РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ресурс покришок
Wishi
Дата 24 Квітня 2013, 16:54
Quote Post

Сьогодні помітив неприємну річ на передньому колесі: покришка Kellys Softline 700x38 в одному місці трохи вздулась і викривилась
user posted imageuser posted image
Пробіг шини 2500 км, до 2000 км вона стояла на задньому колесі, але коли на передній покришці сталась отака сама річ, я переставив її на перед, а на зад поставив нову.
Покришки експлуатувались бережно, співвідношення асфальт/грунт ~ 80/20 %, вага велосипедиста 80+ кг.
Отож, виходячи з власного досвіду, можу сказати що ресурс цих покришок у мене вийшов 2000 км (перед) і 2500 (зад і трохи перед)
Email Poster
Wertomaniak
Дата 25 Квітня 2013, 19:17
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Wishi @ вчора, у 14:54)
Сьогодні помітив неприємну річ на передньому колесі: покришка Kellys Softline 700x38 в одному місці трохи вздулась і викривилась
user posted imageuser posted image
Пробіг шини 2500 км, до 2000 км вона стояла на задньому колесі, але коли на передній покришці сталась отака сама річ, я переставив її на перед, а на зад поставив нову.
Покришки експлуатувались бережно, співвідношення асфальт/грунт ~ 80/20 %, вага велосипедиста 80+ кг.
Отож, виходячи з власного досвіду, можу сказати що ресурс цих покришок у мене вийшов 2000 км (перед) і 2500 (зад і трохи перед)

то бракована покриха. я всвійчас купив 2 таких покри. після 10 км одна так само скривилась. корд рветься сильно. то мабуть така партія іх була така
Email PosterUsers Website
Spiner
Дата 30 Липня 2016, 13:27
Quote Post

it's chemistry, ....

Kenda Happy Medium 700x35c (35-622) 55-85 psi (передня + задня)
8000 км доріг Львова та області (тиск підтримувався 75-85 psi). Покришки без заводського браку. Стерлася центральна доріжка, полисіли і зачастили проколи.

Переваги:
- доволі легка.

Недоліки:
- реальна ширина 37-38 мм за рахунок виступаючих шипів протектора;
- після 5000 км на боковинах почали проступати нитки;
- по піску "пливе";
- на низьких тисках взагалі не котить, бо заважають виступаючі бокові шипи
- бокові шипи - це виключно баласт, користі - 0.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll