РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Electra в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) [1] 2 3  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> CUBE LTD CC 2013 (Gran Turismo 2.0), от до чого я докотився
Wertomaniak
  Дата 05 Квітня 2014, 21:28
Quote Post

Человек-руина

Багато хто з вас памятає мої експерименти в пошуку підходящого байка (експерименти з Fuji Nevada 4.0, Hoods Cycles, Genesis Orlando Cross і т.д.). ЧД навіть вивів окремий вид велосипедів "Миколастайл" laugh.gif

Це була ціла історія спроб, наступань на свої/чужі граблі, конфігурацій і т.д. яка тривала 2 роки smile.gif
За цей час я спробував від хардтейла/підвіса до гібрида/шосейника і зрозумів що саме я хочу від ровера і який стиль їзди мені подобається.

Зараз мабуть кину камінь в город наших ККшників, але КК не по мені (хоча і відїздив ті самі вульки, брюхи, непролазні гівна хащі, гори, ліси і т.д.). Але щось воно мене не зачепило unsure.gif . Прошу не сприймати це як особисту образу, немаю нічого проти КК і відношусь з повагою до всіх хто цим займається

Тепер шоссе. Суцільний рівний асфальт на трасах мене втомлює своєю сірістю і некомфортом через шум автомобілів. Тому віддаю перевагу при можливості обїздним дорогам через села, поля, і другорядні дороги. Коли потрібно їхати по шоссе - намагаюся чим швидше проїхати цей відрізок і звернути на другорядні шляхи, де мало машин і де можна помилуватись краєвидами. Ні це не означає, що я віддаю перевагу матрасній їзді. Зовсім ні. Середня швидкість загальностатистичної поїздки 24-25 км/год. (на роботу ровером не їзджу, виїзджаю лише у вихідні, або за час відпустки на відстані від 70-150 км)

Ок. Це лірика. Переходимо до суті.

Байк став плодом цих всіх пошуків. Народжувався він довго (від серпня 2013 до березня 2014). За цей період я відїздив на конструкторі який обростав новими комонентами. Якщо конструктор був бета версією 1.0; 1,1; 1,2 і т.д. То тепер це вже версія 2.0 і я отримав від ровера те що хочу на 90%. Лишилися дрібні нюанси, які ви з часом тут побачите

ФОТО

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Specifications:

Рама
CUBE LTD CC 2013
Вилка
Rock Shox Recon Silver + Pop lock
Рульова
FSA
Руль
UNO 31,8 680mm
Винос
UNO 31,8 лайтовий
Роги+гріпси
CUBE
Підсиділ
BBB 350mm
Сідло
Sella Italia X1
Система
SrAm X4 під квадрат (буде мінятись окрім зірок, оскільки квадрат не є настільки жорстим як інші типи кареток)
Каретка
FSA
Зірки передні
От тут то цілий калхоз. Вибору зірок перед/зад приділяв велику увагу (звертав увагу на к-cть зубів):
22 SRAM
36 XT/DEORE
46 FSA Komet
Як показує практика 22 та 46 зірка використовуються дуже рідко (46 на спусках або по хорошому рівному шоссе (таких у нас не багато mosking.gif ) 22 колись юзалась на торчках, але навчився її не задіювати і відповідно за останні 400 км. ніразу не використав (було бажання минулого тижня, але передумав laugh.gif )
Касета
SRAM 850
12-26 (фактично шосейна)
Ланцюги
YBN на 300 км/CAMPAGNOLO C9 на 500 км/SRAM850 на 200 км (тобто по колу)
Передня перекидка
SLX 3 ск
Задня перекидка
SRAM X4
Манетки
SRAM X4
Обода
march neo disc 29
Втулки
перед CHOSEN A4081BX
зад XT
Покришки
Schwalbe Marathon Dureme 2.0 фолдингові+кевлар
Гальма
Tektro Draco 2 (як казав Макс "нормальні піонерські гальма" laugh.gif )
Загалом хороша невибаглива гідравліка, але стокові колодки були замінені
Ротора
Стоять ті що дома знайшов (Тектро та Алігатор). На даний момент шукаю щось підходяще (перед 160, зад 185). Поглядую в сторону ХТ-шних
Оболонки + троси
jagwire
Бонки
RSZ
Болти роторні
Bengal
Проставочне + підседільний зажим
RSZ
В якості навігатора/велокомпа використовується LG P760 з софтиною ENDOMODO. Заряду вистачає на 9 годин безперервного запису треку, навігації.

От, загалом і все, що хотів написати. Байк вийшов доволі жвавий, особливо легко прискорюється ("дьоргає" "трудновели" та інші стокові байки laugh.gif ). Щодо накату, то задня ХТ-шна втулка не особливо гарно котить порівняно з японськими промами CHOSENa. Подумую ще один CHOSEN на зад поставити.

Основне призначення ровера - бревети, покатушки по суботах на 70-150 км ну і туризм (за що і додав префікс Gran Turismo tongue.gif ). На ньому можна спокійно і в ліс виїхати і в гори і по шоссе. Одним словом він "заточений під мій стиль їзди" laugh.gif

Дякую всім за увагу popcorm1.gif
user posted image
Email PosterUsers Website
Oleg132
Дата 05 Квітня 2014, 21:59
Quote Post

Ветеран

Микола, дякую за ділення особистими враженнями!
Справді, радий за тебе laugh.gif
Рост
Дата 05 Квітня 2014, 23:00
Quote Post

Постійний учасник

Красивий ровер. Навіть при тому, що мені в основній масі МТБ не подобаються, в цьому крізь трактора проступає якась елегантність.
В тему червоні тросики. Ну, оболонки, в смислі. А от синій колір там уже, імхо, зайвий. Крок в бік папуги. Його краще на білий, чи червоний замінити.

Бажаю пережити на ньому багато приємних моментів.

ПС. Ще б якийсь захист від грязюки. Чи фонтан в обличчя і на спину - це частина задоволення? smile.gif
Oleg132
Дата 06 Квітня 2014, 0:43
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Рост @ вчора, у 23:00)
А от синій колір там уже, імхо, зайвий. Крок в бік папуги. Його краще на білий, чи червоний замінити.

Мені імпонує цей колір, досить класно дивиться. Я б не міняв)
Wertomaniak
Дата 06 Квітня 2014, 7:12
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Рост @ вчора, у 21:00)
Красивий ровер. Навіть при тому, що мені в основній масі МТБ не подобаються, в цьому крізь трактора проступає якась елегантність.
В тему червоні тросики. Ну, оболонки, в смислі. А от синій колір там уже, імхо, зайвий. Крок в бік папуги. Його краще на білий, чи червоний замінити.

Бажаю пережити на ньому багато приємних моментів.

ПС. Ще б якийсь захист від грязюки. Чи фонтан в обличчя і на спину - це частина задоволення? smile.gif

дякую. Щодо синьої оболонки, то також хотів червону або білу дати. Але то оболонка локауту і зробив її під колір локауту smile.gif
vykh
Дата 06 Квітня 2014, 8:26
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

вилка гарно вписалсь, після чорної дивиться набагато краще
lost777
Дата 06 Квітня 2014, 9:00
Quote Post

Початківець
*

Як на 29 колесах по відношенню до 26 ?
Email Poster
Wertomaniak
Дата 06 Квітня 2014, 9:33
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (lost777 @ нині, у 07:00)
Як на 29 колесах по відношенню до 26 ?

Порівняно з 26" колесами котиться по шоссе швидше. Особливо відчутно коли їдеш по шоссе 30 + і виїзджаєш на підйом то швидкість не так швидко падає як у 26. Відповідно підйоми беруться легше, швидше. На 29 колесах байк їде не так рвано як на 26. немає таких великих перепадів швидкості. Щодо ям, поганої дороги, то 29 хардтейл завдяки більшого діаметру їде плавніше і ковтає ями майже як підвіс з 100 мм.
vchaban
Дата 06 Квітня 2014, 16:58
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 10:33)
Порівняно з 26" колесами котиться по шоссе швидше. Особливо відчутно коли їдеш по шоссе 30 + і виїзджаєш на підйом то швидкість не так швидко падає як у 26. Відповідно підйоми беруться легше, швидше. На 29 колесах байк їде не так рвано як на 26. немає таких великих перепадів швидкості. Щодо ям, поганої дороги, то 29 хардтейл завдяки більшого діаметру їде плавніше і ковтає ями майже як підвіс з 100 мм.

не можу погодитися, в мене 29' хардтейл, на 2.25 шинах зовсім не хоче ковтати нерівності дороги як "100мм підвіс" laugh.gif

demon
Дата 06 Квітня 2014, 17:06
Quote Post

Membёr

QUOTE (vchaban @ нині, у 16:58)
не можу погодитися, в мене 29' хардтейл, на 2.25 шинах зовсім не хоче ковтати нерівності дороги як "100мм підвіс"  laugh.gif

Володя, а ти колеса спусти laugh.gif

п.с. радий, шо Микола знайшов свою квінтессєцію велобудування laugh.gif

Це повідомлення відредагував demon - 06 Квітня 2014, 17:09
Wertomaniak
Дата 06 Квітня 2014, 18:09
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (vchaban @ нині, у 14:58)
не можу погодитися, в мене 29' хардтейл, на 2.25 шинах зовсім не хоче ковтати нерівності дороги як "100мм підвіс" laugh.gif

можливо просто у вас занадто жорстка рама?
vchaban
Дата 06 Квітня 2014, 22:04
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Просто регулярно пересідаю на підвіс і відчуття 5-ї точки суттєво відрізняються laugh.gif

п.с. про жорсткість рами ніц сказати не можу, мені усі хардтейли однаково жорсткі.

ЧД_
Дата 07 Квітня 2014, 9:06
Quote Post

sprzedawca materacow

user posted image
laugh.gif
demon
Дата 07 Квітня 2014, 10:35
Quote Post

Membёr

QUOTE (Wertomaniak @ 05 Квітня 2014, 21:28)
Ротора
Стоять ті що дома знайшов (Тектро та Алігатор). На даний момент шукаю щось підходяще (перед 160, зад 185). Поглядую в сторону ХТ-шних

Коля, а зачем тебе взад 185мм ротор?
Wertomaniak
Дата 07 Квітня 2014, 16:38
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (demon @ нині, у 08:35)
Коля, а зачем тебе взад 185мм ротор?

враховуючи мої нетопові гальма 160 не є настільки ефективною. Коли юзав 185 авіди хапали набагатт краще. Ці тоже хапають але гріються собака сильно.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topic