Ūֲ | Ҳ | | |

Avid   VeloMAX

: (3) [1] 2 3  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДТП, для чого велосипедисту шолом
goroh
10 ѳ 2012, 12:39
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львів
: 138

Сьогодні зранку їхав на роботу звичним маршрутом вниз по вул. Личаківській. В районі вул. Чехова десь за 30-40 метрів перед собою побачив два автомобілі, один з них виїжджав з бокової вулички, їнший в неї заїжджав з зустрічної і точно мене бачив, інший глянув в мою сторону, чим дав мені зрозуміти, що теж мене бачить. Без лишніх думок їду собі далі (швидкість 35+). Коли мені до них залишилось метрів з 10, той що їхав знизу подає виїжджаючому сигнал фарами "пропускаю", і той починає виїжджати.....
Шансів вирулити в мене не було і по мокрій бруківці, юзом влітаю в крило. Машина - мінівен, з високим капотом, тому через машину не летів
Удар прийняв головою і плечем. В плечі перелому і вивиху ніби немає, але сильно болить і тяжко рухати рукою.
Не хочу навіть думати що було б з головою якби був без шолома. Не буду казати, що він мені життя врятував, але кавалок здоровя зберіг то точно...
...дядько сказав, що не побачив....
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ДОРОГАХ!!! КАТАЙТЕ В ШОЛОМАХ!!!
Voron026
10 ѳ 2012, 13:09
Quote Post

Постійний учасник

: Жовква
: 494

співчуваю, справді обійшлось!
як розійшлись з винувадцем ДТП?
Email PosterUsers Website
ЧД_
10 ѳ 2012, 14:01
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Тут виновных оба. Так шо напевно обнялись. Сегодня то же так неспешно ехал возле СКА. хотел на заправке повернуть. Тормознул передним и как на саночках метра три дальше заправки проехал. Цирк. laugh.gif
goroh
10 ѳ 2012, 14:18
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Voron026 @ нині, у 13:09)
співчуваю, справді обійшлось!
як розійшлись з винувадцем ДТП?

З водієм розійшлись полюбовно. Дядько нормальний попався, в шоці був більше за мене. Оглянув себе і ровер, нічого глобального ніби не сталося, тай розійшлись.
Тут виновных оба. Так шо напевно обнялись.

Вину з себе я не знімаю, бачив можливі перешкоди тож мав притормозити. Але юридично він не правий на 100%
ЧД_
10 ѳ 2012, 14:36
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

99%

12.1. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.

12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.

(с)

laugh.gif

ЧД_ - 10 ѳ 2012, 14:38
vchaban
10 ѳ 2012, 15:10
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: 3061

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 14:36)
12.3. У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об'єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об'їзду перешкоди.

Це нонсенс в даному випадку. Тоді виходить перед кожним перехрестям, де стоїть авто треба мало не зупинятись. Водій авто мав пропустити усіх хто рухався по головній дорозі.
goroh
10 ѳ 2012, 15:28
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 14:36)
99%

12.1. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.

(с)

laugh.gif

получається, що якщо я в радіусі 100м. на дорозі бачу будь-який предмет який потенційно може розпочати рух, значить маю зупинятись...
біля кожної припаркованої машини де може відчинитись дверка, біля кожного пішохода на тротуарі бо може різко вискочити на дорогу і взагалі якщо на дорозі крім мене є ще машини тре брати ровер під паху і йти пішки...
ті пункти можна приписати до будь-якого ДТП, і зробити потерпілого винним
alex4alex
10 ѳ 2012, 15:45
Quote Post

рокет Алекс

: Lemberg, Staufenstraße
: 7283

Ви не зовсім вірно трактуєте правила. В правилах є формулювання "безпечна відстань", "якомога правіше" і тп. Це все доволі розмиті поняття. Коли я здавав на права (трохи менше року назад), старий досвідчений інструктор з теорії говорив одну дуже цікаву річ: "безпечна відстань - це навіть 20 сантиметрів". Але так, щоб не було зіткнення, аварії - тут вже називайте як хочете. Тобто безпечна відстань, чи поняття "заздалегідь" - це не точні формулювання в метрах, сантиметрах, кілометрах, а всі - по ситуації.
Так само і з вжиттям заходів.

alex4alex - 10 ѳ 2012, 15:50
Users Website
vchaban
10 ѳ 2012, 15:59
Quote Post

vchaban.blogspot.com

На дорозі нічого безпечного не може бути, поки є рух! laugh.gif
Uri2
10 ѳ 2012, 16:31
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

QUOTE (grotes @ нині, у 13:39)
інший глянув в мою сторону, чим дав мені зрозуміти, що теж мене бачить

З тими водіями то якраз ніфіга подібного. Він подивився і не побачив, бо впевнений що на дорозі крім автомобілів більше нічого не буває. Все ще початківець, одним словом.

Для таких випадків в мене є дудка, якою я підсигналюю - на всяк випадок - у таких спірних ситуаціях.

QUOTE (vchaban)
Тоді виходить перед кожним перехрестям, де стоїть авто треба мало не зупинятись.

Угу. На дорозі ти маєш бути готовий до будь-яких безглуздих вчинків інщих учасників руху. Не завжди виходить, звичайно...

QUOTE (vchaban)
На дорозі нічого безпечного не може бути, поки є рух!

+1 sad.gif

Uri2 - 10 ѳ 2012, 16:32
alytsus
10 ѳ 2012, 18:57
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львов
: 224

+10 Угу. На дорозі ти маєш бути готовий до будь-яких безглуздих вчинків інщих учасників руху. Не завжди виходить, звичайно...
ohmy.gif просто капец

alytsus - 10 ѳ 2012, 19:00
Email Poster
sergman
10 ѳ 2012, 23:20
Quote Post

Постійний учасник

: Львов (Шопена)
: 367

1.4. Каждый участник дорожного движения имеет право рассчитывать на то, что и другие участники выполняют эти Правила.

Зря вы полюбовно разошлись. У тебя травма, вел наверняка тоже пострадал, а ты его просто так отпустил. Надо было компенсацию вытребовать...
Email Poster
vchaban
10 ѳ 2012, 23:53
Quote Post

vchaban.blogspot.com

В мене подібна ситуація була на Личаківській біля Винниківського ринку... правда я їхав на авто. З бічної вулички висунувся якийсь мужичок на форді, побачив мене і зупинився, я побачив, що він зупинився і спокійно, не пригальмовуючи продовжив рух. Як тільки я підїхав до нього, майже за 10 метрів перед мною він раптово вирішив таки проскочити переді мною... wacko.gif Я то загальмував, правда впритик перед ним, але позаду мене недалеко їхала маршрутка... уявляю як там люди літали по салону коли водій різко загальмував. А цей мужик ще й почав щось агресивно кричати в мою адресу crazy.gif Я й досі не розумію алгоритм його поведінки на дорозі!

Аналогічна ситуація сталася коли я їхав на велосипеді по вул. Симоненка. Якась юна леді, на чесно заробленому важкою працею Лексусі виїжджала з бічної вулиці, мало не роздавила мене своїм джипом, причому на 100% була впевнена у своїй правоті... wacko.gif

Тому, сидячи на велосипеді, з такими бічними виїздами авто треба вважати. Врізатися в дверку не страшно, але попасти під колеса не хотілося би.
E-one
11 ѳ 2012, 0:48
Quote Post

троль ще той

: Львів, р-н Стрийської
: 4306

QUOTE (vchaban @ вчора, у 23:53)
Якась юна леді, на чесно заробленому важкою працею Лексусі

Приїжджає юна леді на Лексусі на заправку. Ну і заправщик один одному каже: "Диви на яку тачку насосала". Вона почула і каже: "Я сейчас ребятам позвоню - на вертолете домой улетишь".
Email Poster
Ioan85
11 ѳ 2012, 1:52
Quote Post

Постійний учасник

: 921

QUOTE (vchaban @ нині, у 00:53)
Врізатися в дверку не страшно

Дивлячись з якої сторони... Недавно чудом уникнув зіткнення в дверний косяк. Якби пасажир автівки на 5 см відкрив більше двері, лишився я би без пальця. Вирулювати від дверці не було куди, праворуч відбійник...

Ioan85 - 11 ѳ 2012, 1:53
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll