РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (4) 1 [2] 3 4  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Продовження непростої еволюції простої рами Kona
ЧД_
Дата 20 Жовтня 2014, 8:40
Quote Post

sprzedawca materacow

+1 к Мыколе. laugh.gif
Arustokrat
Дата 20 Жовтня 2014, 10:30
Quote Post

Постійний учасник

ТС я би на твоєму місці взяв якийсь старенький велосипед на хромолевій рамі - дешево, сердито і надійно. Якщо не будеш екстремалити - вистачить з головою, ще й наступним поколінням залишиться. Ну і про втому алюмінію Petiok вірно додав. А обвіс із океана перекинути на нову раму з метою "попробувати" не хочеш?
Але ж як дружньо накинулись на автора. Нє, щоб порадити, що робити далі. До слова, зараз пішли такі часи, шо студент або інтенсивно вчиться і бідний, бо стипендії вистачає лиш на маршутку, або працює і платить за сесії, і всеодно бідний, або ні там ні там не встигає, і його женуть і з роботи і з універу... хіба лиш залишається варіант випадкових підробітків... але, зрештою, все залежить від спеціальності автора і бажання заробляти.
Хоч, я таки схиляюсь до думки, що треба було брати щось б/в, але з класною рамою і потихеньку підтягувати до потрібного рівня, тим більше, що скоро зима smile.gif
Email PosterUsers Website
vykh
Дата 20 Жовтня 2014, 10:50
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

закінчив інститут 4роки тому, ні разу за сесію не платив, ні разу на лишався без стипендії, тілкьи 2 симестри був на мінімальній стипендії, постійно підпрацьовував, літо - сезонна постійна робота.

з групи в 30чоловік працювало нас 2є... у всіх решта вічно не було грошей) я собі перед 4 курсом машину купив....

підсобник на будові має 150грн день, недавно велись будівельні роботи чи то євробаскет чи то обєкт з боку від нього, швагро мав 300грн/день роботи... 10днів і маєш ровер) коли вчився, в компютерному клбі адміном зарплата була 250-300доларів місяць, графік доба через 2.... на літному майданчику на площі ринок зарпалату мав сумарно 600-700доларів місяць... графік 2 дня через 2
Spiner
Дата 20 Жовтня 2014, 10:52
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (Arustokrat @ нині, у 11:30)
ТС я би на твоєму місці взяв якийсь старенький велосипед на хромолевій рамі - дешево, сердито і надійно. Якщо не будеш екстремалити - вистачить з головою, ще й наступним поколінням залишиться. Ну і про втому алюмінію Petiok вірно додав. А обвіс із океана перекинути на нову раму з метою "попробувати" не хочеш?
Але ж як дружньо накинулись на автора. Нє, щоб порадити, що робити далі. До слова, зараз пішли такі часи, шо студент або інтенсивно вчиться і бідний, бо стипендії вистачає лиш на маршутку, або працює і платить за сесії, і всеодно бідний, або ні там ні там не встигає, і його женуть і з роботи і з універу... хіба лиш залишається варіант випадкових підробітків... але, зрештою, все залежить від спеціальності автора і бажання заробляти.
Хоч, я таки схиляюсь до думки, що треба було брати щось б/в, але з класною рамою і потихеньку підтягувати до потрібного рівня, тим більше, що скоро зима smile.gif

Або студент тупий, ходить з айфоном і ніде не працює. Ефект батьків laugh.gif
Ioan85
Дата 20 Жовтня 2014, 11:32
Quote Post

Постійний учасник

З студентським бюджетом краще би перший велосипед вдосконалювали. Рама з першого поста куди більш міцніша за втомлений алюміній. На 2-3 кг важча за алюмінієву. Решта надмірної ваги стальна вилка, стальні шатуни, касета під різьбу, підсиділ та руль скоріше всього стальний. Проабдейтивши той велосипед можна добитись 15 кг. Поставивши стальну жостку вилку це мінус 2.5 кг. До алюмінієвої рами ще треба рульову, зажим підсиділа, гак перекидки певно ткакож, додавши вартість за зварювання, і в результаті мізерна економія...

Це повідомлення відредагував Ioan85 - 20 Жовтня 2014, 11:33
Lanz
Дата 20 Жовтня 2014, 12:03
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Ioan85 @ нині, у 12:32)
краще би перший велосипед вдосконалювали. Рама з першого поста куди більш міцніша за втомлений алюміній. На 2-3 кг важча за алюмінієву. Решта надмірної ваги стальна вилка, стальні шатуни, касета під різьбу, підсиділ та руль скоріше всього стальний. Проабдейтивши той велосипед можна добитись 15 кг. Поставивши стальну жостку вилку це мінус 2.5 кг.

http://forum.velomania.ru/showthread.php?t=77948 laugh.gif

Топікстартер хоче як дешевше, але вийде собі дорожче. Шукати роботу і збирати гроші, більше порадити нічого.
Email Poster
am.ok
Дата 20 Жовтня 2014, 12:47
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Lanz @ нині, у 13:03)
http://forum.velomania.ru/showthread.php?t=77948  laugh.gif

Моя жизнь больше никогда не буде прежней.© shok.gif
Stevens
Дата 20 Жовтня 2014, 13:31
Quote Post

Велофанат

Хреносоздательство(с)
Velo_nub
Дата 20 Жовтня 2014, 18:45
Quote Post

Початківець
*

Йой, скільки шуму зразу. Кароче тойво, не буду відписувати на кожну цитату, просто загалом дещо уточню і поясню.

Перш за все - продавати старий не буду, з причин, що у знайомих роверів нема. Тому коли зберу новий, цей зможу давати друзям, щоб з ними катати.

Друге - те що я сказав студент, не означає, що я там вже прям бідося якась. Є тато, є брат, які заробляють, деколи і в них можу щось позичити, так що це не велика біда. Біда в тому, що я не хочу зразу з ашанчика пересідати на щось сильно круте, бо я ж тоді від нього на 10 метрів не відійду, буду боятись щоб нічого не сталось)

Третє - як ви бачите з назви мого нікнейму, в ровериках я не бог. Тому просто назбирати гроші і купити якийсь готовий - це круто. Але знаючи себе я куплю г.вно, і ще й задорого.
Знаю що на сландо деколи продають класні ровери за низькі ціни - чи то власники тупі, чи ще щось, не знаю. Але то треба весь час моніторити, і таких людей вистачає, тому це тоже какбе не варіант.

Четверте - я вже більшість обвісу купив(в Миколи, з його старого, потім виставлю фотки, зараз часу немає тим займатись). І то не означає, що я на тій рамі ще 10 років збираюсь проїздити. Просто підвернулась рама, хай побита,покоцана,поварена. Я розумію якби я за неї ще відвалив якісь гроші - тобі би точно було не рентабельно. А так, навіть якщо з рамою щось таки станеться(тьху-тьху-тьху), обвіс то весь лишиться. І тоді вже раму в утиль, і буду шукати вже щось за гроші. Можливо і з обвісу щось буду оновлювати. Час покаже.

Ну і загалом - я не є ще таким велосипедистом, як більшість із вас. Я розумію, що дехто вже не один десяток роверів розміняв, знає, що добре а що погано. І я радий за вас. Але моє "веложиття" тільки починається, тому певні помилки і недоліки будуть, і краще я їх випробую на тій рамі, аби потім вже в майбутньому врахувати це все.

І щодо старості алюмінію. Я то тоже все знаю. І знаю що він може реально посипатись. Але наведу цифри - за цей сезон, на свому старом я накатав від сили 1700-1800 км. Ну в цьому сезоні планую більше, але хто його знає. Ну думаю більше 3000 км не буде. І я не є якимось божевільним, який буде 30км/год летіти по бруку. Тому думаю рама витримає, а там вже будем бачити - може щось буду експерементувати, в мене ж Микола є під боком rolleyes.gif

P.S. Але загалом дякую всім за критику і відгуки. Я все сприймаю нормально, навіть коли обсирають wink.gif
Email Poster
PlusOdyn
Дата 20 Жовтня 2014, 18:50
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

QUOTE (Velo_nub @ нині, у 19:45)
І я не є якимось божевільним, який буде 30км/год летіти по бруку.

Відкрию Вам страшну таємницю, тут майже весь форум у такому випадку має богом дану свободу. laugh.gif
Email Poster
Wertomaniak
Дата 20 Жовтня 2014, 19:44
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 16:50)
Відкрию Вам страшну таємницю, тут майже весь форум у такому випадку має богом дану свободу. laugh.gif

+1
Velo_nub
Дата 20 Жовтня 2014, 20:43
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (PlusOdyn @ нині, у 20:50)

тут майже кожен на форумі має ровер, який дозволяє їхати з такою швидкістю по бруку. Спробуйте зробити таке на мому старому і побачите дві проблеми:
1. Я не впевнений, що він взагалі розженеться до такої швидкості по бруку.
2. Якщо таки розженеться - до кінця ви не доїдете, а зуби будуть десь посередині дороги=)
Email Poster
vykh
Дата 20 Жовтня 2014, 21:03
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

Ви за 1600грн можете купити ровер який здатен на таку їзду, на форумі якраз недавно була тема про стальний гт...

навіщо збирати тоді неліквід?
panpupez
Дата 20 Жовтня 2014, 21:58
Quote Post

Зацікавлений
**

це точно, в мене є якраз ГТ аваланч на деоре ДХ який я продаю за смішні 1300грн, просто нема часу на обьяви)
Lanz
Дата 20 Жовтня 2014, 22:14
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (panpupez @ нині, у 22:58)
це точно, в мене є якраз ГТ аваланч на деоре ДХ який я продаю за смішні 1300грн, просто нема часу на обьяви)

Можеш скинути фото/опис? Товариш цікавиться. ПП у тебе закриті, не можу його мейл скинути.
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topic