Ūֲ | Ҳ | | |

Cannondale

: (22) [1] 2 3 ...  » ( ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Увага! ідіоти на велодоріжках
ЧД_
23 2014, 13:02
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Про идиотов на дорогах уже есть отдельная тема. а вот на велодорожках не было. laugh.gif

Начнемс:
С быстрым потемнением стал сталкиватся, что народ едет без света на велодорожках. Есно в черном. и без какаих либо отражателей. Вчера вылетая из-за остановки в последнее мгновение успел узреть добродия який ихав на зустрич. Бо млять вже темно. Вывернул бы руль пизнише и женский половой орган чуваку.

Сколько разив я бачив як на зустрич тоби идуть двое, одын по велодорожке, другий по пешеходной частыни. Як чемна людына я сподиваюсь. шо той мудакдобродий шо идэ пешеходной частыною вступытся, а мужской половой орган там. Робы шо хочеш, я си курва иду. До того вже темно. Кладу руку на свий мангал, но я курва проиду колысь без всяких прыгальмовуваний помиж двох. Най си всраются. prankster2.gif
Spiner
23 2014, 20:45
Quote Post

it's chemistry, ....

: Львів-Відень
: 1199

Їду зраня на тижні я до студентів, і біля ас2 обганяю по велодоріжці ровериста. Він собі матрасив, а я трохи поспішав. Доїхав до промислової і став навпроти велопереїзду, чекаючи зеленого. Роверист теж під'їхав, але став зліва, зліз з роверка і каже мені, що я не за правилами перетинати буду дорогу. Я трішки офігів, але пояснив йому, що і я і він перетинати будемо за правилами, але він я пішохід, а я як роверист. Мене вразила свідомість того чоловіка, їздить, робить зауваження, хоч в даному випадку не дуже вірні, але ж старається. На тому самому перехресті на наступний день, роверист рве на червоне через дорогу. Догнав, розказав йому який він мудак, а воно либиться на всі зуби. Зафігачив би головою до стовпа, але ми його проїхали...
Oleg132
23 2014, 22:47
Quote Post

Ветеран

: Lviv
: 2926

Раз тут таке щире ділення, то і я також виговорюсь.
Їду в неділю, до студентів, на круізері по вул.Кульпарківській. Тримався біля бордюра і тримав телефон біля вуха. Підрізає та перекриває мені дорогу шановний ВС5999АА. Відкриває вікно і викрикує: "Ти, як їдеш? Хочеш поговорити по телефону - зупинись!" Стараюсь пояснити: "Вибачте, я не встигаю, терміново потрібно зателефонувати". На що отримав у відповідь: "Я шас, як вийду..." І, ніби, пристойно виглядає, жінка, діти, тачка не погана... Я, культурно, попросив чоловіка не хамити. Він, як не завівся(( Думаю, ладно. Хтось все ж таки має бути мудріший. Записав номер та й збрив.
Spiner
23 2014, 22:58
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 23:47)
Раз тут таке щире ділення, то і я також виговорюсь.
Їду в неділю, до студентів, на круізері по вул.Кульпарківській. Тримався біля бордюра і тримав телефон біля вуха. Підрізає та перекриває мені дорогу шановний ВС5999АА. Відкриває вікно і викрикує: "Ти, як їдеш? Хочеш поговорити по телефону - зупинись!" Стараюсь пояснити: "Вибачте, я не встигаю, терміново потрібно зателефонувати". На що отримав у відповідь: "Я шас, як вийду..." І, ніби, пристойно виглядає, жінка, діти, тачка не погана... Я, культурно, попросив чоловіка не хамити. Він, як не завівся(( Думаю, ладно. Хтось все ж таки має бути мудріший. Записав номер та й збрив.

Ну він правий був по суті, але не по формі... мені коли тризвонять, я пиняюсь десь на узбіччі, жеби люду не заважати.
Oleg132
23 2014, 23:08
Quote Post

Ветеран

QUOTE (Spiner @ нині, у 22:58)
Ну він правий був по суті, але не по формі... мені коли тризвонять, я пиняюсь десь на узбіччі, жеби люду не заважати.

Яким чином мої дії впливають на нього?
Oleg132
23 2014, 23:20
Quote Post

Ветеран

Віталій, Швін має Single-speed.
І мені кожна секундочка була дорога.
Припускаю, що настрій поганий мав, або жінка знервувала?

Oleg132 - 24 2015, 12:25
Spiner
23 2014, 23:21
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 00:08)
Яким чином мої дії впливають на нього?

Це радше про твою безпеку і про його небажання загреміти. Мене за кермом теж нервують роверисти які їдуть по дорозі, лялякають по телефону, бо у них знижується увага, зменшується маневреність і рухи стають непередбачуваними. В таких випадках хочеться, щоб роверист зупинився, поговорив і не нервував лишній раз інших учасників др. Хочеш їхати і говорити, то варто подумати про hf. wink.gif

Spiner - 23 2014, 23:23
vykh
23 2014, 23:25
Quote Post

Jaksię bawić to się bawić

: Львів
: 503

прямим, коли їду автомобілем відразу помічаю водія іншого автомобіля який говорить по телефону, він веде себе на дорозі геть інше ніж ті, що не розмовляють...

так само з велосипедистом... ніколи не говорю по тел під час руху ні на авто ні на велосипеді...

не можу казати за тебе, не бачив як ти їдеш розмовляючи по телефону... але завжди стараюсь таких велосипедистів обїхати за 2 метри, от ситуація, ямка, телефон падає, ти не зконцентрований на дорозі, починаєш автоматично ловити, дивитись за телефоном, як поведеш ти себе і твій велосипед на дорозі - я, як водій, не можу передбачити, но прямолінійність твого руху явно під питанням...
Email PosterUsers Website
Spiner
23 2014, 23:29
Quote Post

it's chemistry, ....

QUOTE (vykh @ нині, у 00:25)
прямим, коли їду автомобілем відразу помічаю водія іншого автомобіля який говорить по телефону, він веде себе на дорозі геть інше ніж ті, що не розмовляють...

так само з велосипедистом... ніколи не говорю по тел під час руху ні на авто ні на велосипеді...

не можу казати за тебе, не бачив як ти їдеш розмовляючи по телефону... але завжди стараюсь таких велосипедистів обїхати за 2 метри, от ситуація, ямка, телефон падає, ти не зконцентрований на дорозі, починаєш автоматично ловити, дивитись за телефоном, як поведеш ти себе і твій велосипед на дорозі - я, як водій, не можу передбачити, но прямолінійність твого руху явно під питанням...

О, розуміюча мене людина smile.gif
Oleg132
23 2014, 23:30
Quote Post

Ветеран

Може бути, признаю.

Oleg132 - 23 2014, 23:34
ЧД_
24 2014, 8:12
Quote Post

sprzedawca materacow

: Lwow (Привоз)
: 8668

Пане Олеже. Ваши секунды. то Ваша особыста справа и ни кого Ваши секунды не половоактят. laugh.gif
Ром
24 2014, 9:00
Quote Post

Велофанат

: 1649

Відомий такий факт . Людина не може в повній мірі робити одночасно дві справи . Або не буде пам"ятати зміст розмови , або траєкторію руху , або залишиться спогад уривками . Причому чоловіків це стосується в більшій мірі . В них між двома півкулями мозку меньше зв"язків .
Email Poster
Oleg132
24 2014, 16:15
Quote Post

Ветеран

Я коли жив в Ірландії, попав на штраф, який прийшов на адресу будинку, через розмови по телефону. Хитрюги вмонтували в дорогу і десь збоку траси відеореєстратори. Прийшло фото, як і номерів, так і мардашки((
Yosyf
24 2014, 20:33
Quote Post

ветеран

: 1332

QUOTE (Ром @ нині, у 09:00)
Відомий такий факт . Людина не може в повній мірі робити одночасно дві справи . Або не буде пам"ятати зміст розмови , або траєкторію руху , або залишиться спогад уривками . Причому чоловіків це стосується в більшій мірі . В них між двома півкулями мозку меньше зв"язків .

Колись давно чув від білоруських друзів, сябрів таку приповідку "двє работы не рабі - або цалуй або ябі" )))
Email Poster
demon
24 2014, 22:17
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

QUOTE (Oleg132 @ нині, у 16:15)
Я коли жив в Ірландії, попав на штраф, який прийшов на адресу будинку, через розмови по телефону. Хитрюги вмонтували в дорогу і десь збоку траси відеореєстратори. Прийшло фото, як і номерів, так і мардашки((

и чё? я вот, люблю, ухо телефоном чесать
0 (0 0 )
0 :

Topic Options : (22) [1] 2 3 ...  » Reply to this topicStart new topicStart Poll