РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Буськ, Матрасно
Oksap5
Дата 18 Серпня 2014, 15:32
Quote Post

Зацікавлений
**

Планую завтра рванути з Винник до Буська через села та поля. Темп туристичний , середня біля 15 км.в год . Дистанція біля 120 км. Є бажаючі помандрувати?
Email Poster
Spiner
Дата 18 Серпня 2014, 15:43
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (Oksap5 @ нині, у 16:32)
Планую завтра рванути з Винник до Буська через села та поля. Темп туристичний , середня біля 15 км.в год . Дистанція біля 120 км. Є бажаючі помандрувати?

Jakyj konkretno marshrut i o kotrij?
Oksap5
Дата 18 Серпня 2014, 15:52
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Spiner @ нині, у 15:43)
Jakyj konkretno marshrut i o kotrij?

Виїхати думаю зраненька, десь о сьомій. Кінцева точка маршруту Ракобовти, там є могила стигматика Степана Навроцького. Маршрут ще не продумав, думаю через Глиняни поперти. Якщо можеш завтра їхати, то ми разом сплануємо маршрут і все решта. Дзвони, буду радий знайомству!
Email Poster
Spiner
Дата 18 Серпня 2014, 16:11
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (Oksap5 @ нині, у 16:52)
Виїхати думаю зраненька, десь о сьомій. Кінцева точка маршруту Ракобовти, там є могила стигматика Степана Навроцького. Маршрут ще не продумав, думаю через Глиняни поперти. Якщо можеш завтра їхати, то ми разом сплануємо маршрут і все решта. Дзвони, буду радий знайомству!

A do Glynjan jakyj marshrut? Bo vid Hlynjna do Buska vse jasno - cherez krasne po T1806.
Oksap5
Дата 18 Серпня 2014, 16:25
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Spiner @ нині, у 16:11)
A do Glynjan jakyj marshrut? Bo vid Hlynjna do Buska vse jasno - cherez krasne po T1806.

Миклашів, Нижня білка, Задвір'я, Старий Милятин, Ріпнів, Ракобовти. Можемо і так по прямій по польових дорогах. Назад бажано іншим маршрутом. Після мотоподорожей я не привик планувати маршрути. Головне мандрувати, а дорога сама виведе в потрібне русло. Так ти зможеш їхати? Є бажання?
Email Poster
Spiner
Дата 18 Серпня 2014, 16:48
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (Oksap5 @ нині, у 17:25)
Миклашів, Нижня білка, Задвір'я, Старий Милятин, Ріпнів, Ракобовти. Можемо і так по прямій по польових дорогах. Назад бажано іншим маршрутом. Після мотоподорожей я не привик планувати маршрути. Головне мандрувати, а дорога сама виведе в потрібне русло. Так ти зможеш їхати? Є бажання?

Vybachaj Ruslan, projihavsja podvirjam i vidchuv sho nerv v nozi she nyje, davaj bez mene mellow.gif
Oksap5
Дата 18 Серпня 2014, 18:06
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Spiner @ нині, у 16:48)
Vybachaj Ruslan, projihavsja podvirjam i vidchuv sho nerv v nozi she nyje, davaj bez mene mellow.gif

Шкода. Бажаю швидкого одуження.
Email Poster
Oksap5
Дата 19 Серпня 2014, 18:03
Quote Post

Зацікавлений
**

Проїхав по маршруту 129 км з середньою 17. Усім привіт від Степанка та Гавриїлка. Як повідала місцева бабулька, Навроцький їздив на велосипеді. Мав чорні рукавички для прикриття ран.
Загалом вийшов цікавий маршрут. Дорога більш- менш добра, грунтова через поле взагалі ідеальна. З Курович на Львів трохи зле по трасі-купа камінців дрібних для заливки бітумом і плавлена смола.

Це повідомлення відредагував Oksap5 - 19 Серпня 2014, 18:03
Email Poster
Oleg132
Дата 19 Серпня 2014, 18:31
Quote Post

Ветеран

Oksap5, самі каталися?
Oksap5
Дата 19 Серпня 2014, 18:53
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 18:31)
Oksap5, самі каталися?

Сам катнув. Я люблю одинокі мандрівки, хоча з компанією веселіше. Всі мої колєги, яких я присадив на мото , а тепер ще і на роверки, не хотіли так далеко перти. В одного дупа завелика, другий має крутий електроровер, на якому дальше 10км не їздить, третій на роботі. З форуму чрмусь також ніхто не зголосився. Я дзвонив до Мандрівника, але він вчора по Карпатах нашастався.

Це повідомлення відредагував Oksap5 - 19 Серпня 2014, 19:03
Email Poster
CrissAngel
Дата 19 Серпня 2014, 19:36
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Oksap5 @ нині, у 16:53)
Я дзвонив до Мандрівника, але він вчора по Карпатах нашастався.

було діло... з ним катав по Карпатах laugh.gif
Email Poster
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll