Ūֲ | Ҳ | | |

Wellgo   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Велодрезина, Виготовлення тандему з гномиків
Oksap5
16 ѳ 2015, 19:47
Quote Post

Зацікавлений
**

: Винники
: 242

Читав колись про подорожі навкруги Байкалу по закинутій колії на велодрезині. Сьогодні зустрілися два інженера- технолога машинобудування та вирішили згадати молодість.
За основу взяли мій складний ровер та колєгів скакун. В пеги вставили дві алюмінієві трубки та скріпили їх дерев'яними рейками. Тимчасово дали спереду колеса направляючі ролики.
Далі почало темніти і ми покотилися на фотосесію.
Після обкатки зрозуміли, що потрібно доробити. Це поперечка від руля складника до платформи і додаткові ролики біля кожного колеса. Фото дійства колєга виклав на цій сторінці
http://motocykl.net/forum/index.php?showto...85&#entry117185
Як доробимо, то тоді я зроблю нормальні фото.
Прохання форумчан підказати, як можна додатково використати платформу. Має бути щось легеньке, розбірне. Підкажіть якісь приколи. Про чебуреки не треба. Дитячі велокрісла,алкостоли, прапорці, запаски.
Маршрут буде від дріжджарні до парку Знесіння. Знайомим форумчанам обіцяю дати покататися.

Oksap5 - 16 ѳ 2015, 20:05
Email Poster
vl11m
17 ѳ 2015, 2:36
Quote Post

: Дрогобич-Левандівка
: 25

А такого часом не бачили? Фото. Теж помоєму в парку Знесіння катались.

Email Poster
demon
17 ѳ 2015, 9:58
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

"Це ми зробили стартову платформу для подальшої модернізації. Посередині місце для ялиночки, попереду неї ящик з пивом та розкосий уловлювач поїздів. Якщо на зустріч попре Хюндай, то нас автоматіческі відкине по бокам. Потім стаємо, обтрушуємо штани з середини, скручуємо дрезину і далі премо." -- Oksap5- жжот laugh.gif
Ром
17 ѳ 2015, 14:08
Quote Post

Велофанат

: Львів
: 1649

Просто до гурту .

user posted image
Email Poster
Oksap5
17 ѳ 2015, 20:54
Quote Post