Ūֲ | Ҳ | | |

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Чоп – Львів: 300 км., Можемо, якщо хочемо.
polly-po
15 2009, 9:48
Quote Post

Нас не догонят !!!

: Львів
: 780

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 09:40)
Разгребусь с работой. напишу полный отчет как Андрей Владимирович. ЧД убил. laugh.gif На пульс не обращал внимание.

Ждем-с smile.gif Надо было тебе пульсомер для чистоты эксперимента одолжить smile.gif

То e-one: вельмихудожній звіт. Ну і такі да - маньяки, ентузіазм вражає. Сподіваюсь, тема про загроблене здоров'я і "сильные духом - слабые мозгом", яку тут розвели, омине стороною smile.gif
E-one
15 2009, 9:55
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

То e-one: вельмихудожній звіт. Ну і такі да - маньяки, ентузіазм вражає. Сподіваюсь, тема про загроблене здоров'я і "сильные духом - слабые мозгом", яку тут розвели, омине стороною

Дякую за відгук wink.gif. Але пару слів про здоров"я все ж таки скажу.

QUOTE (Андрей Владимирович @ нині, у 00:13)
И, я надеюсь, более разумно будешь подходить к веломарафонам. Пока не стало поздно. Вы проехали эти 300 км в стиле " сильные духом - слабые мозгом". Берегите себя. Убить здоровье очень легко.

если вы имеете организмы уровня Армстронга, все вышенаписанное  к вам не относится.

Думаю, основним критерієм того, чи загнав я себе чи ні, є самопочуття. В мене з цим все нормально. Крім того я не їв всю весну кури, а потім сів і проїхав 3 сотні. Кожні вихідні, не рахуючи змагань, їздив на дальні дистанції по 120 - 170 км. Восени проїхав 200 км. Тому вважаю, що підготовка в фізичному плані була проведена. І твоє висловлювання про сильних духом вважаю не зовсім правильним.
А ті всі книжки з циферками нехай почитають тренери, які стоять з палкою і заганяють спортсменів з настановками типу "давай работай. если ты не первый, значить ты никакой". Через це я в свій час пройшов.
Ну і ще одне. Думки типу "я що дурак стільки їздити, моє серце не машина" непогана відмазка для самого себе, щоб цього не робити. Але так ніколи нічого не доб"єшся.

E-one - 15 2009, 9:57
Email Poster
A.V
15 2009, 9:59
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (alex @ нині, у 09:54)
цікаво, всі кричать про те що можна вгробити серце, але ніхто внятно не може пояснити як цього не зробити... просто перечитувати тонни літетарури не завжди є час wacko.gif
Users Website
A.V
15 2009, 10:11
Quote Post

триммер стакселя

: Lemberg
: 4554

QUOTE (E-one @ нині, у 10:55)
А ті всі книжки з циферками нехай почитають тренери, які стоять з палкою і заганяють спортсменів з настановками типу "давай работай. если ты не первый, значить ты никакой". Через це я в свій час пройшов.
Ну і ще одне. Думки типу "я що дурак стільки їздити, моє серце не машина" непогана відмазка для самого себе, щоб цього не робити. Але так ніколи нічого не доб"єшся.

Ты видимо не совсем правильно понял мою мысль. Я только обратил внимание на то, что находится столько времени на таком пульсе неразумно. Ты же не гонщик Про-тура. Уже 600-ку с таким пульсом ты просто не проедешь. Кстати, наши тренеры скорее заставили бы тебя наращивать пульс.
И я всячески поддерживаю ваше начинание, т. к. сам в этом году планирую осилить 600-ку. К чему планомерно и готовлюсь.
Users Website
E-one
15 2009, 10:21
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Андрей Владимирович @ нині, у 11:11)
Ты видимо не совсем правильно понял мою мысль. Я только обратил внимание на то, что находится столько времени на таком пульсе не разумно. Ты же не гонщик Про-тура. Уже 600-ку с таким пульсом ты просто не проедешь. Кстати, наши тренеры скорее заставили бы тебя наращивать пульс.
И я всячески поддерживаю ваше начинание, т. к. сам в этом году планирую осилить 600-ку. К чему планомерно и готовлюсь.

Свого пульсу я не знаю, так як не мав чим виміряти. Але в залі на велотренажерах в середньому тримається 135. Мій напарник в минулому легкоатлет, тому, напевно, для нього такий пульс нормальний.
Проїхати 600 км це круто. Будеш їхати, маякни wink.gif
Email Poster
rosen
16 2009, 15:22
Quote Post

суровый

: Звідусіль
: 1481

Хорошо что сижу!
E-one
16 2009, 21:43
Quote Post

троль ще той

2Andrey
Дякую за запрошення, але у вас шосейник, а в нас МТБ, боюсь будем відставати. Крім того, використовуючи матеріал, наданий Андреем Владимировичем, щоб проїхати 1200 км, потрібно накатати 12000 км. Мій накат покищо близько 3000 км. Але ідея цікава і, можливо, реальна під кінець сезону.
Email Poster
_LO_
17 2009, 9:26
Quote Post

Кохана Зозулька

: 921

Иван, я даже боюсь предположить куда ты в следующий раз поедешь smile.gif))
Email Poster
rosen
17 2009, 9:31
Quote Post

суровый

: 1481

Cреди вариантов: Киев - ок 600км, Днепр - ок 1000 км...
alex4alex
17 2009, 9:34
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Харькофф - 1500 smile.gif
Users Website
_LO_
17 2009, 9:40
Quote Post

Кохана Зозулька

: 921

Харькофф 1500 - это если через Донецк ехать то как раз будит smile.gif)

Ещё вариант Одесса - 800 км.

Краков отдыхает... smile.gif
Email Poster
E-one
17 2009, 9:43
Quote Post

троль ще той

Иван, я даже боюсь предположить куда ты в следующий раз поедешь

поїду на Пробу smile.gif

Cреди вариантов: Киев - ок 600км

розглядаю цей варіант. орієнтовно кінець липня, початок серпня. Тому, якщо хтось захоче приєднатись, кажіть, не встидайтесь smile.gif
Email Poster
Sera
19 2009, 18:44
Quote Post

Велофанат

: Львів, р-н Любінської
: 1138

Молодці! Знімаю капелюха!!! cool.gif
ShBr2k
20 2009, 19:53
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

: Западная истерия
: 1536

П****ц... 0_о . А точнее - трудно подобрать слова... ))
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll