Ūֲ | Ҳ | | |

Race Face   VeloMAX

: (2) 1 [2]  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДТП причиною якого був я..., ділимось своїм гірким досвідом)
BlaineMono
19 2012, 18:28
Quote Post

Постійний учасник

: Львів->Район_Мотозаводу;
: 579

Часто бачу пішоходів, які побачили що я їду, обертаються в іншу сторону (не бачать мене) і йдуть собі... laugh.gif - логіка капєц!
Email Poster
Wertomaniak
27 2012, 8:09
Quote Post

Человек-руина

: Левандівка
: 2846

Сьогодні поховають найсильнішого чоловіка України - Юрія Малька

Він загинув, рятуючи від зіткнення 11-річну дівчинку, йдеться в сюжеті ТСН
Трагедія сталася на одному з перехресть у місті Комсомольську на Полтавщині. Чоловік їхав на байку, коли на дорозі раптом з'явилася мала велосипедистка. Щоб не збити дитину, мотоцикліст здійснив небезпечний маневр: поклав свій байк на бік, і цим фактично прирік себе на загибель.
Його визнали найсильнішою людиною України після того, як силаню вдалося зрушити з місця 22 вагони потяга, які важили 500 тонн, та протягнути їх 8 метрів.

Тому друзі. Діти як діти, але дехто з нас також хто зна як їздить по дорогах тим самим підставляючи під небезпеку як себе так і інших учасників руху. Будьте уважні та не порушуйте правил!
Email PosterUsers Website
Mc
27 2012, 8:23
Quote Post

Постійний учасник

: Lviv
: 303

та дурак він, а не герой - спочатку гнав 200+, а потім, бач, спасати дівчинку вирішив..
Email PosterUsers Website
Jam
04 2012, 9:26
Quote Post

: Львів
: 27

В давні часи нас перед кожним виїздом тренер інструктував щодо безпеки руху.
І щодня штудіювалось золоте правило, яке вже залишилось на рівні підсвідомості:

"Не думай, що якщо ти не порушив ПДР, то гарантовано не втрапиш в ДТП.
Завжди будь готовий до того, що якийсь мудак може їх порушити!"

Тому під час поїздки (особливо по місту) необхідно миттєво прораховувати наперід можливі аварійні ситуації і старатись уникати не самої аварійної ситуації, а навіть можливості її виникнення.

Я сам неодноразово попадав у ситуації, коли водій авто, який виїжджає на головну їгнорує велосипедиста(або не бачить його). І лише моє очікування цієї ситуаціїї рятувало від зіткнення.
ЧД_
04 2012, 10:19
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Собствено горе водителей жизнь таки учит, так как Боженька все таки есть. Если раз заканало. не факт, что завтра это не будет с двойным тарифом к оплате. В общем вернемся к нашим баранам:

Еду как всегда не спешно возле Краковского базара. Скорость не большая 35-37км/ч в зависимости от обилия ям на дороге. В переди едет джип, ему по ямам легко скакать. потому мы оторвались с ним на метров 70 от основной колоны. До джипа держу дистанцию метров 10, чтобы и самому не вляпатся. Согласно ПДД. держусь как можно правее. В общем то все банально, так каждое утро происходит. Из заезда на Краковский базар. тот что между пивзаводом. Выезжает волга, есно класть она на меня хотела и на правила ПДД. И сунет между мной и джипом. Старый опытный ЧД с воплем про маму водителя волги начинает, маневры в лево. дабы избежать лежания на капоте. В этот момент джип останавливается и волга не закончив поворота тупа влетает ему в саму попу. Я останавливаюсь как раз левее джипа. Выходит водитель джипа и говорит водиле волги: Шо спешиш? Готовь бабки. Была мысль и мне поучаствовать в сборе пожертвований, но думаю Боженька и так наказал хорошо. laugh.gif

Время действия сегодня 8:30

ЧД_ - 04 2012, 10:36
Jam
04 2012, 10:28
Quote Post

: Львів
: 27

Повезло тобі. Шведу в минулому році повезло менше... А ситуація була та ж...
ЧД_
04 2012, 10:34
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Опыт сын ошибок трудных, к нему не зарастет народная тропа. (с) А.С. Пушкин+ЧД laugh.gif
Sera
31 2012, 22:19
Quote Post

Велофанат

: Львів, р-н Любінської
: 1138

QUOTE (Jam @ 04 Липня 2012, 10:26)
"Не думай, що якщо ти не порушив ПДР, то гарантовано не втрапиш в ДТП.
Завжди будь готовий до того, що якийсь мудак може їх порушити!"

Тому під час поїздки (особливо по місту) необхідно миттєво прораховувати наперід можливі аварійні ситуації і старатись уникати не самої аварійної ситуації, а навіть можливості її виникнення.

100%
набагато легше пригальмувати, та пропустити дурака на авто, ніж потім судитися та лікуватися...
В мене правило, що коли я їду на байку, авто завжди праве, це дозволяє уникати багатьох неприємностей, але не "теплих" слів на адресу явних недоводіїв...
stone
03 2012, 5:15
Quote Post

ride or die!

: L'viv
: 1167

QUOTE (Sera @ 31 Липня 2012, 22:19)
100%
набагато легше пригальмувати, та пропустити дурака на авто, ніж потім судитися та лікуватися...
В мене правило, що коли я їду на байку, авто завжди праве, це дозволяє уникати багатьох неприємностей, але не "теплих" слів на адресу явних недоводіїв...

це все добре.
але далеко не завжди зможеш пригальмувати і пропустити. а інколи тільки прискорившись і уникнеш.
якби так усе просто було б…

stone - 04 2012, 1:33
1 (1 0 )
0 :

Topic Options : (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll