РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

электроника CatEYE в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (15) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Покращення
Velomax
Дата 19 Січня 2011, 14:41
Quote Post

неутомімый командор

На форумі відключена можливість приєднувати зображення до повідомлень.
Прошу користуватись фотохостінгом.
Users Website
alex4alex
Дата 19 Січня 2011, 15:20
Quote Post

рокет Алекс

Покращення нашого життя вже сьогодні? biggrin.gif
Users Website
alex4alex
Дата 19 Січня 2011, 18:50
Quote Post

рокет Алекс

Кстати о покращенни. Заметил, что теперь выделенный текст корректно окружается тегами, чего не было раньше (раньше теги ставились в конце всего текста.
Users Website
Velomax
Дата 05 Лютого 2011, 12:44
Quote Post

неутомімый командор

Таки да, покращэння. Я исправил отображение тэгов для Файрфокс.
А вот новое покращэння: Велосипедні гуртки.
Кружки по интересам.
Добавлена конференция FixedGear & SingleSpeed
Users Website
Lonely_Bird
Дата 15 Березня 2011, 14:28
Quote Post

Зацікавлений
**

Пропоную створити таку функцію як " відповіді на повідомлення". Якщо хтось цитирував твоє повідомлення, то натиснувши це посилання, користувач міг побачити яке його повідомлення було процитироване і одразу перейти в ту тему.
Email Poster
alex4alex
Дата 15 Березня 2011, 15:05
Quote Post

рокет Алекс

Це не зовсім реально зробити, адже часто цитують лише частину тексту, забираючи зайве, або й взагалі, циують вручну. Тому така функція, навіть якби була, спиралася би на пошук, а не була би прив"язана до тексту, що цитують.
Users Website
Lonely_Bird
Дата 15 Березня 2011, 15:09
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (alex4alex @ нині, у 13:05)
Це не зовсім реально зробити

Жаль. А то набридає заглядати в тему де ти щось писав, чи там не має відповіді, що стосується тебе!
Email Poster
Uri2
Дата 15 Березня 2011, 15:17
Quote Post

Рідкісний зануда

Угу, движок форума старый и довольно неудобный. Но на обновление в ближайшем будущем надеяться не стоит - привыкай к тому, что есть.

Lonely_Bird
Дата 15 Березня 2011, 15:27
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Uri2 @ нині, у 13:17)
Угу, движок форума старый и довольно неудобный. Но на обновление в ближайшем будущем надеяться не стоит - привыкай к тому, что есть.

Якби я не с телефона сідів то можей і нормально була, а то трішки не удобно. Але і так хороше. Головне є де спілкуватися велосипедистам.
Email Poster
max3d
Дата 16 Березня 2011, 14:11
Quote Post

страшний халявщик

ти можеш підписатися на нотифікацію про нові повідомлення в певній темі
Email PosterUsers Website
Lonely_Bird
Дата 16 Березня 2011, 14:48
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (max3d @ нині, у 12:11)
ти можеш підписатися на нотифікацію про нові повідомлення в певній темі

Та достатньо нових відповідей, щоб дізнатись.
Email Poster
bata
Дата 29 Березня 2011, 23:17
Quote Post

офісний планктон

Ідея стосується не ІТшної сфери.

Зараз можемо спостерігати велике підвищення кількості велосипедів на вулицях. Чому би не зайнятися промоцією та розповсюдженням сайту? Я розглядаю це як підвищення знань та освіченості велосипедистів Львова, а також фізичного і морального рівня. На форумі обговорюється багато ситуації, даються поради і людина може відчути себе частиною чогось цілого. Тут ми пишемо про ПДР, і про тіж самі велостоянки ніхто не довідається.
Многа букаф, наведу приклад: їде в парку чувак на зустріч, з далеку видно що байк хороший і чувак в екіпіровці, я йому фа-факаю, а він на мене як на нові ворота, ще й мало не впав, так задивився. і таких випадків багато. З цього випливає, що люди навіть поняття не мають ні про форум ні про "неписані правила" фа-факання. (може приклад не дуже доречний)
Наразі нічого не бачив крім чогось типу плаката на Сахарова напроти депо. (з нього і прийшов сюди)
З дешевих варіантів можна друканути якісь наклейочки, або роадлайни ще, здається, не протизаконні (балоном на дорозі під трафарет).

Це чисто моє бачення та ідея як трошки приручити масових велосипедистів Львова.

Є якісь думки?
Email Poster
max3d
Дата 30 Березня 2011, 6:45
Quote Post

страшний халявщик

є якісь думки ... smile.gif
не знаю чи поперше, але за ключовими словами велосипед львів, львів велофорум, та інші, цей сайт не є на першому місці, а в другому випадку - навіть сторінці. частково це може впливати. як зробити - шоб був добре індексований - питання технічне. незнаю яка частина парахвіян користується тирнетом, але затягувати людей до компютора які то того це не робили - то тяжкий гріх (мусе хоч хтось в цьому світі не сидіти в інтернеті). також ті хто користуються інтернетом і не знайшли цей форум по власному бажанню - користуватися цим форумом напевно немають потреби. хтось може читати про правила дорожнього руху, ситуації на дорозі з велосипедистами та інші епіческі теми форума так і не зареєструвавшись (чому? -можливо все шо шукав знайшов і продавати запитати шось не потрібно. а може просто - людина не флудер скромна).
а взагалі ідея "нада шото дєлать" - толкова. але це більше стосується розвитку велокультури ніж покращення форуму. можливо було б прикольно доробити/причесати головну сторінку, щоб на ній було більше акценту про те що на цьому сайті є такий красивий форум, більше рекомендованої інформації для початківців, лишнє мож теж повикидати. а тоді вже мож буде роздавати рекламу. також можливо було б корисно просвітити людей які не возяться на роверах, наприклад пустити Урі (не ображайся буть-ласка, це просто приклад) роздавати з автаматом велоорієнтовану макулатуру водіям маршруток, яка б допомогла достукатись до їхніх сердець. хтось міг би поспамити на автофорумах шоб автомобілісти ті що не усвідомлюють знали що ми не якіта лахі теж учасники дорожнього руху.
пс: говорити легко багато, а вот робити ...

Це повідомлення відредагував max3d - 30 Березня 2011, 6:54
Email PosterUsers Website
Uri2
Дата 30 Березня 2011, 7:39
Quote Post

Рідкісний зануда

Мене нізя, вони мене поб'ють biggrin.gif

Я за наклейки, на раму "velomax.lviv.ua", згоден з такою їздити. Мо хто знає кіко то коштує зробити?

[added]
Наш час наближається: ото вчора вигулював собаку та дітей, дивився із неприхованим задоволенням на тянучку по стрийській - вся вулиця забита машинами які ледве-ледве тягнуться. Неодноразово вже чув від чотириколісників "а де тута можна купити роверка хорошого, аби швидше по місту було рухатись". Так що як будуть парковки та велодоріжки - 100% пустувати їм не доведеться. В разі чого можу навіть спеціально робити коло по місту аби підсилити враження від навантаженості отих доріжок )

Це повідомлення відредагував Uri2 - 30 Березня 2011, 7:43
syavych
Дата 30 Березня 2011, 8:16
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (batabt @ вчора, у 23:17)
Є якісь думки?

Ну я особисто нині на роботу їхав у футболці Веломакса (правда зверху ще була курточка, але коли потепліє - реклама, якої краще і не придумаєш) smile.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (15) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll