РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (6) 1 [2] 3 4 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Останній самурай, біло-блакитний Panasonic mc 6500
weblancer
Дата 01 Липня 2015, 17:07
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Taiwo @ нині, у 13:59)
я теж в районі топольної живу, будете мати час заїжайте я гляну що до чого, проінспектую, пораджу. тел. в профілі

Дуже дякую за пропозицію. Завтра подзвоню і домовимось
Email Poster
Dr.Alex
Дата 01 Липня 2015, 18:44
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (weblancer @ нині, у 11:52)
Аргументація?

Аргументація проста:
якщо ти не їздив 15 років то я не думаю що маєш досвід з ремонтом велосипедів.
по друге зрозумів що ти слідкуєш за своїм бюджетом і не дуже заробляєш багато. То для того щоб зекономити гроші, дешевше бігати що б зберігати форму зекономити гроші і нормально відремонтувати велосипед.
звичайно якщо будеш більше їздити то наберешся досвіду як доглядати за вело і як їздити що б не шкодити теж!
Email Poster
weblancer
Дата 01 Липня 2015, 22:03
Quote Post

Початківець
*

Ось загрузив пару фоток з телефону. Пофотографував сьогодні детально всі нюанси на нормальний фотоапарат, але кабель не можу знайти, щоб скинути на ПК. Може пізніше викладу.
user posted imageuser posted image

2Dr.Alex
У мене теж "вбивчі аргументи" wink.gif За останні 2 місяці на нашому подвір'ї оселились 6 (шість) роверів - з них 5 брались б/у і потребують хоч мінімального ремонту, а на новому (дитячому) я вже варив тріснуту раму нещодавно - можу показати на фото, результат мені сподобався. Возити кожен в майстерню не збираюсь - швидше й дешевше самому руки "заточити".
Досвід - то справа наживна. Я без досвіду брався за набагато складніші справи і досягав в них високих результатів. Звісно без ґуль і мозолів не обійшлось...
І велосипед мені треба в першу чергу як засіб пересування і перевезення невеликих вантажів - багато їжджу містом по роботі, маршрутками вже задовбало, на нормальну машину зібрати поки що не можу.
Щодо того, що слідкую за бюджетом - тут в точку - троє дітей, як не як wub.gif На заробітки не скаржусь, але тратити все на себе не можу. Мені не проблема хоч завтра дістати заначку і піти взяти в магазині нулячий ЖТ Аваланч чи ще щось на зразок того. Але значить доведеться відкласти важливіші трати, а це вже питання пріоритетів. До того ж новий ровер - він "мертвий" - в ньому ні душі, ні емоцій, а ось такі речі, що пройшли через твої руки, мають довгий і цікавий шлейф історій, пригод, легенд - вони ніби живі й "дихають". Надіюсь хтось мене розуміє, про що я biggrin.gif
Email Poster
kiep
Дата 01 Липня 2015, 22:32
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (weblancer @ нині, у 20:03)
Возити кожен в майстерню не збираюсь - швидше й дешевше самому руки "заточити".

пишіть тут, викладайте фото, експерти порадами допоможуть. тільки для обслуговування велопарку треба велоінструменти купити.
Email Poster
vykh
Дата 01 Липня 2015, 22:32
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

судяи з позицыъ сыдла - вын вам завелкикий...
Email PosterUsers Website
alex4alex
Дата 01 Липня 2015, 23:55
Quote Post

рокет Алекс

100% завеликий, у вас який зріст? Рама десь 21-22...
Users Website
weblancer
Дата 02 Липня 2015, 0:00
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (vykh @ вчора, у 22:32)
судяи з позицыъ сыдла - вын вам завелкикий...

Рама 21, у мене зріст 180, десь так воно ніби й має бути? Але тут ще в іншому справа biggrin.gif
Підсидел при покупці був висунутий на максимум, я потім зрозумів чому - під вагою попереднього власника він був трохи вигнутий назад і просто не заходив глибше. Я його вирівняв більш-менш - знайшов трубу точно по внутрішньому діаметру, вставив всередину і обережно гумовим молотком простукував між двома упорами на ковадлі, посуваючи трубу по мірі вирівнювання підсиделу. Ніби вирівняв, вимив трубу рами всередині від землі й іншої срані, змастив підсиділ, вставив його в раму без значних зусиль... і не зміг витягти laugh.gif Власне він прокручується трохи, але треба помічника, щоб тримав раму, а я тягнутиму. Самому незручно. Так поки що і не рухаю, бо нового ще не купив. Як матиму заміну - тоді витягну старий і поміняю.
А по відчуттях хочеться дещо вищого сідла - ви праві.
Email Poster
Dr.Alex
Дата 02 Липня 2015, 0:58
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (weblancer @ нині, у 20:03)
Ось загрузив пару фоток з телефону. Пофотографував сьогодні детально всі нюанси на нормальний фотоапарат, але кабель не можу знайти, щоб скинути на ПК. Може пізніше викладу.

2Dr.Alex
У мене теж "вбивчі аргументи"  wink.gif  За останні 2 місяці на нашому подвір'ї оселились 6 (шість) роверів - з них 5 брались б/у і потребують хоч мінімального ремонту, а на новому (дитячому) я вже варив тріснуту раму нещодавно - можу показати на фото, результат мені сподобався. Возити  кожен в майстерню не збираюсь - швидше й дешевше самому руки "заточити".
Досвід - то справа наживна. Я без досвіду брався за набагато складніші справи і досягав в них високих результатів. Звісно без ґуль і мозолів не обійшлось...
І велосипед мені треба в першу чергу як засіб пересування і перевезення невеликих вантажів - багато їжджу містом по роботі, маршрутками вже задовбало, на нормальну машину зібрати поки що не можу.
Щодо того, що слідкую за бюджетом - тут в точку - троє дітей, як не як  wub.gif На заробітки не скаржусь, але тратити все на себе не можу. Мені не проблема хоч завтра дістати заначку і піти взяти в магазині нулячий ЖТ Аваланч чи ще щось на зразок того. Але значить доведеться відкласти важливіші трати, а це вже питання пріоритетів. До того ж новий ровер - він "мертвий" - в ньому ні душі, ні емоцій, а ось такі речі, що пройшли через твої руки, мають довгий і цікавий шлейф історій, пригод, легенд - вони ніби живі й "дихають". Надіюсь хтось мене розуміє, про що я  biggrin.gif

Ціную твою настирність, молодець! Бачу що хлопці бажають тобі допомогти, це вже плюс! Так триматись! PS! Бордюри на цему веліку не провіряй, будь ласка! wink.gif

Це повідомлення відредагував Dr.Alex - 02 Липня 2015, 1:01
Email Poster
kiep
Дата 02 Липня 2015, 23:09
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (weblancer @ вчора, у 15:05)
Я завтра заберу в товариша свій зйомник підшипників - думаю, що справлюсь. Різати не дуже хочу, бо перше хотів заміряти довжину валу каретки, щоб знати, яку купувати. А щодо шатунів можете в приват відписати ціну і стан?

не ріжте, є спеціальні зйомники. відписав на мейл, приват у вас не працює.
Email Poster
Taiwo
Дата 03 Липня 2015, 8:52
Quote Post

road sage

QUOTE (kiep @ нині, у 00:09)
не ріжте, є спеціальні зйомники. відписав на мейл, приват у вас не працює.

weblancer був вчора у мене, вел агонь. гідний екземпляр для ретро мтб.
є проблеми: вся "трансмісія" полетіла, зірки на системі і касеті злизані, ланцюг розтягнений до нємагу (мабуть дуже довго не мінявся попереднім власником) - все під заміну, в каретці люфт мабуть теж міняти прийдеться. різати я б не став, краще попробувати автозйомником шатун стягнути, поміняти каретку і перенарізати різьбу під зйомник. помоєму тут на форумі хтось був, хто таким займається.
weblancer
Дата 03 Липня 2015, 10:04
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Taiwo @ нині, у 08:52)
weblancer був вчора у мене, вел агонь. гідний екземпляр для ретро мтб.
є проблеми: вся "трансмісія" полетіла, зірки на системі і касеті злизані, ланцюг розтягнений до нємагу (мабуть дуже довго не мінявся попереднім власником) - все під заміну, в каретці люфт мабуть теж міняти прийдеться. різати я б не став, краще попробувати автозйомником шатун стягнути, поміняти каретку і перенарізати різьбу під зйомник. помоєму тут на форумі хтось був, хто таким займається.

Дякую Андрію за змістовну розмову, проблему з передньою перекидкою вирішив, підказка була вірною drinks.gif
Вчора увечері (до 1 ночі) возився з заднім колесом - зняв касету, вставив шпиці, поклеїв поріз на покришці, виправив вісімки, люфтів на касеті вже немає. Сьогодні зранку вже прокатався - перекидка працює добре tongue.gif
Був на Торпедо - зірок на мої шатуни ні в кого немає. "Будем искать" (с)
Може хтось має такі чи знає де знайти?
Ось посилання:
http://www.velobase.com/ViewComponent.aspx...m=122&AbsPos=47

Shimano SG, треба дві зірки: D-38, D-28
Email Poster
weblancer
Дата 03 Липня 2015, 10:08
Quote Post

Початківець
*

ПС: а чому мені заборонено використовувати приватні повідомлення?

Це повідомлення відредагував weblancer - 03 Липня 2015, 10:09
Email Poster
DIMAXVELO
Дата 03 Липня 2015, 11:17
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (weblancer @ нині, у 08:08)
ПС: а чому мені заборонено використовувати приватні повідомлення?

Тільки недавно зареєтровані,подзвоніть до Максима або зайдіть на ко-35 і він вам відкриє)
Яка відстань між дирками на зірках?

Це повідомлення відредагував DIMAXVELO - 03 Липня 2015, 11:18
riverscuomo
Дата 03 Липня 2015, 11:56
Quote Post

Зацікавлений
**

2 weblancer

викиньте тросик - збережіть велосипед
Email Poster
Taiwo
Дата 03 Липня 2015, 12:06
Quote Post

road sage

QUOTE (DIMAXVELO @ нині, у 12:17)
Тільки недавно зареєтровані,подзвоніть до Максима або зайдіть на ко-35 і він вам відкриє)
Яка відстань між дирками на зірках?

DIMAXVELO не тре нікуди їздити, написати в пп достатньо

weblancer Будь ласка. За зікрами і т.д. заїдь до Шведова на Зелену, в нього там всякого корисного велобарахла багато є:
Велосервіс Шведов Володимир Миколайович
вул. Простора, 3.
Веломагазин: майстерня, велосипеди, деталі, аксесуари
Телефони: 067-670-83-85, 067-419-42-83
Графік роботи: пон-пят: 11:00-19:00, суб. 11:00-18:00, крім релігійних свят.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) 1 [2] 3 4 ... Остання » Reply to this topicStart new topic