Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Трафунки на дорогах, дтп
_BuR_
29 2008, 13:54
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: Львів
: 3395

Тема створена для того щоб поділитись розповідями про пригоди на наших дорогах,з нашими водіями,маршрутками,таксістами,пішоходами.
Прозьба не писати почуте,переказане і неправдоподібне.

Кожного ранку сідаю на ровер і мчу на роботу.
Мчу тому що 12км за 26-30хв.і це по заторах, по бруківці.
Сьогодні як завжди виїхав з Тарнавського в сторону Стрийського базару, якщо їхати від базару до пл.Петрушевича то є горбата бруківиста одностороння дорога, так як мені в сторону Сахарова відповідно я не обїзжаю по колу а виїзжаю на тротуар і вниз до базару(або якщо виїзжаю раніше і нема машин то можна дозволити собі і по дорозі).По тротуарі рухаються пішоходи звичайно, які бачать мене ті що йдуть на зустріч і бачу я їх(ті які йдуть донизу),все розраховую, де пригальмувати як обїхати,йде чувак з великою сумкою, йде впевнено вперед,тротуар достатньо широкий,обїзжаю з ліва і тут бачу він різко собі подумав шо йому треба перейти вулицю, руль в мене широкий , ще й з рогами....в результаті я за 2 метри від ровера на проїзджій частині на бруківці,(добре що нічого не їхало)ровер напів на тротуарі на ровері чувак, борсається і витирає мені ланцюг своїми штанями biggrin.gif
Впав я досить вдало, навіть не в порохах, долоня чуть притерпла і усьо.
Підходжу до ровера кажу "вставай!,чого розлігся" biggrin.gif "на роботу запізнююсь".
Чуть подряпав рога, отаке то....
Дяк а ти полюбляєш тротуари wacko.gif
rosen
29 2008, 14:09
Quote Post

суровый

: Звідусіль
: 1481

А еще есть непредсказуемые бабушки, одна из которых однажды прыгнула мне прямо под колеса. Я ее объезжал слева, а она услышав приближение со спины вдруг резко сместилась туда же. Перелетев через руль и через бабку продолжил движение, а бабуля давай за мной бежать - мол я такой плохой, сбиваю бабушек, надо меня сдать в соответствующие органы, не догнала конечно но бежала бодро, так что явно не пострадала...
Передвигаясь по тротуару нужно быть не мение внимательным и осмотрительным чем на дороге.
Velomax
29 2008, 14:43
Quote Post

неутомімый командор

: Львов
: 6757

По тротуару вообще-то совсем нельзя ездить.
Users Website
rosen
29 2008, 14:52
Quote Post

суровый

: Звідусіль
: 1481

QUOTE (Velomax @ нині, у 15:43)
По тротуару вообще-то совсем нельзя ездить.

Да, нельзя. Но что поделаешь если кое где дороги в таком ужасном состоянии что приходится ехать по тротуару.
_BuR_
29 2008, 15:44
Quote Post

ВЕЛОКУР"ЄР

: 3395

а паркувати машини на тротуарі можна?
Аміго
29 2008, 17:43
Quote Post

Зацікавлений
**

: 110

Також мав цікаву істрію. Їду я по вул. Франка до центу і на повороті перед індійським магазином якесь чувирло не включивши поворот починає звертати у напрямку до вул. Руставеллі. Добре що одразу по гальмам дав а то влетів би в його іномарку і мусівби хлоп компенсацію мені платити wacko.gif . А він ніж мав вибачитися, то "пошепки" mad.gif запитав мене чому я тут катаюся. Бидло і в Африці бидло.
Якби на цьому все. На тому ж перехресті (Саксаганського-Франка), мав можливість відчути як перед твоїм носом проскакує жигуль. Все б було добре тільки швидкість я мав до 30 км/год.
Будьте обережнішими на цих перехрестях unsure.gif
Email Poster
Leonid
29 2008, 22:18
Quote Post

ветеран броуновского движения

: Львов
: 2804

Еще на Велопитере писали, что наиболее опасен для велосипедиста пешеход. И пример : едите вы себе, едите, вдруг пешеход решает, что ему необходимо на маршрутку и бросается к автобусу. По дороге сталкивется с велосипедистом , велосипедист падает, а пешеход бежит дальше.
Нужно читать классиков.

Поэтому на тротуаре нужно быть еще более бдительным, я всегда расчитываю, что пешеход неожиданно может изменить направление (кстати сами мы именно так и ходим, просто когда идем пешком, то этого не замечаем tongue.gif ).

Leonid - 29 2008, 22:20
Email PosterUsers Website
Igel
31 2008, 18:06
Quote Post

Jeżo-zwież

: 306

Як на мене, то пішохід має повне право ходити по тротуару спокійно і не оглядаючись. Це його територія.
В зв"язку з цим опишу недавній випадок з позиції пішохода. Проспект Шевченка, біля "сквозняка" навпроти МакаДональдса. Прогулююся я собі спокійно з дружиною. І тут якийсь придурок на ровері (вибачайте, але інакше не назву) вискакує з-за спини, прошмигує на відстані 30 см від моєї коханої, перестрибує бетонну клумбу за 3 м перед нами і жене далі. І це все посеред тротуару з в людний час. Нам достатньо було випадково ступити на крок вбік і ... str.gif
Чи може я маю ходити по тротуару чітко по лінії? Безперервно оглядатись? mad.gif

Соромно признатись, але на секунду захотілось, щоб він своєю
(незахищеною до-речі) головою, і в ту клумбу...

Тож відомий вислів можна перефразувати: "Бидло - воно і на ровері бидло".

Igel - 31 2008, 18:09
0 (0 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll