РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты FSA в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (3) 1 2 [3]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> міні зО,Опарк, ....апдейтед
Taiwo
Дата 30 Червня 2015, 9:55
Quote Post

road sage

продовжуючи тему нових надбань, запощу і недавно зібраний гібрид (кросс?) який використовуватиму для мотання по місту, можливо частково за містом по дорогам "львівської сотки" laugh.gif ліси, парки і т.д.
отже була куплена окремо рама Schauff Andalusia Сro-Mo tubes, швидше за все турінгова, бо має купу різних дирочок і кріплень під які завгодно багажники і допоміжні девайси. це не може не радувати, тому що за мету було зібрати універсальний велосипед для різноманітних цілей. Вилка знята з невідомого scott'a з такою ж кількістю кріплень.
Обвіс брався теж окремо, зібраний повністю на олдовому Shimano XT.
Колеса поки не ті що мають бути, наразі поставив бюджетний варіант і шукаю хороші обода на 32 дірки (якщо хтось щось має пишіть, домовимось). Втулки будуть теж Shimano XT, спиці DT Swiss. Покришки напівсліки Continental Goliath 37x622 дуже задоволений ними, добре тримаються дороги, з часом тестану їх на грунтах. Єдиний нюанс - одна з них уже добряче поїжджена і чуток крива, тому шукаю їй заміну.
Сідло перекинув з Коги, старенький Брукс продовжує радувати мою пяту точку, хоча подумую над придбанням запасного сідла на дощ/мороз. Вчора попав під зливу, Брукс промок трохи - ніх гуд pinch.png
Винос руля Ritchey нажаль закороткий мені. в силу того що рама має малий стакан посадка виходить дуже горизонтальна і хочеться довшого виноса з довшим штирем, щоб трохи вирівнятись в сідлі. Є думки на рахунок гранати+ахеда, хоча теж не впевнений що граната буде набагато довша за штирь виноса. кароч запара wacko.gif
Кермо Хplisit алюмінієвий, можливо з часом заміню теж на річі (якщо знайду підходящий винос). Ріжки і гріпси поки поставив ті що були. Гріпси доречі мега зручні!
Підседіл Promax 27.2 поставлений через перехідник, теж тимчасовий поки не знайду штиря 29,8

Вага 12.5 (думаю на втулках ХТ і нормальних ободах буде акурат 12 кг)

фото в такому зборі:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Email PosterUsers Website
Taiwo
Дата 20 Липня 2015, 21:32
Quote Post

road sage

Ну ось нарешті підтасував під себе Shauff. Поміняв бюджетні колеса на менш бюджетні: обода Mach1 810 + покри Schwalbe + спиці DT Swiss + рідні втулки Shimano Deor XT. Можна спати спокійно, весь обвіс по округу тепер рідний biggrin.gif
Поміняв також підседіл по діаметру труби, поставив нові коротші рожки, причепив ВВВшний фляготримач і знайшов підходяще сідло Selle Italia Flite Max, як запасний варіант для заміни Брукса.

Пару фоток:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Taiwo
Дата 19 Травня 2016, 14:06
Quote Post

road sage

Вдосконалення - рушій прогресу.
Мабуть в моєму житті ніколи не буде велосипеда, який технічно та естетично задовільнятиме мої потреби на 100%, тому що як тільки я доводжу його до стану наближеного до ідеалу (з моєї точки зору), він перестає мене цікавити prankster2.gif
Наразі ношу в голові купу ідей і варіантів, як можна було б зібрати той чи інший велосипед і інколи навіть вдається втілити свої задуми в життя. Цього разу перед собою поставив завдання зібрати велосипед для міста, яким пересуватимусь в основному на роботу, з можливістю переформатувати його в турінг або циклокрос. До цього моменту я їздив на рамі Schauff Anadulias який є в описі вище, але він мене не задовільняв по деяким критеріям: а) замала рама; б) дуже розтягнута лімузинна геометрія; в) не зрозуміле для мене конструкторське рішення верхньої труби; г) вага (в найлегшому варіанті велосипед важив 12.5 кг.); д) кантеліверні гальма, які стираються на раз-два.
Тобто було поставленне завдання знайти легку компактну стальну раму під дискові гальма та достатнім грязевим просвітом, з традиційною геометрією і під свій ріст. Здавалося б завдання не важке АЛЕ знайти такий фреймсет на просторах України виявилось не так легко. Варіанти які знаходив з тих чи інших причин не підходили. Варіант паяти раму на замолення або тягнути з закордону розглядався до моменту, поки я не взнав ціни blink.gif ... і попустився.
І тут десь через тиждень-два на веломаксі в дуже завуальованій формі вспливає практично те, що я так довго шукав (дякую kiep за підгон). Фреймсет який практично по всім критеріям мені підходив окрім одного - кантеліверні гальма. Ну але це терпимий недостаток.

Specialized Sequoia 80тих років

user posted image

user posted image

user posted image

Вирішив наразі перекинути весь обвіс з шауффа, ось що вийшло:

Фреймсет: Рама Specialized Sequoia Tange Direct Drive Cro-Mo tubing / Вилка Tange / рульова Tange
Вілсет: обручі Mach1 810 + втулки Deore XT + покри Conti Gatorhardshell 32x622
Обвіс: Deore XT + Deore LX
Виніс/граната/кермо: Ritchey + ВВВ + Xplicit
Підседіл: Bontrager SSR
Сідло: Selle Italia Flite

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Ось така фігня малята. Планую на осінь поставити злу резину і зробити рейд по львівським лісам та паркам. Також поміняти систему на чуть кошернішу і легшу. Вага велосипеда в цій комплектації 11,5 кг. Мінус кілограм це вже щось laugh.gif
concorde
Дата 19 Травня 2016, 16:23
Quote Post

Постійний учасник

Може припаяти/приварити кріплення під дискові гальма? Тоді буде підходити по всім параметрам, ну, окрім ваги.
Taiwo
Дата 19 Травня 2016, 16:34
Quote Post

road sage

QUOTE (concorde @ нині, у 16:23)
Може припаяти/приварити кріплення під дискові гальма? Тоді буде підходити по всім параметрам, ну, окрім ваги.

є варіант купити вилку під дискові гальма, а ззаду припаяти або інтегрувати кріплення
але такого закінченого перфекціоніста як я замучать безсонні ночі, що на рамі торчать без діла кріпленя під кантіки laugh.gif
швидше за все буду збирати гроші на додатковий фреймсет, а поки на цьому погоцаю.
Lanz
Дата 19 Травня 2016, 16:36
Quote Post

Постійний учасник

Прікольний ретробайк із потенціалом до скидання ваги, якщо це так критично.
І я би раму колхозом псувати не став, шкода антикваріату.
Email Poster
Taiwo
Дата 19 Травня 2016, 22:10
Quote Post

road sage

QUOTE (Lanz @ нині, у 16:36)
І я би раму колхозом псувати не став, шкода антикваріату.

колхозу не буде. це не та рама, над якою можна експерементувати smile.gif
Taiwo
Дата 15 Січня 2017, 21:29
Quote Post

road sage

залив зимовий сетап на педалрум

specialized-sequoia-versitile-bike

user posted image
poohitan
Дата 05 Лютого 2017, 19:26
Quote Post

Постійний учасник

ех, видно коли ровер з любов’ю зібраний.
Taiwo
Дата 06 Лютого 2017, 13:14
Quote Post

road sage

QUOTE (poohitan @ вчора, у 19:26)
ех, видно коли ровер з любов’ю зібраний.

з любов'ю до деталей. дякую Бодя wink.gif
Taiwo
Дата 17 Липня 2017, 21:36
Quote Post

road sage

1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topic