РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (4) 1 2 [3] 4  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Продовження непростої еволюції простої рами Kona
panpupez
Дата 20 Жовтня 2014, 23:35
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Lanz @ нині, у 20:14)
Можеш скинути фото/опис? Товариш цікавиться. ПП у тебе закриті, не можу його мейл скинути.

моє мило panpupez гав гав гмейл ком
Velo_nub
Дата 21 Жовтня 2014, 14:02
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (vykh @ вчора, у 23:03)
Ви за 1600грн можете купити ровер який здатен на таку їзду, на форумі якраз недавно була тема про стальний гт...

навіщо збирати тоді неліквід?

Взагаліто я образно про таку їзду, я ровер не гвалтую і стараюсь їхати акуратно. Екстримом не займаюсь, тому дуже професійний ровер не потрібен.

І я вже виліз за суму, яку ви вказали. Але як я вже сказав - я не збираюсь на цій рамі довго їздити. Хочу просто попробувати щось нове, якщо сподобається - можливо почну реально збирати якийсь ще ровер(и). А навісне воно нікуди не дінеться. Просто збирати знов якийсь ашанчик, або НЕДОсередняк - шило на мило.
Email Poster
am.ok
Дата 21 Жовтня 2014, 15:29
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Velo_nub @ нині, у 15:02)
Просто збирати знов якийсь ашанчик, або НЕДОсередняк - шило на мило.

Взагалі-то, Ви зараз саме це й робите.
Spiner
Дата 21 Жовтня 2014, 15:41
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (am.ok @ нині, у 16:29)

То називаєсі Mykola-school laugh.gif
Velo_nub
Дата 21 Жовтня 2014, 16:06
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (am.ok @ нині, у 17:29)

І ви то все судите по рамі? Браво!
Email Poster
am.ok
Дата 21 Жовтня 2014, 19:02
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Velo_nub @ нині, у 17:06)
І ви то все судите по рамі? Браво!

Ні, що Ви! Варена-переварена рама древніх часів, ще й перемотана ізолентою в колір - це 100% середнячок!

P.S. Я так розумію, Ви обвіс не нижче Deore/X5 плануєте ставити?
Velo_nub
Дата 21 Жовтня 2014, 19:10
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (am.ok @ нині, у 21:02)
Ні, що Ви! Варена-переварена рама древніх часів, ще й перемотана ізолентою в колір - це 100% середнячок!

P.S. Я так розумію, Ви обвіс не нижче Deore/X5 плануєте ставити?

Та ні, я думав взагалі X9 ставити, може найду де легеньке б.у. по 200 грн. за манетки. Можливо у вас буде?
Email Poster
am.ok
Дата 21 Жовтня 2014, 19:26
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Velo_nub @ нині, у 20:10)
Та ні, я думав взагалі X9 ставити, може найду де легеньке б.у. по 200 грн. за манетки. Можливо у вас буде?

Якшо це не тролінг, тоді те, що Ви задумали описане тут & тут. Але, «хазяїн-барін»...
Velo_nub
Дата 21 Жовтня 2014, 20:17
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (am.ok @ нині, у 21:26)
Якшо це не тролінг, тоді те, що Ви задумали описане тут & тут. Але, «хазяїн-барін»...

І все ж таки тролінг. Я звісно нуб в тому всьому, але до такого колхозу навіть я не дойду(до речі дякую за статейку, колись бачив, але проминув, а зараз перечитав - класна стаття=)
Ашанівських двохпідвіси я взагалі терпіти не можу - в знайомого такий, купували практично в один час з моїм ашанчиком. При тому що він на порядок менше відїздив чим я, проблем з ним в пару раз більше.

Ну і ще, щоб вас остаточно розяснити. Я знаю що рама вбита. І я навіть міг би знайти гроші на якусь нормальну раму(позичив би, абощо). Але як-не-як, я не відкатав ще стільки км, щоб переходити зразу на щось серйозне. Бувають і в мене деколи затупи, десь можу і на рейках нагребнутись(було пару раз, добре хоч на ноги ставав) і не хотілось в разі чого сильно оплакувати дорогущу раму.
Ну і загалом, поїздивши на цій, хотілось би попробувати двохпідвіс, якщо моє - тоді збирати вже якийсь норм ровер, якщо не сподобається - тоже щось думати, щось міняти і т.д.

Кароче я вже задовбався відписувати чому я зробив саме так, чому я купив саме це. Я розумію що ви хочете щось порадити(в деяких випадках), але частіше всього ці поради тяжко реалізувати. Ви бачите проблему з однієї сторони і в вас один підхід. Я бачу це з зовсім іншого кута, тому і думки різняться. Але все одно дякую. На майбутнє буду знати, де можна знайти людей, які можуть щось толкове порадити wink.gif
Email Poster
Wertomaniak
Дата 21 Жовтня 2014, 20:20
Quote Post

Человек-руина

Чим більше автор теми відповідає на ваші пости тим більше стає смішно. tease.gif

Жду недождусь офіційного релізу цього чудо-роверка. Бо то буде щось... як по фотографіях так і по коментарях дописувачів laugh.gif

Це повідомлення відредагував Wertomaniak - 21 Жовтня 2014, 20:21
Email PosterUsers Website
romakvadrat
Дата 21 Жовтня 2014, 21:14
Quote Post

той, шо в квадраті

Микола, даремне ти йому казав ту раму забирати laugh.gif
Хлопака так на ній зациклився, шо не сприймає толкових порад.
А якщо по темі - невідомо, коли в тій рамі Оптімус прайм прокинеться і вона вирішить знову скластися (хоча нема сенсу ще раз це казати) laugh.gif

Це повідомлення відредагував romakvadrat - 21 Жовтня 2014, 21:15
Email Poster
Spiner
Дата 21 Жовтня 2014, 21:33
Quote Post

it's chemistry, ....

Ну хоче автор побавитись у конструктор, хулі ви пристали до нього. Най си катає, але береже натс, бо в разі чого може бути злосна яйкобойка. tease.gif
сам якесь дешеве Г шукаю на роботу катати...
romakvadrat
Дата 21 Жовтня 2014, 21:40
Quote Post

той, шо в квадраті

QUOTE (Spiner @ нині, у 22:33)
Ну хоче автор побавитись у конструктор, хулі ви пристали до нього. Най си катає, але береже натс, бо в разі чого може бути злосна яйкобойка. tease.gif
сам якесь дешеве Г шукаю на роботу катати...

Бери си шось ретро, як ото в мене чи Миколи biggrin.gif
Email Poster
_BuR_
Дата 21 Жовтня 2014, 21:47
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

Що там пробувати, збирати... варто взяти добрий ровер і покататись по парку, по ліску, по місту - там не потрібно 100500км відїздити щоб зрозуміти.
Spiner
Дата 21 Жовтня 2014, 22:00
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (romakvadrat @ нині, у 22:40)
Бери си шось ретро, як ото в мене чи Миколи  biggrin.gif

Нє, мені якийсь чугунний (насправді CrMo) європеоедний роверко на 28" колесах, з багажником, або кошиком і обов"язково десь іржа має проглядатись, таке жеби злодію було соромно то в руки брати.

А взагалі я шосер хочу oops.gif

Раму автору ніби заварили, якщо просто кататись містом то цілком нормальна рама. Ще на раму можна повісити табличку, що в рамі тріщина, взята вона майже зі смітника і щоб злодій поберіг свої арешкі. Як підняти на небесну висоту підсиділ, то там і ніяка зварка не поможе. Обвіс мона буде комусь втиснути. З іншої сторони городжити город навколо Г теж не варто, бо буде як з ДЕУ - титанові диски, задній спойлер, малий кліренс, здорові колонки,..., а гівно гівном.

Це повідомлення відредагував Spiner - 21 Жовтня 2014, 22:17
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topic