РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты SRAM в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) [1] 2  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Колеса і манетки переключеня передач Старт Шоссе, апдейт
IGOGO
Дата 31 Травня 2007, 14:26
Quote Post

Оскільки ровером я вже обзавівся починаю виконувати другу частину мого плану. Оскільки чисто для спорту я його не збираюсь використовувати хочу поставити собі камери замість трубок і поставити нормальні манетки передач на руль. Хочу попросити вас порадити мені, що ліпше брати і де (тут певно питання вже більше до Веломакса smile.gif ).
Використовувати ровер я буду в основному на брудному асфальті з ямами і брусчатці, тому прошу порадити які найліпше ободи і шини взяти для таких умов експлуатації. Ще хотілось би щоб вони були побільшого обєму, оскільки підвісок нема і довговічні.
Щодо манеток, я дещо планую переробити руль для більш туристичної посадки, (бачив на стартах) перевернути його і обрізати кінці. Вийде ніби загнуті вверх ручки. Коли дороблю руль я викладу фотки для ліпшої уяви. Так вот цікаво, чи є якісь манетики які можна пристосувати до такого типу руля.
POT_up
Дата 31 Травня 2007, 15:44
Quote Post

Зацікавлений
**

Мені здається, що ці маніпуляції з кермом зайві. Бачив я таких райдерів на туристах, стартах..Незнаю, як їм їдеться, але виглядають вони, щонайменше-дивно.Не легше купити старе пряме кермо - і проблема встановлення манеток і ручок відпаде, і пиляти нічого не доведеться?
POT_up
Дата 31 Травня 2007, 15:52
Quote Post

Зацікавлений
**

Шось типу такого? biggrin.gif

Прикріплене зображення
Прикріплене зображення
IGOGO
Дата 31 Травня 2007, 16:35
Quote Post

Я говорив про таке кермо тому що одного разу сидів за таким ровером, вроді сподобалось. З стандартним бараном посадка лежача я хочу мати більш туристичну посадку. Говорю про обрізку як варіант, оскільки маю два таких керма і можу одне переробити. Якщо є якісь інші варіанти про кермо радо готовий вислухати.
_BuR_
Дата 01 Червня 2007, 9:51
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

знаю про який ти руль говориш,сам з таким їздив на свому старому шосейніку,доволі не погано,добре розганяти на ножках і є в що впертись при їзді
2 Потап а прямий руль на шосейніку виглядати дивніше не буде?
щодо монеток то з тими питаннями до Мун Дога в нього саме такий сам іздав стоїть
POT_up
Дата 01 Червня 2007, 10:04
Quote Post

Зацікавлений
**

2_BuR_ Так дядько IGOGO пише
Використовувати ровер я буду в основному на брудному асфальті з ямами і брусчатці, тому прошу порадити які найліпше ободи і шини взяти для таких умов експлуатації. Ще хотілось би щоб вони були побільшого обєму, оскільки підвісок нема і довговічні.

То вже якийсь сітібайк буде, або незнаю - гібрид? Але ж не шосейник.Шосейником він лишиться у свому героїчному минулому... biggrin.gif
IGOGO
Дата 01 Червня 2007, 11:06
Quote Post

2_Потап
Ну якщо після зміни руля і колес він стане гібридом я думаю це переживу smile.gif . Дотогож перевести його назад в чистий шосейник буде справа 10 хвилин.

До Мун Дога
Ти коли робив собі такий руль ти трохи розгинав роги чи тільки обрізав лишнє. Можеш поділитись інфою про манетки для такого руля?
_BuR_
Дата 01 Червня 2007, 11:29
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

в Дога руль нормальний (баранкою) просто монетки замутив на лєжаку,так само думаю можна зробити і на рулі,але....
Velomax
Дата 01 Червня 2007, 13:02
Quote Post

неутомімый командор

Если использовать манетки на руль, то придется как-то прикрепить упоры для оболочек на раму.
Кроме того, раз человек морочит себе голову "Стартом" (явный напряг с баблом), то логичнее всего поставить простой прямой руль за 30-40 грн и простые шимановские интегралы за 112 грн. - это будут минимально возможные затраты.
Обода ставить двойные пистонированные с нержавеющими спицами.
Тормоза на Старте просто никакие. Поэтому желательно поставить вилку с консольками под вибрейк. Как будет работать штатный задний тормоз от ручки для вибрейка - тот ещё вопрос...

Короче - модификация Старта в таком направлении - натуральное мозго###ство.

Вывод - оставить всё как есть: манетки - на раме, шоссейные торм. ручки - на шоссейном руле. Поставить фирменные (Shimano-Sora) шоссейные тормоза (100 грн/шт). фирменные манетки на раму (194 грн/комплект) и фирменные тормозные ручки (154 грн/комплект)
Ну, и колеса на двойных ободах: (обода 2х110=220 грн, спицы 2х36=72 грн).
Резину можно ставить циклокроссовую 32-37 мм. Это будет стоить еще 120 грн. (Не уверен, что сзади войдёт покрышка на 40 мм).
Итого: 200+194+154+220+72+120=960 грн
Абалдеть smile.gif

Users Website
IGOGO
Дата 01 Червня 2007, 15:58
Quote Post

2_Веломакс

Я старт взяв тому що для мого рівня його достатньо і думаю хватить надовго.
Упори тросів на рамі для мене не проблема.
А чого прямий руль, можна і від україни поставити тоді, ще дешевше вийде.
Я певно здамся повним ламером, але тормоза рідні наразі мене задовільняють. Коли перестануть задовільняти то поставлю (Shimano-Sora) як ти радиш.
По фірменний манетках на раму, чим вони відрізняються від рідних?
Шприхи мені не потрібні, є рідні. Доречі шприхи з нержавійки погані, нержавійка тягнеться.
Розкажи більше про шини і обода. Які фірми, які розміри, які варіанти?
А на такий руль, як я розказував дійсно мена манеток підходящих?
Greyhound
Дата 01 Червня 2007, 17:35
Quote Post

серый собак

QUOTE (IGOGO @ нині, у 15:58)
Я старт взяв тому що для мого рівня його достатньо і думаю хватить надовго.

Пардон, что влажу, но возник вопрос: какой стиль катания, а точнее - для чего собирается байк (туризм, КК, покатушки и т.д.)?
Email PosterUsers Website
IGOGO
Дата 01 Червня 2007, 18:54
Quote Post

Їзда по місті, малий туризм. Тобто по горам пригати я на ньому не збираюсь. Виглядати це буде в осному як добирання на роботу і дачу (25 км).
Velomax
Дата 02 Червня 2007, 12:22
Quote Post

неутомімый командор

Доречі шприхи з нержавійки погані, нержавійка тягнеться.

Всё, тут болше советовать нечего, удачи.
blink.gif
Users Website
Unsere Rettung
Дата 03 Червня 2007, 17:33
Quote Post

Zero Serotonin

Тянутся??? huh.gif Извините это как? То что от ударов ослабевает натяжка и иногда поэтому полезно отцентровать и подтянуть - знаю, но чтоб сами тянулись......хммм......странно...странно.. crazy.gif

Це повідомлення відредагував Unsere Rettung - 03 Червня 2007, 17:38
IGOGO
Дата 04 Червня 2007, 10:12
Quote Post

QUOTE (Unsere Rettung @ вчора, у 17:33)
Тянутся???  huh.gif Извините это как? То что от ударов ослабевает натяжка и иногда  поэтому полезно отцентровать и подтянуть

Іменно так.
В якому розумінні самі тягнуться?? Ну ми ж не про нитку говорим.

Я розумію що ровер то не мотоцикл чи машина певно і такі підійдуть сюди. Нехочу вживати якість мудрі терміни але зашприхуйте коло на мотокросі таким спицями і подивіться скільки хвилин буде таке коло їздити. Чи зробіть шпильки в моторі з них. А щоб шприхи не ржавіли їх роблять з відповідної сталі і цинкують або хромують.
Ну це те саме, що казати що рама україни прочніша від старта бо вона важча.
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll