Ūֲ | Ҳ | | |

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Куплю смартфон Sony Ericsson, з дефектами або без
Velo_nub
13 2015, 15:40
Quote Post

Початківець
*

: Львів, Левандівка
: 46

За останній місяць пошуків смартфону змінилось багато, включаючи вподобання та навіть бюджет. Тому наразі маємо таку картину:

Куплю смартфон марки Sony Ericsson, можливо з дефектами типу потрісканої кришки, екрану, ну і т.д, але з справним сенсором. Якщо є якісь глюки, або мертві точки на екрані, або сильно поцарапаний, або взагалі без кришки то я розгляну всі варіанти. Потрібен телефон в якості МP3, але щоб можна було запхати сімку і використовувати як телефон. Тому потрібен девайс з хорошим звучанням та лише ОДНИМ слотом під сім картку, тобто односімочний.
Якщо маєте якісь пропозиції, можливо з невеликим відхиленням від моїх вподобань, я б розглянув як варіант.

Орієнтована ціна - до 1000 грн(можливе відхилення на пару сотень грн вверх, якщо буде дуже заманлива пропозиція wink.gif )

Ну і звісно ж головне щоб пристрій мав роз'єм 3.5 мм під навушники і збоку кнопки регулювання гучності smile.gif

Velo_nub - 30 2015, 20:51
Email Poster
Wertomaniak
13 2015, 17:55
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

є таке. lg 3d
Email PosterUsers Website
PlusOdyn
13 2015, 20:27
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Є ZTE 880, 2 картки, тріснутий дисплей, порваний шлейф до WiFi, динамік в вухо скрипить, не в вухо валить ок. ГПС робе, Сині зуби також, треба розібрати і переконектити шлейф до сенсора, але влом, батарея ок, сама труба, батарея і кришка, 100 грн.
Email Poster
weblancer
13 2015, 21:09
Quote Post

Початківець
*

: Львів, Топольна
: 36

У мене брат продає телефон Джаю Ф1 : http://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony...jiayu-f1-black/
Майже новий (1 міс), абсолютно робочий, має незначний дефект - тріщина у верхньому куті скла (притиснувся монетою в кишені в перший день покупки) - екран не перекриває і ні на що не впливає. Причина продажу - замовив з Китаю потужнішу модель цього ж виробника (Ф4) - скоро отримає.
Я саме таким користуюсь уже рік - задоволений повністю, особливо радує містка батарейка.
Ціна, щоправда, вища - 1000 грн, здається. Якщо цікаво - пишіть в приват, дам його номер.
Email Poster
Velo_nub
14 2015, 12:37
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (weblancer @ вчора, у 23:09)
У мене брат продає телефон Джаю Ф1

На жаль ціна таки зависока, але дякую за відповідь.
QUOTE (PlusOdyn @ вчора, у 22:27)
Є ZTE 880, 2 картки, тріснутий дисплей, порваний шлейф до WiFi, динамік в вухо скрипить, не в вухо валить ок. ГПС робе, Сині зуби також, треба розібрати і переконектити шлейф до сенсора, але влом, батарея ок, сама труба, батарея і кришка, 100 грн.

Також дякую за відповідь, ціна взагалі смішна, але оскільки особисто ніколи в смартах не колупався, боюсь, що можу наробити ше гірше ніж було unsure.gif
Email Poster
Velo_nub
30 2015, 20:52
Quote Post

Початківець
*

підніму тему, змінив суть пошуку, оскільки не знайшов нічого толкового.
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll