971 серії) уже помітно розтягнуті, але по 1000 думаю ще пройдуть.
Задній перемикач SRAM X7 - десь через 2500 замінений нижній ролик, а ше через 1500 обидва.

Режим експлуатації приблизно 40/60 (асфальт/грунт).
За цей час велосипед поїхав:

кубок веломагазинів (3 год)
Night Madness (6 год)
Чемпіонат України із зимового тріатлону (1 год)
2 чемпіонати України з МТБО - 4 гонки (5 год)
Пробка
Вульки
Доганяйка
Горгани
Боярка-24
Брюховичі
Перша сотня
Бревет 200
Бревет 300
Email Poster
ЧД_
Дата 22 Липня 2010, 8:10
Quote Post

sprzedawca materacow

Моя ИМХА: Я прекрасно понимаю, что у Мастерофф КК и асфальта, трансмисия используется не в пивном режиме как у меня, но три цепи Шимано какая то, Срам 951, 971. Второй сезон без явного ущерба, Пробег приблежается к 7т. За цепями особо не слежу, использую правильное маселко, правильно очищаю от грязи. Есть заметная выработка касеты на трех звездах, но и то жить будет еще как минимум 5т. Отсюда делаю вывод, а правильно ли Мастера выбирают передачи для езды? laugh.gif А ну и ролики укатал в гавно на заднем переключателе, все никак не сменю на феншуй.
A.V
Дата 22 Липня 2010, 8:52
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Nikalaich @ вчора, у 21:18)
Меня огорчает ресурс подшипников интегрированых шимановских систем.

Shimano XT Chainset M771 - 13 000 км подшипники в нормальном состоянии.
средняя звезда с этой системы (36) после 11 000 км выработана полностью. выкинул.

цепь Shimano Dura-Ace Chain 10 Speed 7801 - 1831,3 км выработана полностью. выкинул.
Users Website
Ioan85
Дата 22 Липня 2010, 9:12
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 09:10)
Отсюда делаю вывод, а правильно ли Мастера выбирают передачи для езды? laugh.gif

Тут напевно більший чинник руйнування ланцюгів не вибір передачі а плавність перемикання, так як в режимі гонки не завжди получається перемкнути передачачу на холостому ході, плюс травичка намотана на касету також вносить свої корективи при перемиканні...
Uri2
Дата 22 Липня 2010, 10:00
Quote Post

Рідкісний зануда

ЧД_, підпишусь під кожним словом smile.gif

Гойсаю досить неакуратно, періодично просто таки рву передачі. Ровер не мию, ланцюг змащую неправильно. Правда гамна цього року мало було...
alex
Дата 22 Липня 2010, 10:15
Quote Post

Велофанат

QUOTE (Nikalaich @ вчора, у 21:18)
Меня огорчает ресурс подшипников интегрированых шимановских систем. На этот раз укатал комплект за 2 месяца и 10 дней, причем за цель ставилось именно сохранение запчасти, а не ее убиение, не в последнюю очередь из-за ее цены. Километраж не знаю из-за отсутствия компа, но были гонки и была грязь.

Підтримую, як тільки перейшов на інтегровані системи, практично одразу почав задумуватись про перехід знову на неінтегровані, як на мене різниця в вазі явно не дотягує до різниці в ресурсі каретки.

Звичайно за 2 міс. вони не вбивались але все таки ресурс в них набагато менший хорошої неінтегрованої
ЧД_
Дата 22 Липня 2010, 10:15
Quote Post

sprzedawca materacow

Ioan85 Да я тоже не по больничной палате езжу, да и переключать меня Паспорт даже ногой научил. Но цепь не растянута. звезды целы и при этом я езжу на малом каденсе. то есть предпочитаю большие передачи. Причем куда бы я не поехал хоть в сортир. средний каденс будет 84. Отсюда вывод, что давления на педали при разных передачах у меня одинаково. то есть нагрузка на цепь и звезды намного менше чем у Мастеров. если логически подходит к вопросу. что у них они стираются. АВ мы в расмотр не берем, ему 400км проехать. это как мне за хлебушком. laugh.gif

Потому я за связку правильного маселка и выбор передачи. Ну от не нравится мне то маселко что МЛ торгует, ну хоть меня застрелите. а продовать то чем я мащу он не хочет. Нужно как то АВ уговорить на попробывать, он как конструктор проведет независимую экспертизу. laugh.gif
spirit-o
Дата 22 Липня 2010, 10:49
Quote Post

постійний флудер

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 10:15)
Потому я за связку правильного маселка и выбор передачи. Ну от не нравится мне то маселко что МЛ торгует, ну хоть меня застрелите. а продовать то чем я мащу он не хочет.

А можна більш детально про правильне мастилко oops.gif
Email Poster
ЧД_
Дата 22 Липня 2010, 12:19
Quote Post

sprzedawca materacow

Куме, ты панимаеш. шо правильный магазин у нас только один, потому я без рекламы хде купить. Первые потуги с маслом у меня были очень давно. я пробывал и Моторекс. и от швейных машинок и графитовые жижи, все не для моего феншуя, нашел Педрос для влажной погоды, это саме оно, для сухой погоды тоже гамно что и все остальное. Еще понравилась одна жижа тоже с матюкальным названием, но в Львове я ее не видел в продаже.

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 22 Липня 2010, 12:36
PlusOdyn
Дата 01 Листопада 2013, 14:30
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Це не так до ресурсу, як до того що трапляється. SRAM PG-970, 7-ма зірка, моя улюблена (доки було 26"), експлуатується й надалі, ніяких сторонніх відчуттів. Пробіг на той момент десь 2,5тисяч.
user posted image

user posted image

user posted image

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 01 Листопада 2013, 14:31
Email Poster
SPike_666
Дата 01 Листопада 2013, 16:38
Quote Post

Постійний учасник

В мене в PG-830 зірка розлетілася при підйомі вгору на 3-5 =)
розлетілася так гарно, що зараз інколи виконує декоративні функції на моїй шиї))
Email PosterUsers Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll