Ūֲ | Ҳ | | |

Race Face   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Регулювання велосипеда після місяця експлуатації, Клацання при обертанні педалей
u114665
13 2013, 17:38
Quote Post

:
: 15

Потрібна кваліікована порада.Після місяця експлуатації при навантаженні на педалі(особливо з правого боку)відчувається досить голосне клацанння.Велосипед експлуатувався не агресивно.Недавно підрегулювали все,але клацання залишилось.
Email Poster
lost777
13 2013, 17:50
Quote Post

Початківець
*

:
: 67

можливо недотянуте з`єднання шатуна з кареткою
Email Poster
u114665
13 2013, 17:58
Quote Post

:
: 15

Фіг його знає,в нас на місто тільки 2 людини замаються ремонтом.Так один з них говорив що можливо треба міняти блок з підшипниками в каретці...але на новому велосипеді???
Email Poster
SPike_666
13 2013, 19:51
Quote Post

Постійний учасник

: Львів
: 372

якщо каретка на промах то сумніваюся, що її за місяць вбили...в мене була схожа ситуація - переборщив з чищенням - посадив шатуни на чисту вісь каретки, а так з'єднання вже трішки зношені - скрипіло страшно. Вирішення - трішки густої змазки на шліци чи квадрат чи що там у місці кріплення шатунів з віссю каретки ну і потугіше гайки затягнути...
П.С. я поки зрозумів в чому справа вже і нову каретку купив і педалі ледь не перебирав повністю, хоч там і змазка заливається через спец. отвори)
Email PosterUsers Website
Ioan85
13 2013, 20:04
Quote Post

Постійний учасник

: 921

Або відкрутилась каретка, або шатуни.
Якщо полетів підшипник каретки, то якщо зняти лінцюг та прокрутити шатуни в холосту буде відчуватись вібрація по рамі.
Також клацання може спричинити пісок який налипає на свіжо змазаний ланцюг...

Ioan85 - 13 2013, 20:06
vchaban
13 2013, 20:13
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: 3061

QUOTE (u114665 @ нині, у 18:38)
Потрібна кваліікована порада.Після місяця експлуатації при навантаженні на педалі(особливо з правого боку)відчувається досить голосне клацанння.Велосипед експлуатувався не агресивно.Недавно підрегулювали все,але клацання залишилось.

Для початку добре почистити і змастити ланцюг. Почистити зірки касети і системи.
Email PosterUsers Website
S853
14 2013, 8:12
Quote Post

Зацікавлений
**

: 148

педалі розбери і змасти,в мене теж була така проблема,так я думав що це шатуни,потім каретка,а виявилося що педалі.
BRomister
14 2013, 13:23
Quote Post

Початківець
*

: Lemberg
: 82

те саме, в мене на дружини байку педаль після чищення клацає, ніби й намастив, але хз чого воно так, зношеності не бачив чильної, може який шарік має коцку...
Email Poster
Zenyk
14 2013, 13:48
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 215

Перевір всі з'єднання, там клацати може практично в любому місці, як недотягнуті так і перетягнуті елементи. На моїй памяті таке було не раз, а саме дике клацання (аж на раму віддавало) виявилось що видавало з'єднання педалі з шатуном. Відкрутив, чуть змастив і до сьогоднішнього дня мовчить як риба laugh.gif
Email Poster
Velomax
08 2013, 8:29
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

Что за велосипед, что за каретка, что за педали?
Советов можно надавать целую кучу, а в результате ничего не получить.
Раз велосипед новый - обратитесь в веломагазин, который вам его продал.
И таки да - скорее всего причина выяснится только путем замены узлов - шатунов и каретки.
Users Website
shukatka
08 2013, 20:23
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів/Сихів
: 164

в мене такаж проблема була, новий велосипед Karakoram 2.0, в перший тиждень їзди почалась така ж проблема з педалькою, розкрутив - одного шаріка не було, доставив, змастив і все гуд тепер.
Email Poster
1 (1 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll