Ūֲ | Ҳ | | |

FSA   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Адмін - ти мудак!
am.ok
26 2016, 2:03
Quote Post

Зацікавлений
**

:  
: 152

Отож, рівно рік назад, при черговому заході на форум мені вискочило повідомлення, що я забанений до 26 лютого 2016 року (тобто до сьогодні). Причина не була вказана. ОК, нічого не поробиш, написав адміну. Адмін сказав, що він не пояснить причину бану і взагалі «нам не о чем разговаривать». ОК, не пояснюй. Чемно відсидів до січня в бані (я ж не школоло якийсь, шоб клони ліпити), а в січні написав адміну чи не можна мене амністувати на місяць раніше? Адмін сказав шо мене взагалі ніззя амністувати, бо він забанив мене перманентно. Я тупо оху*в! Невже про це не можна було сказати раніше? Я знову попросив вказати причину бану (ну можу ж я знати ЩО Ж ТАКОГО Я ЗРОБИВ, що мені видали аж ПЕРАНЕНТ?!). Відповідь стандартна: «нам не о чем разговаривать». Нікого не ображав, не тролив, не гадив. М'яко кажучи - я в ах...ї від такої поведінки. На форумі є кловани, які такі «пьорли» видають, шо то просто ахтунг і їм нічого. А мені перманент без пояснення причини. Ну але то вже не важливо, тому шо:

1. Адмін, публіно називаю тебе мудаком і прошу піти нах*й.
2. Ти тупий олень, навіть не тому, що ти просто неадекватний і не зміг пояснити причину бану, а тому, що ти сам не знаєш перманент ти ліпиш, чи бан на рік.

Adieu!

P.S. Будь ласкавий, видали мій профіль звідси ПОВНІСТЮ. Або вліпи ПЕРМАНЕНТ.

am.ok - 26 2016, 2:06
Spiner
26 2016, 8:20
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

QUOTE (am.ok @ нині, у 02:03)
Отож, рівно рік назад, при черговому заході на форум мені вискочило повідомлення, що я забанений до 26 лютого 2016 року (тобто до сьогодні). Причина не була вказана. ОК, нічого не поробиш, написав адміну. Адмін сказав, що він не пояснить причину бану і взагалі «нам не о чем разговаривать». ОК, не пояснюй. Чемно відсидів до січня в бані (я ж не школоло якийсь, шоб клони ліпити), а в січні написав адміну чи не можна мене амністувати на місяць раніше? Адмін сказав шо мене взагалі ніззя амністувати, бо він забанив мене перманентно. Я тупо оху*в! Невже про це не можна було сказати раніше? Я знову попросив вказати причину бану (ну можу ж я знати ЩО Ж ТАКОГО Я ЗРОБИВ, що мені видали аж ПЕРАНЕНТ?!). Відповідь стандартна: «нам не о чем разговаривать». Нікого не ображав, не тролив, не гадив. М'яко кажучи - я в ах...ї від такої поведінки. На форумі є кловани, які такі «пьорли» видають, шо то просто ахтунг і їм нічого. А мені перманент без пояснення причини. Ну але то вже не важливо, тому шо:

2. Ти тупий олень, навіть не тому, що ти просто неадекватний і не зміг пояснити причину бану, а тому, що ти сам не знаєш перманент ти ліпиш, чи бан на рік.

Adieu!

Аналогічна ситуація. Мені гулокалендар нагадав, що бану кінець вчора wink.gif, бо так би я і забув.

Am.ok, спокійно, без нервів.
1. Адмін тут собі сам царь і бог, що хоче, те і робить, сайт і форум його.
2. Звичайно, отлученіє от церкві по причині "порушення правил форуму" нєвєрного толкованія 10 заповєдєй чи псалмов, виглядає як мудацтво, але див. П.1.
3. Погляньте на рівень форумів рівного, пітєра чи того ж богомерзького велокиєва з додатковою мобільною версією формуму. А потім порівняйте з львівським тільки мовчки, ібо бан може стати точно перманентним, за слабость духовних скрєп і поклонєніє другім богам окромє єдіного вєрного.
4. Відносись до цього філософськи, 21 вєк за окном, велосайтов і комюніті хоть косой коси. 5. Ну, синдром вахтьора у адміністрації, ну є тут жалобщікі, які бігають жалітися за кривий взгляд на них, піднімаючи бурю нєгодованія поклонніокв і пастви.
6. Інтерєсних персонажей тут можно перєсчітать на пальцах одной рукі тіпічного клінгонца. Веа із ЧД?
Ітого.
Забєй. Єсть і другіє релігіі, а одного хрістіанства с десяток-другой направленій. laugh.gif
Pavlo80
26 2016, 12:36
Quote Post

:
: 3

Хлопаки, подивіться на свою історію своїх повідомлень на форумі, тай стане зрозуміло, які ватні вуха адміна стирчать за тим баном.

Саме тому він і не схотів озвучувати причину бану, бо бути ватником у Львові означає кінець бізнесу.
Email Poster
Zenyk
28 2016, 20:53
Quote Post

Зацікавлений
**

:
: 215

QUOTE (am.ok @ 26 Лютого 2016, 0:03)

Adieu!

Хоспаді, який крик душі, як ніби перший день на форумі laugh.gif
З ким ти там розмовляти зібрався, на ВМ забанено 99 відсотків адекватного львівського велонароду. Просто в адміна сталось чергове весняне загострення, обтяжене падінням рівня продаж і депресією, так що забий. Раз вже тут забанили, значить ти почав десь проявляти занадто адекватну поведінку і тебе виписали з діагнозом "здоровий" laugh.gif
Email Poster
1 (1 0 )
0 :
« | Кухня | »

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll