РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

педали Wellgo в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> 2013 - 30 лет "Одесской сотке"
Sapfira
Дата 02 Квітня 2013, 22:28
Quote Post

Sapfira

приходь забирай, з 9.00 до 18.00 Козельницька, 5
після в тел режимі
Email PosterUsers Website
Mc
Дата 02 Квітня 2013, 22:54
Quote Post

Постійний учасник

гууд, дякую! завтра заїду

там грає роль якого розміру велосипед чи не дуже?

Це повідомлення відредагував Mc - 02 Квітня 2013, 22:54
Sapfira
Дата 02 Квітня 2013, 23:04
Quote Post

Sapfira

шився під мій КТМ
якшо не підійде ще матимеш час щось придумати
imAginary
Дата 02 Квітня 2013, 23:09
Quote Post

Постійний учасник

пакети..веееликі і чорні laugh.gif
Email Poster
A.V
Дата 06 Квітня 2013, 19:45
Quote Post

триммер стакселя

Ворон и МС проехали за 3:02

Вітаємо! smile.gif
Users Website
pakolv
Дата 06 Квітня 2013, 20:03
Quote Post

@У Team

вітаю!
Kwinto
Дата 06 Квітня 2013, 20:11
Quote Post

почємучєк =)

молодці! yes2.gif
E-one
Дата 06 Квітня 2013, 21:28
Quote Post

троль ще той

Непогано! yes.gif
Email Poster
Cheburek
Дата 07 Квітня 2013, 0:24
Quote Post

Постійний учасник

shok.gif
Молодці, так тримати!
Email Poster
LeDI
Дата 07 Квітня 2013, 0:40
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (A.V @ вчора, у 20:45)
Ворон и МС проехали за 3:02

Мои поздравления ребятам! Так держать... и даже лучше wink.gif

Це повідомлення відредагував LeDI - 07 Квітня 2013, 0:40
Email Poster
Salariss
Дата 07 Квітня 2013, 7:30
Quote Post

Salariss

Молодцы парни! Поздравляю )
imAginary
Дата 07 Квітня 2013, 9:34
Quote Post

Постійний учасник

Приєднуюсь до вітань! wink.gif
Email Poster
Voron026
Дата 07 Квітня 2013, 11:34
Quote Post

Постійний учасник

ранок, політує сніжок, температура коло нуля, отак зустрів Львів своїх представників на Одеській сотці.
Але про усе по порядку.
Ідея поїхати була ще з попереднього року, після участі в Одеській сотці 2012. Отже ,як завжди, до останнього не був впевнений їхати чи ні. Здоровий глузд і люди з наявним злоровим глуздом переконували, що при відсутньому накаті не ватра їхати. Потім, коли я всежтаки купив квитки, просили їхати помаленьку. А вийшло як завжди.
Приїхали з Романом(Мс) зранку, розчехлились, вділись легко, бо погода справді тішила. Під'їхав до нас Олексій, який приїхав на день раніше.
Речі в камеру схову, там такі цербери працюють, Роман ледве свій Гармін виклянчив)) Поїхали на старт, думаємо зареєструємся і поїдем щось перекусимо, але тут почалися проблеми через організацію. Черга на отримання номерків та реєстацію була дуже дуже довга, ми встали, але через півгодини зрозуміли що це справа марна. Я залишився а Роман пішов у розвідку. Короче йому якось номерок видали, а от я реально зробив дурість що не зареєструвався завчасно. Пропхався я без черги і намагався щось з цією ситуацією вирішити. Не зважаючи на те що на сайті була зазначена можливість реєстрації "на місці" вартість 150грн(!!!). Реєстраціїєю і видачею номерків займалась лише ОДНА палатка з трьома наглючтми бабуськами а 15 палаток з приємними молодими дівчатками стояли без роботи, їх завданням було видати маршрутний лист... Бабуськи мені сказали що "коли усі зареєстровані отримають номера то МОЖЕ і вам дамо номерок" Старт відкладався все через прекрасну організацію реєстрації. І я розстроївшись забив і вирішив їхати поза заліком. Недалеко коло старту знайшли якусь будку з їжею і спокійно почали снідати, але в той момент відбувся старт)) Культурно пропустивши колону байкерів ми спокійно втикаємось в першу групу. Під проводом ДАЙців пролітаємо Одесу. На мості якраз щойно збирались військові, які мали дати пострілами старт) І вже проїхав дальше позаду почули постріли. От і почалось. Лідери відриваються, починаю шукати групу по силам, перших 15-20км разброд і шатанія, не можу вникнути в ритм, групи рвані. Після КП1 чую радісний голос "Львову привіт" і бачу доганяє мене Магнус. Пару слів перекинулись, Женя теж жалівся що накату нема і т.д а потім чемно зарядив під 40 а я за ним. Отак матрасили до КП3, потім загубились бо на КП я ж "нєлєгал" не ставав.
Підібралась непогана групка і потрошки таки доїхав. Вже на фініші зустрів МС з яким ми приїхали майже одночасно.
Результатом дуже задоволений, 3год 2хв .неприємно що не пішов в залік і не дали свідоцтва))
Єдине що до чого виникає запитання : куда орги дівають стільки бабла? В них виділено на захід з міського бюджету 70тис.грн. + спонсори+внески за участь... пара бананів, вода і юшка на фініші. Подарунком учаснику був значок(!!!)
Висновки Одеська сотка це чудове місце відкрити велосезону, не дивлячись на деякі моменти в організації. Прекрасна сонячна погода, пречудові (порівняно з нашими) дороги, багато цікавого народу.
І головне реєструватись і отримувати номера раніше тоді не буде такої ситуації як зі мною.
Фоток не робив) не до того було. хіба вже на морі і телефоном)))
Дякую Мс і Олексію (Skailer13) за компанію та Магнусу за його матрасні під 40!

Це повідомлення відредагував Voron026 - 07 Квітня 2013, 11:36
Voron026
Дата 07 Квітня 2013, 11:52
Quote Post

Постійний учасник

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Сори за якість фоток. Телефоном дешевим сфоткано.. фотоапарат чемно пролежав в камері схову.
Dok62
Дата 07 Квітня 2013, 13:04
Quote Post

Старий волоцюга

Ай да Ворон , ай да маладєц. Ти так Львівську сотку з трьох вилетиш. biggrin.gif
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topic