РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Планы поездок на выходные

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ремонт велотрубок
Dalnoboy
Дата 23 Квітня 2007, 17:12
Quote Post

Постійний учасник

Це колись мало статись.
Цієї неділі вирішив проїхатись в Яворівський національний парк, але на 9км спіймав щось на асфальті / заднє колесо /. Поки то все знімав і міняв минуло 0,5 години. Тому маршрут значно скоротив. Та й запаска поставилась без клею. Дома зремонтував традиційно - з розрізанням, клеїнням і штопанням.
Але мені нема чого нарікати - все таки 8100км без проколів!

До Moon Dog'a: ти писав, що є якийсь хитромудрий спосіб клеїння без розрізу.
Це дісно дієво, чи це тимчасово? А може це жарт? Бо я вперше про таке чую.
Email Poster
_BuR_
Дата 24 Квітня 2007, 1:19
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

неприємна річ, чому б не перейти на борта,подвійний обруч,камера покришка?
щодо клеїння без розрізу це мабуть було адресовано мені коли я писав про зістиковку камери,може це саме те ,щоб не різати саму камеру,а не трубку unsure.gif
Moon dog
Дата 27 Квітня 2007, 23:17
Quote Post

зашол попялицца

По наполегливим просьбам трудящихся викладаю:

Взяти одноразовий 2-хкубовий шприц, голку обрізати приблизно до 2-3 мм.
Завусини в місці обрізу не забудьте обдерти надфілем .
В шприц набираємо біля 1 куба «Моменту» чи аналогічного (можна поекспериментувати з «Ціанопаном» для еластичних з*єднань — ним можна клеїти трубку навіть в дорозі).
Далі потрібно ввести голку в прокол і витиснути клей між кордом і камерою (але акуратно, шоб клей не попав всередину камери).
Після цього запхати в голку мадрен, шоб можна було використати шприц повторно ( якшо неохота тратитись на новий шприц wink.gif ).
Шоб клей файно розтікся, камеру бажано пром*яти руками. На місце проколу покласти груз, витримати 1 год (для «Моменту»), потім накачати шину до 75 % номінального значення і витримати ше хоча-би з 0.5 год.
Можна клеїти і 88-мим, але він досить довго сохне — біля 6 год +_тримати камеру накачаною ше 12 год = камера готова тільки назавтра.
Переваги методу : не треба шити-пороти, можна навіть не знімати трубку з колеса — в такому випадку ніякого грузу не потрібно, а просто поставити ровер на колесо проколом вниз.
Недоліки методу : неможливо клеїти трубки з великими розривами камер (такими як на даунхілі в Трускавці laugh.gif , фотки на днях ).
Заклеєна таким чином трубка служить досить довго (навіть витримуючи значний тиск), оскільки не порушується цілісність корду шини.

Але — то вже історія. rolleyes.gif
Як правильно радить Вам Бур, скажіть менінгіту «прощавай» і перейдіть на клінчер.
Не пошкодуєте. sleep.gif
Хоча...8100км без проколів...
А що то за трубки такі ? blink.gif

P.S. Взагалі-то трубки класна штука, але, наскільки я знаю, використовують її тільки профіки, та й то на змаганнях : важить значно менше і катить ліпше, але, з другого боку -- обмежений ресурс служби і досить висока ціна (ну в них з цим проблєм нема — за всьо платять спонсори команди cool.gif ).
Така собі «одноразова» річ (навряд-чи за кордоном їх клеять wink.gif ).
ІМХО, для туризму абсолютно не підходять (тим більше по наших дорогах sad.gif ).
Dalnoboy
Дата 03 Травня 2007, 16:11
Quote Post

Постійний учасник

Ось воно як! Працює соображалка у народа!
Хоча обидва способи - менінгіт.
Щоб перейти на клінчер мені треба поміняти колеса. А наразі це не входить в плани. На все не вистачає грошей.
А трубки - звичайні російські, Воронежського заводу.
Я ставлю на заднє колесо кросову трубку, а на переднє дюймовку.
А вказана відстань... ну я не пам*ятаю, але раз чи два - просто міняв трубки на нові.
Раніше відстань між проколами була коротшою. Цікава деталь - всі проколи стались на асфальті. Хоча їздив різними дорогами:грунтовими, польовими, гравійними...
Мені здається, що трубки недооцінюють. В мене їх вистачає тисяч на 3-3,5км, а це один - два сезони / як коли /.
Ну і звичайно- переважна більшість км туризму накатана по асфальту. По інших дорогах зовсім небагато, може сотні дві-три за всі роки.
Хоча я все частіше задумуюсь про клінчер. Всьому свій час напевно...
Email Poster
_BuR_
Дата 03 Травня 2007, 23:06
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

може і було колись таке в думках,пробувати так клеїти,але....
про трубки:в них є ше така файна штука вони можуть взриватись,
я свого часу катався три місяці на нулячих трубках,без проколів,а потім раз і одна так рванула шо мало не показалось,добре руль втримав,брак,а буває шо латаєш,пореш шо два дні і їздиш цілий рік
Moon dog
Дата 07 Червня 2007, 13:49
Quote Post

зашол попялицца

А ось що я знайшов у книжці Жака Анкетіля (думаю що не варто пояснювати хто це) «Велосипедний спорт», рубрика «хитрощі професіонала» :

«Однотрубки. Коли в горах спека, і особливо під час спусків з гір, однотрубки відклеюються і починають прокручуватись на ободі. Тому радимо проклеювати кожні 4 см однотрубки з розривом в 1 см. Під час спеки клей розтікається по однотрубці та краще її тримає. Механіки під час проведення «Тур де Франс» користуються саме таким способом.»
Dalnoboy
Дата 07 Червня 2007, 14:57
Quote Post

Постійний учасник

Цікаво!
Але вони не можуть зовсім прокручуватись - ніпель не пустить.
Хіба що юзають.
Може в них клей якийсь слабший.
Я користуюсь 88 клеєм. Тримає, можна сказати, мертво.
Ще, спробуй, віддери її від обода. wacko.gif
Email Poster
_BuR_
Дата 07 Червня 2007, 18:37
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

88 форевер biggrin.gif
Moon dog
Дата 07 Червня 2007, 18:49
Quote Post

зашол попялицца

2 Dalnoboy

Дійсно, на той момент я якось не звернув уваги. huh.gif
Видно, трубка прокручується та коцає ніпель.

До речі, далеко не всі вміють клеїти навіть тим самим банальним 88 клеєм -- як правило, стискають склеювані поверхні відразу.
А то треба хоча б 5 хвилин, щоб він трохи підсох...
От тоді вже дійсно намертво... happy.gif
_BuR_
Дата 07 Червня 2007, 19:20
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

в ліву руку береш колесо за оську(втулку),легенько його крутнути(ЛЕГЕНЬКО!!!(ну хіба конуса зажаті)),в праву чекушку з клеєм,і поливаєш легенько по ободу,як згущонкою з ложечкиbiggrin.gif,чому легенько бо якшо сильніше то і сам в клеї будеш.
Після вище перечисленого підкачану трубку гарно пресується на обод,потім підправляється поки клей свіжий і можна ще підкачати.....пару хвилин і летс райд
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll