РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (6) [1] 2 3 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Останній самурай, біло-блакитний Panasonic mc 6500
weblancer
Дата 01 Липня 2015, 10:55
Quote Post

Початківець
*

user posted image
Всім доброго дня!
Купив нещодавно перший велосипед (перший дорослий). Ось саме такий як в каталозі вгорі. До того на веліку сидів років 17-18 тому, навіть їздити толком не вмів, як виявилось. Про купівлю коліс думав останнім часом, але більше схилявся до якогось мопеда чи дуже дешевого веліка для поїздок на роботу та порибалити в неділю. А тут випадково натрапив на аукціон і не встояв - кохання з першого погляду. Торгувався в останню годину, сидячи в куми за святковим столом... І всього за 100 $ став власником цього самурая smile.gif Як потім з гугла дізнався, і фірма, і велік мають легендарну історію, традиції та стиль, це втішило ще більше.

Поїздив місяць, притер дупу до вузького сідла, хоч і думав зразу замінити, впав пару разів, змінив три камери на переді (хотів навчитись застрибувати на бордюр...), навчився виправляти вісімки, вирівняв підсиділ, помітив що отримую нездорове задоволення від збирання-розбирання-змащування-регулювання. Посварився через цей фетишизм з жінкою, зламав дві спиці, скинув пару сантиметрів в об'ємі живота, спіймав себе на тому, що дедалі частіше мацаю власну дупу, перевіряючи пружність сідниць, остаточно визнав себе збоченцем. І це прекрасно - життя набуває нових кольорів.

Власні фотки не викладаю, бо велік зараз напіврозібраний - спиці зламав з боку касети, а зйомника не маю - чекаю за тиждень зарплати, а бюджет цього місяця я й так трохи перекроїв, щоб купити деякі інструменти, багажник, камери і т.д.

Маю ще деякі проблеми по ремонту, потрібні поради - може хтось має бажання допомогти...
Треба замінити систему, бо вже під гору при невеликому зусиллі ланцюг проскакує і каретка має люфт, але не знаю які вибрати недорогі. У мене шатуни Деор ДХ 48-38-28, чи буде првцювати перекидка, якщо зірки іншого розміру? До того ж зірвав різьбу правого шатуна зйомником. Як тепер зняти теоретично знаю, але теж не відмовився би від допомоги.
Не можу відрегулювати передній перемикач - не хоче заводити ланцюг на зірку 48. Тобто після регулювання ніби працює, але за кілометр-два пробігу знову не хоче.

На черзі також ремонт задньої перекидки (коліщата мають великий люфт), ремонт дзвоника ( smile.gif без приколів - хочу лишити оригінальний японський National), покраска керма, виносу, підсиділа - вигляд пошарпаний, раму теж пофарбував би, бо має багато коцок на видних місцях, але в оригінал, а це мабуть дорого.
А ще в перспективі хочу біле сідло smile.gif
======================================
Додам своє фото з другої сторінки теми:
user posted imageuser posted image

Це повідомлення відредагував weblancer - 01 Липня 2015, 22:19
Email Poster
DIMAXVELO
Дата 01 Липня 2015, 11:15
Quote Post

Постійний учасник

Привіт.
Перекидка потягне інші зірки,якщо менші будуть,більших там точно не треба)в мене алівіо навіть 52 тяне biggrin.gif
Шатун вибивати і все,каретку і так ж міняти будете.
Перемикач регульнути досить легко,найкраще глянути відео,щоб все побачити.
П.С велосипед бомба,але рама якщо не дуже аж пошарпана то краще не малюйте..думаю вигляд втратить..хоча то на Ваш розсуд)

Це повідомлення відредагував DIMAXVELO - 01 Липня 2015, 11:28
Email PosterUsers Website
Petiok
Дата 01 Липня 2015, 12:26
Quote Post

Постійний учасник

Шатуни болгаркою знімаються на ура, всеодно вони вже фтопку laugh.gif
Email Poster
Dok62
Дата 01 Липня 2015, 12:37
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (weblancer @ нині, у 11:55)

навчився виправляти вісімки, вирівняв підсиділ, помітив що отримую нездорове задоволення від збирання-розбирання-змащування-регулювання. зламав дві спиці,

Власні фотки не викладаю, бо велік зараз напіврозібраний - спиці зламав з боку касети, а зйомника не маю - чекаю за тиждень зарплати, а бюджет цього місяця я й так трохи перекроїв, щоб купити деякі інструменти, багажник, камери і т.д.

Маю ще деякі проблеми по ремонту, потрібні поради - може хтось має бажання допомогти...
Треба замінити систему, бо вже під гору при невеликому зусиллі ланцюг проскакує і каретка має люфт, але не знаю які вибрати недорогі. У мене шатуни Деор ДХ 48-38-28, чи буде првцювати перекидка, якщо зірки іншого розміру? До того ж зірвав різьбу правого шатуна зйомником. Як тепер зняти теоретично знаю, але теж не відмовився би від допомоги.
Не можу відрегулювати передній перемикач - не хоче заводити ланцюг на зірку 48. Тобто після регулювання ніби працює, але за кілометр-два пробігу знову не хоче.

На черзі також ремонт задньої перекидки (коліщата мають великий люфт), ремонт дзвоника ( smile.gif без приколів - хочу лишити оригінальний японський National), покраска керма, виносу, підсиділа - вигляд пошарпаний, раму теж пофарбував би, бо має багато коцок на видних місцях, але в оригінал, а це мабуть дорого.
А ще в перспективі хочу біле сідло smile.gif

А ланцюг поміняти не пробували? smile.gif
Email Poster
Dr.Alex
Дата 01 Липня 2015, 12:50
Quote Post

Постійний учасник

На мою думку в тебе є два варіанти:
1) віддати велосипед майстру подивитись і відремонтувати;
2) перейти на другий вид спорту, як біґ ітд
Email Poster
weblancer
Дата 01 Липня 2015, 13:41
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Dok62 @ нині, у 10:37)
А ланцюг поміняти не пробували? smile.gif

Ланцюг ще нормальний - міряв довжину. Касета теж майже нова - мабуть мінялись незадовго до того. А на системі місцями вже зубів нема cwy.png
Email Poster
weblancer
Дата 01 Липня 2015, 13:52
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Dr.Alex @ нині, у 10:50)
На мою думку в тебе є два варіанти:
1) віддати велосипед майстру подивитись і відремонтувати;
2) перейти на другий вид спорту, як біґ ітд

Аргументація?
Email Poster
weblancer
Дата 01 Липня 2015, 13:59
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (DIMAXVELO @ нині, у 09:15)
Привіт.
Перекидка потягне інші зірки,якщо менші будуть,більших там точно не треба)в мене алівіо навіть 52 тяне biggrin.gif
Шатун вибивати і все,каретку і так ж міняти будете.
Перемикач регульнути досить легко,найкраще глянути відео,щоб все побачити.
П.С велосипед бомба,але рама якщо не дуже аж пошарпана то краще не малюйте..думаю вигляд втратить..хоча то на Ваш розсуд)

Дякую за поради drinks.gif
Email Poster
Dok62
Дата 01 Липня 2015, 14:02
Quote Post

Старий волоцюга

QUOTE (weblancer @ нині, у 14:41)
Ланцюг ще нормальний - міряв довжину. Касета теж майже нова - мабуть мінялись незадовго до того. А на системі місцями вже зубів нема cwy.png

Там не у довжині справа, а у відстані між пінами(міряється спеціальним інструментом
ось так
Email Poster
alex4alex
Дата 01 Липня 2015, 14:06
Quote Post

рокет Алекс

П.С. люфт коліщаток в перекидці - це не завжди поломка. Вони і повинні люфтити.
Users Website
ЧД_
Дата 01 Липня 2015, 14:21
Quote Post

sprzedawca materacow

Форум достиг не виданых высот. Лечим уже по картинке с рекламного постера. laugh.gif
weblancer
Дата 01 Липня 2015, 14:25
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Dok62 @ нині, у 12:02)
Там не у довжині справа, а у відстані між пінами(міряється спеціальним інструментом
ось так

Ну, я міряв неспеціальним інструментом - металевою лінійкою зміряв довжину 24 ланок (25 пінів).
А Котовського перечитав уже раніше, дякую. Теорія для мене не проблема, але практика завжди виявляється дещо цікавішою )))

Це повідомлення відредагував weblancer - 01 Липня 2015, 14:27
Email Poster
kiep
Дата 01 Липня 2015, 15:17
Quote Post

Постійний учасник

є зйомник проблемних шатунів, але він в польші лежить буде в кінці місяця. також є схожі шатуни на продаж. а загалом велосипед крутий, виставляйте оригінальні фото.
Email Poster
Taiwo
Дата 01 Липня 2015, 15:59
Quote Post

road sage

я теж в районі топольної живу, будете мати час заїжайте я гляну що до чого, проінспектую, пораджу. тел. в профілі
Email PosterUsers Website
weblancer
Дата 01 Липня 2015, 17:05
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (kiep @ нині, у 13:17)
є зйомник проблемних шатунів, але він в польші лежить буде в кінці місяця. також є схожі шатуни на продаж. а загалом велосипед крутий, виставляйте оригінальні фото.

Я завтра заберу в товариша свій зйомник підшипників - думаю, що справлюсь. Різати не дуже хочу, бо перше хотів заміряти довжину валу каретки, щоб знати, яку купувати. А щодо шатунів можете в приват відписати ціну і стан?
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (6) [1] 2 3 ... Остання » Reply to this topicStart new topic