РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Заряджпємо мобілку на кострі
Рост
Дата 04 Березня 2014, 20:00
Quote Post

Постійний учасник

Мопед не мій. Випадково натрапив на рекламу: BioLite CampStove™

user posted image

user posted image
syn.gates
Дата 03 Березня 2016, 19:33
Quote Post

2 роки потому пишу, шо за таку ціну ліпше купити пару елементів Пельтьє і зробити таку річ самому smile.gif
Email PosterUsers Website
Spiner
Дата 03 Березня 2016, 21:08
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (syn.gates @ нині, у 19:33)
2 роки потому пишу, шо за таку ціну ліпше купити пару елементів Пельтьє і зробити таку річ самому smile.gif

Термоелектричний модуль, а не елемент Пельтьє. Це раз. І ефект там не Пельтьє, а зворотній Зеєбека. Це два. Щоб зробити самому, необхідно знати за якої температури максимальний коефіцієнт термоелектричної добротності, інакше це гроші на вітер. ККД такого перетворення порядку 10-15%. Це три.
user posted image
Рост
Дата 03 Березня 2016, 23:58
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (syn.gates @ вчора, у 20:33)

На елементах Пельтьє роблять холодильники, які також можуть бути нагрівачами. Все залежить від напрямку струму. Суть - метал нагрівається з одного боку, а з іншого охолоджується.
Але воно мало ефективне. Мій автохолодильник може сяко-тако підтримувати в холодному стані попередньо добре охолоджені продукти, при умові, якщо його увімкнути за годину, чи й за дві до того, щоб сам остудився. При цьому споживає в режимі економії біля ампера, а в основному декілька ампер. Тут уже краще мати окремий бокс, який охолоджується кондиціонером.
com
Дата 04 Березня 2016, 8:23
Quote Post

Зацікавлений
**

Можна зробити самому або замовити майстрам.
https://youtu.be/wNdwyNHk6dE

https://youtu.be/UkrGDFPGjGA

А взагалі є велосипедні генератори змінного та постійного струму. Змінного легко перетворити на постійного за допомогою одного або 2-3-4 діодів.

Це повідомлення відредагував com - 04 Березня 2016, 8:27
PlusOdyn
Дата 04 Березня 2016, 11:48
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (com @ нині, у 09:23)
Можна зробити самому або замовити майстрам.
https://youtu.be/wNdwyNHk6dE

https://youtu.be/UkrGDFPGjGA

А взагалі є велосипедні генератори змінного та постійного струму. Змінного легко перетворити на постійного за допомогою  одного  або 2-3-4 діодів.

Гм, у мене руки кривуваті, але є тіло ХДД 2,5", правда вже без дисків))) - можу закинути бажаючим побавитися в електровню.
Ксаті да, ккд. ККД електровні близько 30%, такої що на вугіллі чи там на газові, мазутові і навіть на мирному атомові. А тут одноступенева турбіна, і відпрацьована пара ще тепла і початкові параметри пари низькі, кароч юзайте оті термоперетворювачі - ККД той-же вийде а конструкція простіша.

Але, можна значно підняти ККД установки із паровою турбіною, якщо відпрацьованою парою гріти собі бутерброди, або підігрівати чай (зорганізувати змішуючий теплообмінник - то як вам бариста пінку із молока робит), або поставити конденсатор із ежектором і кілька робочих коліс, послідовно prankster2.gif .

Ксаті, пароперегрівник на чайникові, сьо тру, се піднімає ККД, оце винахідникові ріспєкт і уважуха. hi.gif

Це повідомлення відредагував PlusOdyn - 04 Березня 2016, 11:52
Email Poster
syn.gates
  Дата 04 Березня 2016, 19:29
Quote Post

QUOTE (Spiner @ вчора, у 21:08)
Термоелектричний модуль, а не елемент Пельтьє. Це раз. І ефект там не Пельтьє, а зворотній Зеєбека. Це два. Щоб зробити самому, необхідно знати за якої температури максимальний коефіцієнт термоелектричної добротності, інакше це гроші на вітер. ККД такого перетворення порядку 10-15%. Це три.

Доколупався, молодець.
Елемент Пельтьє - це і є термоелектричний перетворювач. Це раз.
(То як назвати не ровером, а машиною Дреза", тобто суті абсолютно не міняє)
Я не писав на якому ефекті базується та зарядка - це два.
ККД нехай тих-же 15% будуть краще, ніж палки в руках, бо якщо буде 4-5В при струмі парудесят міліампер успішно рятують життя, даючи можливість увімкнути телефон.Це три.
Деякі можна втикати без акумулятора, що ше знизить споживання.
Лул.

Це повідомлення відредагував syn.gates - 04 Березня 2016, 19:35
syn.gates
Дата 04 Березня 2016, 19:34
Quote Post

QUOTE (Рост @ вчора, у 23:58)
На елементах Пельтьє роблять холодильники, які також можуть бути нагрівачами.

Окремі унікали роблять отаке:
https://www.youtube.com/watch?v=pixfY4SyNDg
Spiner
Дата 04 Березня 2016, 21:51
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (syn.gates @ нині, у 19:29)
Доколупався, молодець.
ККД нехай тих-же 15% будуть краще, ніж палки в руках, бо якщо буде 4-5В при струмі парудесят міліампер успішно рятують життя, даючи можливість увімкнути телефон.Це три.
Лул.

Ну ок, доколупуаатись, так доколупуватись. biggrin.gif
Відкриваємо книжку Анатичука термоелементи і термоелектричні пристрої шукаємо там Елемент Пельтьє - не знаходимо. Відкриваємо розділ 11 і читаємо про термоелектричний модуль і що це таке . Заходимо у мацкальську вікіпедію і читаємо:
Элемент Пельтье — это термоэлектрический преобразователь, принцип действия которого базируется на эффекте Пельтье — возникновении разности температур при протекании электрического тока. В англоязычной литературе элементы Пельтье обозначаются TEC (от англ. Thermoelectric Cooler — термоэлектрический охладитель).
Ефект пельтьє ніхера вам крім тепла і холода не згенерує.
Далі відкриваємо розділ 10 і читаємо про термогенератори.
З радістю почитаю ваші наукові праці по термоелектричних матеріалах і генераторах.

Мене радує лише те, що ви на відміну від OVER9000 теперішніх студентів знаєте, що є така штука smile.gif .

Можемо продовжити срач в приваті prankster2.gif
syn.gates
Дата 04 Березня 2016, 22:38
Quote Post

QUOTE (Spiner @ нині, у 21:51)
Відкриваємо книжку Анатичука термоелементи і термоелектричні пристрої шукаємо там Елемент Пельтьє - не знаходимо. Відкриваємо розділ 11 і читаємо про термоелектричний модуль і що це таке . Заходимо у мацкальську вікіпедію і читаємо:
Элемент Пельтье — это термоэлектрический преобразователь, принцип действия которого базируется на эффекте Пельтье — возникновении разности температур при протекании электрического тока. В англоязычной литературе элементы Пельтье обозначаются TEC (от англ. Thermoelectric Cooler — термоэлектрический охладитель).
З радістю почитаю ваші наукові праці по термоелектричних матеріалах і генераторах.

Мене радує лише те, що ви на відміну від OVER9000 теперішніх студентів знаєте, що є така штука smile.gif .

Мало того - мав справу)
Країни бувшого совка не мають толкової сучасної літ-ри, згодьтеся, потрібно шукати , як казав Сем Джексон, "English,motherf***".
Повторюся, я не говорив за жоден ефект, чудово розумію різницю між Зеєбека і Пельтьє, але діло в тому, що вони обидва можуть бути реалізовані на 1 елементі, про що я і написав smile.gif
Та срач я вважаю закінченим по причині його відсутності)
Це вже переростає в наукову дискусію з термоелектродинаміки biggrin.gif
foreman
Дата 24 Березня 2016, 23:24
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Spiner @ 04 Березня 2016, 22:51)
Відкриваємо книжку Анатичука термоелементи і термоелектричні пристрої шукаємо там Елемент Пельтьє  -  не знаходимо. Відкриваємо розділ 11 і читаємо  про термоелектричний модуль і що це таке . Заходимо у мацкальську вікіпедію і читаємо:

Мене радує лише те, що ви на відміну від OVER9000 теперішніх студентів знаєте, що є така штука  smile.gif .

QUOTE (syn.gates @ нині, у 19:29)
Доколупався, молодець.
Лул.

Ну ок, доколупуаатись, так доколупуватись. 

Мене радує лише те, що ви на відміну від OVER9000 теперішніх студентів знаєте, що є така штука  .

Можемо продовжити срач в приваті

эффекте Петьююю!!!
Email Poster
demon
Дата 25 Березня 2016, 22:47
Quote Post

Membёr

user posted image
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll