Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (9) 1 [2] 3 4 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> СЕДЛА, обмен опытом и фактами
A.V
21 ѳ 2011, 2:01
Quote Post

триммер стакселя

:
: 4554

Users Website
A.V
15 2011, 2:44
Quote Post

триммер стакселя

:

Users Website
Uri2
15 2011, 10:50
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

Интересная ссылка. Впервые вижу такое доходчивое объяснение "какое именно седло вам надо".

Цитата.

Upright Riding Position:
user posted image

Regular Riding Position:
user posted image

Performance Riding Position
user posted image

Uri2 - 15 2011, 10:51
Uri2
15 2011, 10:52
Quote Post

Рідкісний зануда

Кстати, вопрос: кто-нибудь седло меняет в зависимости от предстоящего типа езды? Или один раз подобранное становится совершенно универсальным для своей родной Жо?
mozz
15 2011, 21:59
Quote Post

Зацікавлений
**

: _
: 244

QUOTE (Uri2 @ нині, у 10:52)
Кстати, вопрос: кто-нибудь седло меняет в зависимости от предстоящего типа езды? Или один раз подобранное становится совершенно универсальным для своей родной Жо?

Якщо ти правильно підбереш і виставиш кут нахилу сідла, то міняти його в майбутньому не буде сенсу, будеш почувати себе комфортно в будь-яких умовах.
Email Poster
A.V
13 2011, 23:27
Quote Post

триммер стакселя

:

Users Website
SerBus
23 2011, 0:06
Quote Post

Lucky Man

: Wild,Wild West
: 560

Питання до АВ. Я розумію,що вибір сідла- це цілком індивідуальна справа ,або що добре одному - то другому може зовсім не підійти. Але маючи незрівнянно більший досвід вибору та використання різних сідел ,може порадите, на які моделі варто звернути увагу в бюджетному сегменті?
stone
23 2011, 0:25
Quote Post

ride or die!

: L'viv
: 1167

QUOTE (Uri2 @ 15 Лютого 2011, 10:50)
Интересная ссылка. Впервые вижу такое доходчивое объяснение "какое именно седло вам надо".

Цитата.

Upright Riding Position:
user posted image

Regular Riding Position:
user posted image

Performance Riding Position
user posted image

цікаво що тільки на спортивному зображена дівчина… laugh.gif
Uri2
23 2011, 10:16
Quote Post

Рідкісний зануда

Це прихована реклама smile.gif
A.V
23 2011, 18:14
Quote Post

триммер стакселя

:

QUOTE (SerBus @ нині, у 00:06)
може порадите, на які моделі варто звернути увагу в бюджетному сегменті?

выбор седла - интимная процедура.
не могу советовать никаких моделей, ибо не ясна конфигурация ответной части smile.gif

единственно, что можно сказать определенно, не стоит увлекаться узкими или мягкими седлами.

а если 100+ км катается только пару раз в сезон, седло можно подбирать исходя из эстетическо-весовых соображений
Users Website
MaXimus
23 2011, 19:37
Quote Post

Початківець
*

: Львів
: 78

Всім привіт! Маю питання щодо регулювання сідла! Я взяв собі WTB PowerV і коли почав ставити на винос сідла то випливли деякі питання. По цій силці вичитав як правильно ставити сідло відносно рами. Але дещо не зрозумів. От пишуть
Смещение седла назад или вперед в креплении на подседельном штыре подбирается так (метод KOPS): ставите ногу на педаль на 3 часа и добиваетесь, чтобы линия, проведенная вертикально вниз через центр коленного сустава (tibial tuberosity) прошла точно через ось педали

Вісь педалі - мається на увазі місце педалька кріпиться до корби? Чи місце де кріпиться корба до каретки. Спочатку я подумав про другий варіант і виставив так сідло. Але після покатушки мені ніби осінило і тепер відчувається що помилився biggrin.gif І "три часа" - це коли корба паралельно землі...але на яку ногу звертати увагу? Підскажіть хто знає будь ласка! happy.gif
І друге - кут нахилу сідла відносно рами. Я знаю що це індивідуально але чи нормально буде якщо я виставив цей кут так, аби не тиснули мої яйоли smile.gif на сідло. Просто тоді сідло виглядає якось дуже нахиленим wink.gif
A.V
23 2011, 21:37
Quote Post

триммер стакселя

:

user posted image

будеш багато їздити, отримаєш стальнi яйоли.
Users Website
MaXimus
23 2011, 21:42
Quote Post

Початківець
*

: 78

AB - спасибі, тепер ясно!
SerBus
24 2011, 20:32
Quote Post

Lucky Man

: Wild,Wild West
: 560

АВ , дякую за вичерпну інформацію. А 100+ за сезон планується неодноразово, бревети і просто подорожі.
chaldon
18 2011, 18:11
Quote Post

: Кемерово
: 2

QUOTE (MShaman @ 13 Лютого 2011, 15:20)
Супер, ще замість руля - арматуру, замість підсиділа - лом

QUOTE (квинтал;1181680)
Про вес. Ну м.б. седло и тяжёлое...
Памперс не нужен, ничего не натирает. Вообще никаких неудобств седло не доставляет, про него просто забываешь.
не стоит забывать про вес памперса, который набирает в себя влагу, и от которого с "брукс" можно смело отказываться.
http://forum.velomania.ru/showthread.php?t=69100&page=25

Email PosterUsers Website
Ром
18 2011, 21:11
Quote Post

Велофанат

: 1649

Передня частина сідла має бути паралельна землі . Може кілька градусів вниз . Інші варіанти - у вас або неправильна посадка , або неправильна анатомія .
Email Poster
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (9) 1 [2] 3 4 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll