Ūֲ | Ҳ | | |

: (5) 1 2 [3] 4 5  ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Скажи - ні ! , для музІки при їзді на ровері., 5 см до ДТП
matvei
08 2011, 19:19
Quote Post

Зацікавлений
**

: Lviv
: 100

Щось подібне якось бачив у Львові в районі Стрийського ринку, правда строгєє, классічнєй, типу ямайських саундмобілів: http://youtu.be/R2Tx_9CfJdI
Henaro
03 ѳ 2012, 11:29
Quote Post

Зацікавлений
**

: Львов
: 157

Пробовал с плеером ездить... Напряг постоянный, не нравится. Лучше слышать. В городе тем паче. (на трассе допускаю вариант, но не ездил) Музыка в машине? Последствия от музыки в машине отображаются в основном на вашей машине, а не на организме.
Email Poster
vchaban
03 ѳ 2012, 12:03
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

QUOTE (Henaro @ нині, у 11:29)
Последствия от музыки в машине отображаются в основном на вашей машине, а не на организме.

І на організмі інших учасників дорожнього руху, між якими можуть бути і велосипедисти wink.gif
Email PosterUsers Website
ivanmariupol
21 2012, 10:19
Quote Post

Зацікавлений
**

: lviv
: 144

QUOTE (vchaban @ 09 Листопада 2011, 20:12)
Якщо слухати музику в навушниках не надто голосно, то це практично те саме, що і слухати магнітолу в авто, в плані інформативності від навколишніх звуків. Тим більше, що кузов авто має шумоізоляцію. Але в будь-якому випадку всі маневри треба узгоджувати з своїми очима і головою smile.gif

тільки от в авто дистанція довкола нього така шо є куда дивитисі, і сидіти комфортніше як в кінотеатрі, а от на роверику, жиби проїзджати помежи тих авто вочи можуть не встигати за головою, такшо ліпше мати вуха на підмогу prankster2.gif
Email Poster
Krasow
21 2012, 17:04
Quote Post

Постійний учасник

: Львів, Галицький район
: 400

Існують навушники "відкритого типу" (зовнішня сторона драйвера не ізольована) в яких добре чути "зовнішній світ".
Особисто я, коли на велосипеді, музику не слухаю, і вважаю що до "якісної" музики слід відноситись як до мистетства, і не робити з неї буденний фоновий звук.
ivanmariupol
21 2012, 19:08
Quote Post

Зацікавлений
**

QUOTE (Krasow @ нині, у 18:04)
Особисто я, коли на велосипеді, музику не слухаю, і вважаю що до "якісної" музики слід відноситись як до мистетства, і не робити з неї буденний фоновий звук.

оце правильно yes.gif ,
але от відкритого типу працюють радше так шо ззовні звук музики(фону) краще розсіюється, а от зовнішні звуки хіба чутно на малій гучності
Email Poster
vchaban
21 2012, 22:10
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

Коли їду годину-дві по трасі сам - переважно щось слухаю. Ані дискомфорту, ані проблем це мені не приносить. А якби позаду намічалась якась аварійна ситуація, мені здається, що є дуже мала імовірність того, що якби я був без навушників, то міг би щось зробити. Як їду з друзями, музики не беру.

По місту переважно їжджу без навушників - в трафіку і без музики цікаво! smile.gif Хоч іноді їду з навушниками, і ніякого дискомфорту не відчуваю. Стараюся їхати передбачливо і не робити різких маневрів.
Email PosterUsers Website
ivanmariupol
22 2012, 17:20
Quote Post

Зацікавлений
**

нє ну воно як кому, але от дискомфорт є у тім жи музика так звана-працює методом розслаблєнія уваги - людина стає ніби відсторонена, шо їй же самій при їзді несе потенціальну нєбєзпєку - не там зреагуєш і не тоді повернешся, коли би мож було, шо вже може зробити аварійну ситуацію wacko.gif
Email Poster
ivanmariupol
22 2012, 17:27
Quote Post

Зацікавлений
**

-а в аварійних ситуація ти вже не думаєш хіба надія шо тіло твоє вспіє помислити-і то за долі сєкунди- а якшо воно не розслаблене, а проинформоване то значися готове, вже наполовину, помислити
бо ж проинформований значися озброєний pleasantry.gif bye.gif
Email Poster
BogdanBicyclist
16 2012, 20:20
Quote Post

Початківець
*

: Львів район Пасічної, Погулянки
: 47

При поїдкі на велику музики не слухаю, але інколи хочеться но тільки не в навушниках
Oleg132
11 2013, 16:17
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

QUOTE (vchaban @ 21 Квітня 2012, 20:10)
По місту переважно їжджу без навушників - в трафіку і без музики цікаво! smile.gif

Донедавна не уявляв собі катання без музики.
Але: Останні пів року, якось, по-дитячому - не цікаво.
Можливо переріс? biggrin.gif
pakolv
12 2013, 22:14
Quote Post

@У Team

: no-one-cares
: 1564

що за маячня, завжди їжджу в навушниках
коли сідає батерея в навушниках - повне фіаско, відразу хочеться додому

а з дуру можна, як то кажуть, і МПХ зламати

ви ще напишіть, що водіям авто не можна слухати
pakolv
12 2013, 22:17
Quote Post

@У Team

QUOTE (Krasow @ 21 Квітня 2012, 17:04)
Існують навушники "відкритого типу" (зовнішня сторона драйвера не ізольована) в яких добре чути "зовнішній світ".

це у вас, батєнька, юнацький максималізм промовляє laugh.gif
є музика, яка пишеться для фону, яскравий приклад лейбл КафеДельМар
а Патрішу Барбар на ровері, особливо не послухаєш tongue.gif

бувають випадки коли навушники заважають
на-приклад: на 4-му колі НайтМеднеса шуфля підкинула Братів Карамазових Достоєвського Фёдр Михалыча, смеху то было, так до КП і їхав laugh.gif

pakolv - 12 2013, 22:42
New
13 2013, 21:30
Quote Post

: Lvov
: 22

Давно было...В Москве 95...Пришёл на стройку штрих с плеером.Нихера не слышит кроме музона.Мы ему кричали,мол снег башка попадёт,да где там.Короче сочетаная травма чегота там и давайдосвидания.
В машине музон слушают,но не в наушниках,чтоб и сигналы других участников регаты были на слуху...а то сами знаете...Я б какие нить динамики заимел.Щас думаю над этим.
Email Poster
pakolv
13 2013, 23:21
Quote Post

@У Team

ви, напевно, давно по хліб не їздили, губиться зв"язок

pakolv - 13 2013, 23:25
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll