РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Вкрали кріплення Thule
Kono
Дата 15 Липня 2015, 9:38
Quote Post

Зацікавлений
**

Сьогодні вночі вкрали три велокріплення Thule 591. Зняли з машини поперечени лишили. Перехрестя Київська-Чупринки

Це повідомлення відредагував Kono - 15 Липня 2015, 9:38
Email Poster
kiep
Дата 15 Липня 2015, 9:57
Quote Post

Постійний учасник

на металолом понесуть
Email Poster
ЧД_
Дата 15 Липня 2015, 10:29
Quote Post

sprzedawca materacow

Добре шо дах не помялы. Коно запытай в интелегенции, та шо на мусорке биля светофора сыдыть. Там де парк на Киевской. куды воны виднеслы криплення, або куды могли конкуренты виднесты.. laugh.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 15 Липня 2015, 10:31
Wertomaniak
Дата 17 Липня 2015, 12:31
Quote Post

Человек-руина

а нех тримати на машині велокріплення вночі. + до ЧД, добре що дах не помнули і не подерли. У мене в сусіда вночі на чупринки з форда фокуса 2015 року, який був в топовому обвісі колеса зняли і машину так покурочили (крила, пороги, бампера, що сусід зранку просто заридав побачивши той акт вандалізму. Інший сусід на чупринки тримає 2 ровера в багажнику свого універсала. Мабуть чекає коли виламають двері його машини і ровери заберуть.
П.С. Особисто юзаю велокріплення на фаркопі. Плюси його в тому, що легко знімаються коли немає потреби і не заважає аеродинаміці машини в дорозі. Велокріплення на даху це архаїзм, рагулізм і нераціональність!
user posted image

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 17 Липня 2015, 12:41
Email PosterUsers Website
alex4alex
Дата 17 Липня 2015, 13:24
Quote Post

рокет Алекс

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 13:31)
Велокріплення на даху це архаїзм, рагулізм і нераціональність!

Воу-воу, полегче.
Users Website
ЧД_
Дата 17 Липня 2015, 13:51
Quote Post

sprzedawca materacow

Микола с таким крипленням тебе не пустять до Европы. Бо ти рагули не будуть бачиты твий державный номерный знак. laugh.gif

Коно, если шо, можеш взять в аренду: http://velomax.com.ua/forum/index.php?showtopic=15054
prankster2.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 17 Липня 2015, 13:54
MShaman
Дата 17 Липня 2015, 17:22
Quote Post

Доктор

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 10:31)
П.С. Особисто юзаю велокріплення на фаркопі. Плюси його в тому, що легко знімаються коли немає потреби і не заважає аеродинаміці машини в дорозі. Велокріплення на даху це архаїзм, рагулізм і нераціональність!

Під Колочавою на расколбасі роверик з заднього туловського кріплення летів як літачок. Плюс виломав саме кріплення. Возив обома способами - кожен має плюси і мінуси. Так що я би так словами не кидався.
Email Poster
Ser Gio
Дата 17 Липня 2015, 21:06
Quote Post

Постійний учасник

Так що я би так словами не кидався

Підтримую. Думаю, наші ДАІшники теж можуть докопатися за те, що не видно номерних знаків, вже по автофорумах читав таке.

Сам стояв перед вибором: фаркоп чи кріплення на дах - зупинився на останньому.
Email Poster
Terry
Дата 18 Липня 2015, 9:55
Quote Post

Велофанат

номер неважко перечіпити - має бути площадка під номер і повторювачі поворотів. Питання як в багажник лізти.
Щодо рагулізму - то весело чути такі звинувачення від Миколиsmile.gif))
Не їздив з заднім кріпленням, але верхнє має купу недоліків - обмеження по висоті - думаю бачили картинки, гудить зараза на швидкості, а якщо немає заводських місць, то й дах царапає і гне(перевірено особисто(

Ану Миколо розкажи про враження від свого кріплення - ціна, аеродинаміка, посторонні звуки ну і взагалі мінуси.
Email Poster
Dr.Alex
Дата 18 Липня 2015, 17:21
Quote Post

Постійний учасник

Підтримую варіант що кожен має вибір.
відносно даного моменту Kono попросив допомоги а не коментування даного випадку ,особливо негативного!
Email Poster
demon
Дата 18 Липня 2015, 19:35
Quote Post

Membёr

Kono, якшо збираешся вже десь їхати, а часу нема купляти нові. то дам два кріплення на поперечини.
Wertomaniak
  Дата 18 Липня 2015, 21:20
Quote Post

Человек-руина

Дайци ні разу не пиняли бо номерний знак на кріпленні плюс повороти і стопи дублюються. Підключкються через фішку на фаркопі. Ціна 3500 грн. Ровер проіхавтна машині 1000 км карпатами і жодного намьоку на те що десь зось злетіло чи впало. На даху в мене бокс знаходиться відповідно ровери чіпляю на фанкоп. Щодо рагулізму то я не мав особисто до коно жодних притензій. Я говорю про тих хто возить на даху автомобіля своєі 9 чи іншого таза ашани. Але ще більш смішним є те коши хде крутий автомобіль а на даху у нього шлак з європомийки або ардіс. А щодо моєі особистості то я можу декому тут не подобатись хоча особисто сам нікому не зробив нічого поганого. Але форум є специфічним і латентних правильних велосипедистів тут вистарчає які готові кинути копйо в того хто не погоджується з іх думкою. Тільки не розуміють латентні велосипедисти що з такою поведінкою вони вбивають велорух і багато хто відрікся від LBC та від їхніх заходів. Багато хто став жити незалежно від вас і якщо будете продовжувати в такому дусі то залишитеся вузькою нікому не потрібною організацією. Тому поважайте інших і все буде добре

Ну і на завершення. Коно можна поспівчувати. Особисто можу дати в оренду запасне старе велокріплення на фаркоп. Воно правда найпростіше але в критичних випадках врятує. Щодо району чупринки. То там віднедавна зявилися випадки кражи роверів. На магазині на коновальця навіть оголошення написали щоб не залишали ровери під магазином бо крадуть. Державі до цього немає жодного діла а нова поліція яка вже є в києві і буде у львові не здатна професійно виконувати обовязки. Більше того у цьому винуваті наші змі які перетворили нових міліціянтів а тепер вже полісменів у так званих тимуровців які здатні лише бабульок через дорогу перевести. І буде ще веселіше і ще гірше. Хто вірив у покращення у 2014 році той має нарешті зараз зрозуміти що його безпека і цілісність майна лежить виключно на його плечах і якщо колись львів був більш менш цивілізованим то тепер його заселяють потроху підозрілі елементи з різних регіонів. Відповідно бути беспечним як колись не варто.

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 18 Липня 2015, 21:33
Email PosterUsers Website
A.V
Дата 18 Липня 2015, 22:03
Quote Post

триммер стакселя

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 22:20)
Тільки не розуміють латентні велосипедисти що з такою поведінкою вони вбивають велорух і багато хто відрікся від LBC та від їхніх заходів. Багато хто став жити незалежно від вас і якщо будете продовжувати в такому дусі то залишитеся вузькою нікому не потрібною організацією. Тому поважайте інших і все буде добре

срется Терри с Мыколой.
А у Мыколы LBC виноват biggrin.gif
Users Website
project-70
Дата 19 Липня 2015, 19:52
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Wertomaniak @ 17 Липня 2015, 10:31)

П.С. Особисто юзаю велокріплення на фаркопі. Плюси його в тому, що легко знімаються коли немає потреби і не заважає аеродинаміці машини в дорозі.

Мінуси обов'язково побачите,як в'їдуть в зад...
demon
Дата 19 Липня 2015, 21:27
Quote Post

Membёr

Мінуси обов'язково побачите, як будети їхати в дощ та по розковбасам.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topic