РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Tektro в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (220) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Проект схеми велодоріжок у місті, Опитування
Шмід
Дата 17 Березня 2011, 23:35
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (batabt @ нині, у 20:40)
Олег, дякую вам за зроблену роботу!
freya +1, за доріжки на великих вулицях.

Дякую Вам.

Велодоріжки на великих вулицях і так передбачені. Дивіться схему веломережі. Але мусить бути дотриманий принцип цілісності. Система не буде цілісною, якщо ми не з"єднаємо великі вулиці з найбільш привабливим у Львові місцем -- центром. Але між тим і тим лежать вузькі вулиці з інтенсивним транспортним рухом.

На жаль чи на щастя? Думаю, що на щастя, бо без них Львів не був би Львовом, якби не забудова 19 і початку 20 століття.
Email Poster
Шмід
Дата 17 Березня 2011, 23:54
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (E-one @ вчора, у 22:27)
"апендицит" на перехресті Наукова-кн. Ольги, синя доріжка від центру міста. як на неї заїхати? Запригнути з В.Великого?

вул. Хуторівка, зелена велодоріжка в два напрямки руху на тротуарах - там нема тротуарів.

який сенс по Стрийській до перехрестя з Науковою робити зелену доріжку (в два напрямки руху по тротуарах), якщо там повно місця на дорозі? Шосери, які їдуть на Малявку забють болт на тротуари. На широких вулицях потрібно робити доріжки по проїжджій частині.

та нормально там їхати wink.gif

Запригнути з Володимира Великого. Кольори -- умовні. Є певні точки на карті, в яких не можна сказати, чи ти їдеш від центру чи до центру. А замальовувати в якийсь колір треба. Якщо ти звертаєш за новий ЦУМ, то ти або їдеш до центру (якщо перетнеш Княгиню Ольгу), або їдеш від центру (якщо продовжиш рух в напрямку до Наукової). На реальній велодоріжці колір, позначений на карті, не має значення. Має значення те, що рух -- правосторонній.

На Хуторівці немає тротуарів. Це значить, що велодоріжку прокладуть по тому, що є замість тротуарів. Не по дорозі.

Не погоджуюся з Вами, що велодоріжку треба робити по інтенсивній трасі з 3 смугами руху. Тим більше, якщо поруч є трввник, на який можна посадити літак. Шосери хай собі їздять по дорозі, а от сім"ї з дітьми, які виїхали на роверах до Кінг Кросу я би на таке шосе не пускав. Для них збудуємо велодоріжку в два напрямки по лівій стороні Стрийської.
Email Poster
E-one
Дата 18 Березня 2011, 0:08
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Шмід @ вчора, у 22:54)
Роблячи велодоріжки, ми пропонуємо людям: сідайте на ровери, їдьте.

Роблячи велодоріжки, ви обмежуєте свободу вибору маршруту пересування. Бо згідно ПДР, якщо є велодоріжка, то з неї не можна з"їжджати.

Шосери хай собі їздять по дорозі

Будуть нарушати, бо поруч є велодоріжка smile.gif

Це повідомлення відредагував E-one - 18 Березня 2011, 0:10
Email Poster
Шмід
Дата 18 Березня 2011, 0:10
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Ross_M @ нині, у 05:35)
Якось лякає те, що більшість доріжок на тротуарах.. Мені здається, що тіки і треба буде те і робити що кричати на пішоходів щоб відійшли з доріжки. І чомусь здається на таких тротуарах як на Чорновола зроблять тільки розмітку, а стан покриття не змінять..

Якщо є вулиці з 2-смуговим інтенсивним рухом в одну і в другу сторону (Чорновола, Липинського, Наукова, Стрийська, Володимира Великого, Червоної Калини), то треба робити велодоріжку на тротуарі. СССР готувався до війни, тому там пішохідні зони розраховані на прїзд танків у два ряди. Проблема тільки з вул. Кульпарківською. Від психлікарні до Антоновича дуже вузькі тротуари та ще й стовпи посередині. Доведеться на цій ділянці виводити велодоріжку на проїзну частину. А її недавно реконструювали. А це значить, Кульпарківську доведеться відкласти на пізніше.

Щоб люди не ходили по велодоріжці, тоеба її виділити іншим кольором чи матеріалом, зробити на 5-6 см нижче тротуару. І ще треба заселити Львів німцями smile.gif
Email Poster
valanych
Дата 18 Березня 2011, 0:16
Quote Post

Постійний учасник

в нас ще в деяких місцях посеред тротуарів рекламні щити ростуть.
Шмід
Дата 18 Березня 2011, 0:21
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (E-one @ нині, у 22:08)
Роблячи велодоріжки, ви обмежуєте свободу вибору маршруту пересування. Бо згідно ПДР, якщо є велодоріжка, то з неї не можна з"їжджати.

Будуть нарушати, бо поруч є велодоріжка smile.gif

Тобто, якщо велодоріжка є на Гіпсовій, то я не можу їхати по Антоновича? Сумніваюся.

Я думаю, що в правилах йдеться не про велодоріжки на тротуарах, а про велосмуги на дорозі. Тобто, якщо на дорозі є велосмуга, то треба їхати по велосмузі, а не між машинами. Але можете їхати по іншій дорозі. Крім того, думаю, це не стосується міста. Якщо ні, поправте мене.

Але все-таки, який сенс їхати поміж машинами, якщо поруч є велосмуга? Обмеження свободи вибору? А чому Вас не турбує, що не можна їздити по залізничній колії чи по злітній смузі?

Так я не зрозумів до кінця. Що, може, велодоріжки не робити?
Email Poster
Шмід
Дата 18 Березня 2011, 0:25
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (valanych @ нині, у 22:16)
в нас ще в деяких місцях посеред тротуарів рекламні щити ростуть.

Рекламні щити пересуваються легким помахом пера, якщо є бажання робити велодоріжки.

Надобраніч. Дуже сподіваюся на підтримку. Чекаю порад і розумних думок. sleep.gif

Це повідомлення відредагував Шмід - 18 Березня 2011, 0:27
Email Poster
nrg78
Дата 18 Березня 2011, 0:32
Quote Post

Зацікавлений
**

"Роблячи велодоріжки, ви обмежуєте свободу вибору маршруту пересування. Бо згідно ПДР, якщо є велодоріжка, то з неї не можна з"їжджати".
+1 (от якби той пидпункт закону скасувати ..., як і заборону їздити на велосипеді з 7 до 14 років)

"... зробити на 5-6 см нижче тротуару ..." - а не буде тоді на ній сміття збиратися і вода після дощу?

Цікаве хитросплетіння велодоріжок на початку і в кінці вул. Сахарова. Для чого доріжка до центру іде ліворуч, а з центру - праворуч?
Шмід
Дата 18 Березня 2011, 0:43
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (nrg78 @ нині, у 22:32)
Цікаве хитросплетіння велодоріжок на початку і в кінці вул. Сахарова. Для чого доріжка до центру іде ліворуч, а з центру - праворуч?

Бо на Сахарова дві доріжки не помістяться. Треба використовувати вулицю Кастелівка. А хитросплетіння на Горбачевського-Сахарова зумовлене тим, що на Медику сходяться дві лінії -- та, що йде на Вол. Великого і та, що йде на Кульпарківську і Любінську.

З орендатором Медика домовлено, що він пустить велодоріжки. От тільки сходи наверх треба буде вирівняти. huh.gif
Email Poster
E-one
Дата 18 Березня 2011, 0:51
Quote Post

троль ще той

Але все-таки, який сенс їхати поміж машинами, якщо поруч є велосмуга?

а як буде розрулюватись ситуація із зупинками громадського транспорту? Наскільки я розумію, Маршрутці (привіт Урі2) чи тролейбусу доведеться перетинати велодоріжку і зупинятись на ній. Мені що, прийдеться чекати, поки транспорт рушить?

Так я не зрозумів до кінця. Що, може, велодоріжки не робити?

ну хз... unsure.gif Якщо більше нема куди гроші вкласти і всі більш глобальні питання (теплотраси, водогін) вирішені, то можна робити.

Це повідомлення відредагував E-one - 18 Березня 2011, 0:51
Email Poster
nrg78
Дата 18 Березня 2011, 1:31
Quote Post

Зацікавлений
**

"Так я не зрозумів до кінця. Що, може, велодоріжки не робити?" - відповідь залежить від багатьох аргументів. Так для бувалих велосипедистів заборона пересування по проїзній частині, очікування поганого виконання велодоріжок та наявності на них різних перешкод, та, зрештою, певне обмеження в напрямі руху, може зменшити вже наявний рівень задоволення і комфорту від пересування велосипедом без таких доріжок та без суттєвих обмежень. І це такі аргумент.
Необхідність розбудови цивілізованої велоінфраструктури, підвищення рівня безпеки пересування для велосипедистів різного рівня підготовки і т.д., такі теж аргумент.
Якщо цікавлять настрої форумчан з цього приводу:
http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?showtopic=7576&st=0
http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?showtopic=7623&st=0
Griga
Дата 18 Березня 2011, 9:57
Quote Post

Активный лентяй

Запрещается ехать по дороге если есть велодорожка - т.е. на той же самой улице (например, на тротуаре) - не вижу с этим проблем. Тем более что по улицам с насыщенным выхлопом ехать не хочется совсем. В этом отношении Гипсовая, например, весьма неплохой вариант. Время от времени сам таким образом ездил, но раздражала брусчатка до и после нее. Велодорожку очень желательно вынести с дорожного полотна и отделить от автомобилей - всем спокойнее будет. Велодорожка на дороге имеет еще один недостаток - зимой исчезает под сугробами, а вот те, что совмещены с тротуарами выживают (по крайней мере в Стокгольме). Но надо также обратить внимание на то, чтоб интересы пешеходов не были ущемлены smile.gif

Спасибо за вложенные труд и время!

Це повідомлення відредагував Griga - 18 Березня 2011, 10:02
Yosyf
Дата 01 Квітня 2011, 21:35
Quote Post

ветеран

Уночі у Львові вкрали велопарковку, яку вчора облаштували
Сьогодні, 31 березня, під час ранкового обстеження району, працівники Галицької районної адміністрації Львова виявили крадіжку велостійки, яку вчора змонтували на пр. Свободи біля закладу громадського харчування. -AAA+Про це ЗІКу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Зранку ми здійснювали перевірку району з працівниками і виявили, що на пр. Свободи, де вчора наше ЛКП встановило велопарковку, вже її нема. Згодом ми знайшли металеву конструкцію біля світлофорного об’єкту. Мабуть, хулігани намагались вкрасти її і використати як металобрухт. Цей прикрий випадок – свідчення низької культури наших мешканців. Дуже прикро, що львів’яни не оцінюють тої роботи, яка спрямована, перш за все, на покращення комфорту саме їхнього життя», – розповіла голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

«Надалі у нашому районі планується встановити ще 14-16 велопарковок. Будемо встановлювати велостійки і у подвір’ях будинків, де живе багато людей, і біля закладів громадського користування», – розповідає начальник відділу житлового господарства Галицької районної адміністрації Леся Дуліба.

Відтак, парковки вже обладнані на вул. Венеціанова, 15, пр. Свободи (Галицький район), вул. Б. Хмельницького, 255, вул. Панча, 8 (Шевченківський район), вул Дж. Вашингтона, 11 та вул. Пасічній, 102 (Личаківський район), вул. Виговського, 34 та вул. Сяйво, 21 (Залізничний район), найближчим часом з’явиться паркова біля ринку «Шувар» на вул. Хоткевича та на масиві Санта-Барбара.

Фейсбук Твітер Живий Журнал В контакті Роздрукувати КоментаріДодати коментар

Ім'я
Коментар
Код
Змінити вигляд

Стари Львув21:22 01.04.11 Бидло!Бо то єст, проше пана БИДЛО!І нєма значеня чи оно єдзє роверем чи мерседесем, чи маршрутков, то єст вшистко єдно бидло. І цо зробі бидло з тимі велодоріжкамі, зобачицє юж настемпнего дня. Тшеба лєпєй зробіць паркінгі для бидла і то бидло там пшипінаць жеби нє лазіло по мєсцє Львовє
Робін Гуд -око19:51 01.04.11 Воко - ти бачиш ті ровери, які Садомазох закупив для потреб львівської Ратуші чи їх вже давно вкрали?
до сумно18:34 01.04.11 Ви свій ровер залишите на вулиці без нагляду?, я не маю на увазі дитячий триколісний,
сумно16:53 01.04.11 Вибачте: добре, що НЕ всі такі...
сумно16:53 01.04.11 ДОбре, що всі львів’яни такі, як більшість із дописувачів, що тут пишуть. Бо тоді би точно з цього Львова треба би було виїжджати. Бо так ганьбити владу за будь-що, що вона зробила, не вміють (і не роблятть) у жодному місті.
Якщо у місті є люди з роверами, значить треба їх десь ставити. Значить мають бути і велопарковки.
А що ровер коштує дорожче за машину? Краще десять роверів, ніж один дебільний джип, який всідається на тротуарі в центрі
Email Poster
Uri2
Дата 02 Квітня 2011, 9:26
Quote Post

Рідкісний зануда

А я от ще раз подякую панові Шміду за його роботу. І особливо за те, що обговорює і пояснює питання цих велодоріжок на форумі.
З нетерпінням чекаю, коли можна буде нарешті по них їздити.
bata
Дата 03 Квітня 2011, 21:30
Quote Post

офісний планктон

Завтра приймають проект? на яку годину? Може підїдем?
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (220) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll