Ūֲ | Ҳ | | |

Wellgo   VeloMAX

: (2) [1] 2  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Велосипедом на роботу з передмістя. А чи варто?
BarsicPlus
19 2016, 23:06
Quote Post

: Великий Дорошів
: 2

Привіт всім!

Працюю у Львові в центрі. Добиратися 5 разів у тиждень маршрутками це просто невиносимо. Почав помаленько задумуватися над альтернативними транспортними засобами. Зупинився, звичайно, на вело.

Суть в тому, що я живу по середині, між Львовом, та Жовквою. У селі під назвою Великий Дорошів (що біля Куликова). До центру міста Львова 15 км.

Розглядаю можливість найбільш постійного подорожування на роботу та додому за сезон (вийнятки лише в дощову та вітряну погоду).

Хотів був запитатися поради в бувалих велодрайверів, а чи варто такеє ?

Як нюанс, хочу сказати, що локації по яким варто буде проїжджати мають доволі сильні перепади висот. Часті і довгі високі холми, через які і проходить основна дорога

Ось навіть можу заінклудити карту висот:

user posted image

Прийдеться близько кілометра підніматися на горку, а потім кілометр швидко спускатися. І так кілька раз ))

Вцілому, моя фіз. підготовка не така достатня мабуть, для щоденних таких поїздок. В якому ж стані я приїжджатиму на роботу, та чи захочеться після такого працювати? Робота в мене офісна. Працюю веб-девом.

Хотілося би подискувати на цю тему. Можливо вже є бувалі драйвери, котрі доставляють себе на роботу кртячи педалі. Теж цікаво почути, чи хороший це вид транспорту для щоденної їзди на роботу....)))
Email PosterUsers Website
PlusOdyn
20 2016, 0:40
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес
: 2299

Дока питайте, він на роботу часом накатує цікавіше Вашого.

Там норм накотити, якщо ще й низьку посадку-баран в якості керма. Набір невеликий.
Більш небезпечні з точки зору змучитися рівні відкриті вітру ділянки.
За тиждень-два почнете втягуватися, талі вже самі побачите.

P.S. Мені в офіс менше 5-х/більше 5-х км, нудно, часто ходжу пішки. Особливо коли #30дейсонбайк.
Email Poster
com
20 2016, 6:54
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів, Чорновола
: 204

Як варіант - електровелосипед. Новий або вживаний. Але ціни негуманні. Наприклад на акумулятори.
Spiner
20 2016, 8:07
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

Проблем з велодобиранням із хмельницького до центру немає, як і навпаки. Це в матрасному темпі до 20 хв.
На відрізку зі львова до повороту на зашків і навпаки проблем немає, є там два тягунці, але виїздяться вони цілком нормально, без язика на бороду. Часто повертаюсь із жовкви тією дорогою. Що мене напрягає, то це маршрутки, точніше їхні водії, котрі люблять проїхатись повз майже впритул, що в дощ неприємно і небезпечно. Але проколів там не ловив. А от з жовкви на куликів -ловив.
В цивільному одязі я б не їхав, бо можна впріти, особливо якщо рюкзак , краще брати або мати у що перевдягтися.
Можете спробувати тестово проїхатись в суботу і неділю перед тим як використовувати велосипед щоденно.
Колега з СЕС щодня їздить у жовкву і назад велосипедом вже кілька років і все нормуль smile.gif
Коротче, за гожину можна спокійно доїхати від дверей до дверей. На роботі є де безпечно запаркувати велосипед і припнути його?
vovanxp
   20 2016, 8:58
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів Золота
: 215

Я працюю в Куликові, живу в центрі, якщо гарна погода їзджу на велосипеді на роботу, тепер почалися дощі тому пуза.

З роботи до дому та назад займає 50 хв, на роботі у нас є роздягальня тому я передіваюся, їхати не у велосипедному одяці зовсім не комфортно, а коли буде жара то передіватися точно прийдеться. Можна їхати повільніше тоді переодіватися буде необовязково.
Якщо асфальт мокрий, після нічного дощу то теж велосипедом не їду, бо кидає брудом на спину та велосипед.

На обочині є місце, тому машини не мішають.

Я працюю програмістом, тому фізичне навантаження корисне, працюється після поїздки на велосипеді краще ніж коли приїду машиною, просипаюся.

На перепади висот та дивись так, апхіл крутиш педалі, даунхіл відпочиваеш, основне прижмись до рами та руля biggrin.gif

Можеш винос поставити на іншу сторону, щоб руль був нижче, краще буде їхати при зустрічному вітрі, та краже на спусках прижмешся до велосипеда.

Літом в чарівну сонячну погоду приємно проїхатись не по трасі, а через брюховичі по крос-кантрійним дорогам.

Поради тобі можуть дати, але поки сам не попробуеш проїхати декілька разів не відчуеш.

vovanxp - 20 2016, 9:35
Email Poster
Eugene
20 2016, 9:58
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 217

Я пересуваюсь на роботу та з роботи ровером з 2011року. 8-10 км по місту в одну сторону. Кожен робочий день, круглий рік.
Висновок однією строчкою: воно того варте,якщо Вам подобається їздити ровером.
Якщо це так, тоді ви вирішите усі супутні проблеми: знайдете де безпечно припаркувати ровер на день (це обов’язково), знайдете де переодягнутися (це бажано), привикнете до рельєфу (і піднімете фізичну підготовку), перестанете помічати вітер та дощ, навчитеся їхати по дорозі в потоці авто та маршруток, зрозумієте що велоформа це зручно, а шолом це +1 до безпеки своєї голови (а Ви цим органом гроші заробляєте) і т.д. і т.п....
Якщо перша умова відсутня, усі інші стають непереборними і процес доїзду на роботу стає каторгою. В цьому випадку треба шукати інші варіанти пересування себе з точки А до точки Б: електроровер, скутер, мото, авто.
Якщо порівнювати фінансову сторону питання, то вартість пересування ровером і маршруткою приблизно однакова. Чому так: кожен км пробігу ровера, як і будь-якого механізму, вартує грошей. Скільки це в цифрах, залежить від вашого конкретного ровера та його комплектації: фикс без гальм – найменше, далі сингл/сіті-байк/ туринг/ гібриди/ мтб/ шоссер/ двохподвіс на XTR-найбільше. Порівняння з іншим транспортом однозначно + в сторону ровера. Вартість бензину та АКБ для електроровера (а вони теж мають свій ресурс) не дають їм шансів на цьому фронті.
Якщо ви виберете ровер то як бонус ви отримаєте ранкову зарядку на свіжому повітрі тривалістю 40 хв, чудовий настрій та самопочуття на цілий день, вечірнє тренування 40хв і здоровий сон. Ви не будете прив’язані до розкладу руху маршруток та з подивом побачите що для вас у Львові нема заторів та корків на дорозі.

Email Poster
bata
20 2016, 10:36
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

Якщо на роботі нема душової, то буде ппц, ніяка перевдягачка не допоможе. Літом коли буде +25 в 9й ранку, то під горку (без кілька річного досвіду) будеш пітніти як має бути.

Я би казав розглянути варіант скутера (400-600$), або якогось дешевого мото-дирчика.
Email Poster
Taiwo
20 2016, 12:33
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

QUOTE (bata @ нині, у 10:36)
Якщо на роботі нема душової, то буде ппц, ніяка перевдягачка не допоможе. Літом коли буде +25 в 9й ранку, то під горку (без кілька річного досвіду) будеш пітніти як має бути.

Я би казав розглянути варіант скутера (400-600$), або якогось дешевого мото-дирчика.

в мене на роботі немає ні душової ні переодягальні. зато є туалет smile.gif
їжджу теж круглий рік без перерв на роботу 10 км. в одну сторону. одяг для переодягання залишаю на роботі, приїжджаю, переодіваюсь і все окей.

2BarsicPlus якщо немаєш велосипеда, бери шосейний. на мтб поки з того Куликова докрутиш точно здохнеш. на шосері до центру практично ідеальна дорога, з середньою 30 можна в півгодини вкластись. ну але це з часом і накатом.

Одяг обовязково на спандексі, кежуал на переодівання. На перший час піде все, що добре відводить піт.
Dok62
20 2016, 12:51
Quote Post

Старий волоцюга

: Дубно-Львів
: 3100

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 00:40)
Дока питайте, він на роботу часом накатує цікавіше Вашого.

Їздіть на роботу ровером і не партесь smile.gif Спочатку буде важкувато training1.gif Зате згодом літатемите! bb.gif
Email Poster
St. Babak
20 2016, 13:26
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 209

Dok62 Дата нині, у 12:51
Їздіть на роботу ровером і не партесь  Спочатку буде важкувато  Зате згодом літатемите! 

З десяток разів їздив у Дорошів та Жовкву. Як на мене, - в дощову погоду, коли в осінньо-зимовий період дні короткі, по цій трасі трохи ризиковано... А при сухому асфальті навіть легкий морозець (без сильного вітру) не перешкода. Оптимально суміщається час добирання на роботу з питанням підтримки фізичної форми (накату і т. п.), особливо, якщо робота "сидяча".
Email Poster
bata
20 2016, 14:02
Quote Post

офісний планктон

: Львів (Політехнічний-Новий Львів)
: 1457

QUOTE (Taiwo @ нині, у 12:33)
в мене на роботі немає ні душової ні переодягальні. зато є туалет smile.gif
їжджу теж круглий рік без перерв на роботу 10 км. в одну сторону. одяг для переодягання залишаю на роботі, приїжджаю, переодіваюсь і все окей.

То ще звичайно дуже залежить від фізіології кожної окремої людини. )))
Я "в тєлє", як їду додому під горку, то 100% мокрий, навіть на велодоріжці на липинського, коли трошки спішиш, то приїжаю і потім відразу мокрий. Якщо "дрищуватий-підсушений" то напевно менше пітнієш.

Але на скутері є такі позитивні штуки: безпечніше їхати в темну пору і в брудну погоду.

bata - 20 2016, 14:03
Email Poster
Taiwo
20 2016, 14:46
Quote Post

road sage

: Львів / Топольна
: 682

QUOTE (bata @ нині, у 14:02)
То ще звичайно дуже залежить від фізіології кожної окремої людини. )))
Я "в тєлє", як їду додому під горку, то 100% мокрий, навіть на велодоріжці на липинського, коли трошки спішиш, то приїжаю і потім відразу мокрий. Якщо "дрищуватий-підсушений" то напевно менше пітнієш.

Але на скутері є такі позитивні штуки: безпечніше їхати в темну пору і в брудну погоду.

ну то так, я дрищ тому мені ОК laugh.gif хоча потію я не мало, мені на роботу практично весь час в гору і помало їздити я просто не вмію.

а скутер то на любителя. та й то дорожче ніж на велосипеді їздити
Oksap5
20 2016, 16:45
Quote Post

Зацікавлений
**

: Винники
: 242

Я б радив електровелосипед. Про піт при підйомі можна забути, а по рівному крутиш собі в задоволення. З часом, як вкатаєшся, продаш мотор та акуму.
Email Poster
BarsicPlus
20 2016, 23:28
Quote Post

: Великий Дорошів
: 2

Дуже Дякую за Ваші відповіді yes.gif

Електровелосипед це хороша тема. А от ціна справді не дуже. Так само і зі скутером, я думаю. Ще чуть чуть докласти і вже можна буде купити ГАЗ 24 smile.gif

От дійсно, що мені найбільше в цьому неподобається, так це передівання. Та й дійсно, рідко коли бувають на роботі достатні умови для велосипедистів. В мене також на роботі не має ані душу, ані переодягальні. Та й якось би не дуже хотілося цим займатися, навіть якби було. Всьо же, якось воно комфортніше вдома rolleyes.gif Певно це єдиний обширний побічний ефект велопокатушок. І доволі серйозний. Хоча може є якийсь одяг, котрий можна носити еврідей, і щоб комфортний? Але скоріше за все, нема такого rolleyes.gif

Taiwo, дякую за пораду на рахунок шосейника. Але насправді коли дивлюся, в якій зігнутій позі доведеться сидіти зо 50 хв, зразу постає кучу питань. А чи зручно? smile.gif А чи не почне потім спина боліти від такого? Уж перепрошую за мою наївність smile.gif А планував я саме взятися за горний. Щоб не бути, так сказати, обмеженим до траси. Видимо навіть універсал не підійде в даній ситуації ))

Eugene, Да, на щастя місце охоронюване є. Сподіватимуся, що охорона справлятиметься зі своєю роботою)) Про системи безпеки забувати не буду yes.gif

vovanxp, чесно, не знав, що в Куликові можна працювати програмістом. Та ще й спеціально добиратися сюда з центру міста! Всі ж бо навпаки стараються - з маленьких містечок у великі мегаполіси ))

Мабуть дійсно як хороший варіант, це спробувати на вихідих покатати тест драйв. Нажаль теперішній мій ровер в допотопному стані. Ще коли давним давно кружляв на ньому (ще певно як десь до школи ходив) то толком не знав як доглядати за ним. Та й взагалі, він і так вже був морально старим. Скоріше за все це дорожник "Україна". Але якийсь непонятний, бо хтось доробив туда такі ще радянські передачі (6 на касеті і 2 шестерні на системі). Переключаються якимись крутилками з привареними монетами номіналом 5 коп. Ніяких систем переключання нема. Тобто треба ту ручку крутити доти, доки на слух ланцюг не перескоче. Жах одним словом. Навіть спиць всіх нема biggrin.gif Соромно за таке rolleyes.gif Але, такий ровер мені достався від предків biggrin.gif Тому тут явно розглядаю варіант з новим веліком. Шкода що ті хто продають веліки не дадуть мені можливості провести такий масштабний тестдрайв .... )))
DizzyBlack
21 2016, 1:01
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lviv
: 103

QUOTE (BarsicPlus @ нині, у 21:28)
Taiwo, дякую за пораду на рахунок шосейника. Але насправді коли дивлюся, в якій зігнутій позі доведеться сидіти зо 50 хв, зразу постає кучу питань. А чи зручно? smile.gif А чи не почне потім спина боліти від такого? Уж перепрошую за мою наївність smile.gif А планував я саме взятися за горний. Щоб не бути, так сказати, обмеженим до траси. Видимо навіть універсал не підійде в даній ситуації ))

Якщо брати велосипед, то я б казав або шосер (їздити, там де є нормальне покриття) або циклокрос (для будь-яких неекстремальних доріг). На циклокрос можна поставити діапазон покришок різної ширини, чим менша ширина і гладкіший протектор, тим приємніше їхати smile.gif
Посадка на обох шосейна, насправді дуже зручна, потрібно може тиждень-два щоб до неї привикнути + руль-баран і комбіновані гальма/передачі.
Чого в нас настільки розповсюджені МТБ не дуже розумію, ніяких переваг ця бандура в місті не дає, а для покатушок по лісах і багні краще вже циклокрос, нє?
Email Poster
0 (0 0 )
0 :
« | Плани | »

Topic Options : (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll