РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (5) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Місця сили, Ділимося враженнями
Spiner
Дата 27 Листопада 2014, 16:53
Quote Post

it's chemistry, ....

Бажаєте заsрати тему і злити її в унітаз? Тоді +1 і ЧД йдуть до вас! Цунів, Едем, чебуреки і православно приготована аджика, чого ще не вистачає для хорошої теми... laugh.gif

Ну якорний карась, перейдіть собі в чат...обговоримо там сповзання на пси чебуречної в брюхах.

ЧД_
Дата 27 Листопада 2014, 17:02
Quote Post

sprzedawca materacow

Дядьку Спинер, ЧД тыко спытав дэ чабуречна? За шо таки образы? laugh.gif
П.С. сам такий. tease.gif

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 27 Листопада 2014, 17:03
demon
Дата 27 Листопада 2014, 20:52
Quote Post

Membёr

QUOTE (Oksap5 @ вчора, у 15:35)
Найпотужнішим таким місцем вважаю гору Макітра. Знаходиться вона біля села Гринів. Її ще називають Лисою горою. На голій горі є скелясте місце, де мабуть було капище.  Ідеальна точка для медитацій.

класне місце, але коли там бував, завжди було людно, тому про медитацію навіть думок не було )
може я помилясь, і це не "лиса гора", бо на піку є трошки сосенок. туди ще можна виїхати машиною

Це повідомлення відредагував demon - 27 Листопада 2014, 21:20
yararaka
Дата 27 Листопада 2014, 22:28
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (demon @ нині, у 21:52)
класне місце, але коли там бував, завжди було людно, тому про медитацію навіть думок не було )
може я помилясь, і це не "лиса гора", бо на піку є трошки сосенок. туди ще можна виїхати машиною

Думаю що це не та Лиса гора що на Знесінні. Оксап, вкажіть, будь ласка, район в якому є с.Гринів з Лисою горою, для орієнтації. І по інших місцях також, не всім ці назви щось говорять.
До речі, три тижні назад гуляли по Лисій горі і Знесінню-Кайзервальді і на горі бачили групу крішнаїтів з гітарами, вони там досить гарно медитували, чесно.

Це повідомлення відредагував yararaka - 27 Листопада 2014, 22:30
Email Poster
Eugene
Дата 27 Листопада 2014, 22:36
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 17:02)
Сосайтники, мы в цьому роци сезон закрывать будем?

Ваші пропозиції?

Це повідомлення відредагував Eugene - 27 Листопада 2014, 22:37
Email Poster
yararaka
Дата 27 Листопада 2014, 22:41
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 17:45)
Сосайтники, мы в цьому роци сезон закрывать будем?

А для чого закривати? Сезон продовжується. Хоча за 5-10 км по Львову зустічаєш максимум 1 ровераста.
Email Poster
demon
Дата 27 Листопада 2014, 23:03
Quote Post

Membёr

QUOTE (yararaka @ нині, у 22:28)
Думаю що це не та Лиса гора що на Знесінні.

так ніхто про Знесіння і не говорив.
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=49.69360...260897&z=18&m=b
Oksap5, це місце? звиняйте, без "переднього плану", фото немаю
user posted imageuser posted image

Це повідомлення відредагував demon - 27 Листопада 2014, 23:12
Oksap5
Дата 27 Листопада 2014, 23:27
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (demon @ нині, у 20:52)

Все вірно, це те місце. На вихідні там людно. Я там був безліч раз в різні пори року, ну просто магнітом туди тяне. Ніби там і нічого особливого, але мені комфортно і спокійно.
Для читання Ошо пораджу інше класне місце. За селом Романів по дорозі в бік Перемишлян зразу на горбочку при трасі справа є дзот. Перед ним звертаєш направо в ліс і піднімаєшся дорогою до скелі зі слідом Матері Божої. Далі є стежка , і через сто метрів знайдеш столик з лавочками на кам'яній кручі в сосновому борі. Там таке враження, що знаходишся в Симеїзі на горі Кошка між можевєльніком, особливо в спеку.
Якщо далі проїхати по трасі, то потрапиш в село Селиська. Над селом на горі є вали давнього поселення. Над скелею в найвищій точці є кам'яний хрест. Гарний краєвид і спокій. http://io.ua/29510059 http://io.ua/25390506 http://io.ua/21689963

Це повідомлення відредагував Oksap5 - 28 Листопада 2014, 0:08
Email Poster
Oksap5
Дата 27 Листопада 2014, 23:51
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (yararaka @ нині, у 22:28)
Думаю що це не та Лиса гора що на Знесінні. Оксап, вкажіть, будь ласка, район в якому є с.Гринів з Лисою горою, для орієнтації. І по інших місцях також, не всім ці назви щось говорять.
До речі, три тижні назад гуляли по Лисій горі і Знесінню-Кайзервальді і на горі бачили групу крішнаїтів з гітарами, вони там досить гарно медитували, чесно.

В нас куди не поїдеш то всюди є лиса гора і дуб Хмельницького. biggrin.gif Гринів знаходиться по дорозі на Бібрку.
Знесіння я ще погано вивчив. Був там один раз з колєгою і його компанією язичників. Водили босими хороводи, молилися їх богам. Було цікаво. Це давня наша віра. Шкода що знищена християнами.
Email Poster
Spiner
Дата 28 Листопада 2014, 0:37
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (Oksap5 @ вчора, у 23:27)
Все вірно, це те місце. На вихідні там людно. Я там був безліч раз в різні пори року, ну просто магнітом туди тяне. Ніби там і нічого особливого, але мені комфортно і спокійно.
Для читання Ошо пораджу інше класне місце. За селом Романів по дорозі в бік Перемишлян зразу на горбочку при трасі справа є дзот. Перед ним звертаєш направо в ліс і піднімаєшся дорогою до скелі зі слідом Матері Божої. Далі є стежка , і через сто метрів знайдеш столик з лавочками на кам'яній кручі в сосновому борі. Там таке враження, що знаходишся в Симеїзі на горі Кошка між можевєльніком, особливо в спеку.
Якщо далі проїхати по трасі, то потрапиш в село Селиська. Над селом на горі є вали давнього поселення. Над скелею в найвищій точці є кам'яний хрест. Гарний краєвид і спокій. http://io.ua/29510059 http://io.ua/25390506 http://io.ua/21689963

To bilja mojeji dachi, tudy garno jihaty zi storony Vidnykiv abo Zvenygoroda. good.gif
Oleg132
Дата 28 Листопада 2014, 0:42
Quote Post

Ветеран

Руслан поважний дядько
(мотоцикли - люкс!) Ще не продали?
Oleg132
  Дата 28 Листопада 2014, 0:43
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Oksap5 @ вчора, у 23:51)

Знесіння я ще погано вивчив.

як буде погода, можна обкатати
Oleg132
Дата 28 Листопада 2014, 1:01
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Oksap5 @ вчора, у 23:51)
Водили босими хороводи, молилися їх богам. Було цікаво. Це давня наша віра. Шкода що знищена християнами.

Яка субстанція у язичництві?
Чи Ви співвідносите свою екзистенцію через природу, через своє існування у цій природі?

Це повідомлення відредагував Oleg132 - 28 Листопада 2014, 1:32
demon
Дата 28 Листопада 2014, 8:18
Quote Post

Membёr

дуже мені подобається площадочка за "баштою смерті", з виглядом не гіршим, чим з Високого Замку, але інакшим ракурсом, і майже відсутнім людом. але , якшо пам"ятати, де знаходишся, і хоч трошки усвідомити, скільки тут було мук та болю, то духовний спокій там буде тяжко отримати. нажаль, у нас іторію не шанують.
http://wikimapia.org/#lang=en&lat=49.83410...027161&z=19&m=b

Wertomaniak
Дата 28 Листопада 2014, 10:49
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Oleg132 @ вчора, у 22:42)
Руслан поважний дядько
(мотоцикли - люкс!) Ще не продали?

Може пана Олега і на електроровери потягне? laugh.gif
Email PosterUsers Website
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll