Ūֲ | Ҳ | | |

Avid   VeloMAX

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> МотоДопомога, 097-013-66-99
Sapfira
05 2013, 11:52
Quote Post

Sapfira

:
: 408

МотоДопомога - волонтерська служба допомоги двоколісним учасникам дорожнього руху при ДТП та нештатним ситуаціям у Львові.

Якщо Ви стали свідком або учасником дорожньо-транспортної пригоди за участю мотоцикла, скутера або велосипеда просимо повідомити про це МотоДопомогу.

Телефон оператора: 097-013-66-99
Email PosterUsers Website
Uri2
05 2013, 12:19
Quote Post

Рідкісний зануда

: Львів, район ЛАЗу.
: 3633

Роверисти також підпадають до сфери "мотодомоги", як двоколісні ТЗ.

Знайшов звіт за 2012й рік:
http://www.motodopomoga.org.ua/index.php/u...-otchet-2012-ua

user posted image
vchaban
05 2013, 14:00
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: Львів
: 3061

чесно, в мене слово "мото" асоціюється з безбашеними льотчиками, які ганяють по дорогах на величезних швидкостях і створюють смертельну небезпеку іншим учасникам дорожнього руху.

Прямо під вікнами на пасічній ганяють 120-150 км год (міряв секундоміром від стовпа до стовпа laugh.gif ), тут же кілька пішохідних переходів, батьки з калясками переходять дорогу, ну і, панове, шум у квартирі, навіть із закритими вікнами, нереальний wacko.gif Такщо того сезону з цим "мотоявищем" я твердо намірений боротися.
Petiok
05 2013, 14:29
Quote Post

Постійний учасник

: 488

QUOTE (vchaban @ нині, у 14:00)
чесно, в мене слово "мото" асоціюється з безбашеними льотчиками, які ганяють по дорогах на величезних швидкостях і створюють смертельну небезпеку іншим учасникам дорожнього руху.

Прямо під вікнами на пасічній ганяють 120-150 км год (міряв секундоміром від стовпа до стовпа laugh.gif ), тут же кілька пішохідних переходів, батьки з калясками переходять дорогу, ну і, панове, шум у квартирі, навіть із закритими вікнами, нереальний wacko.gif Такщо того сезону з цим "мотоявищем" я твердо намірений боротися.

Успіхів тобі! А якщо вийде їх побороти, то я тебе ше запрошу до себе в яремче помогти боротися з мєсними гонщегами на квадроциклах laugh.gif
Email Poster
demon
05 2013, 16:07
Quote Post

Membёr

: Львов (район Южный рынок)
: 1665

QUOTE (vchaban @ нині, у 14:00)
Такщо того сезону з цим "мотоявищем" я твердо намірений боротися.

только на преступление не иди! доживи до старости с чистыми руками.
vchaban
05 2013, 17:01
Quote Post

vchaban.blogspot.com

: 3061

QUOTE (demon @ нині, у 17:07)
только на преступление не иди! доживи до старости с чистыми руками.

Та ні, все цивілізовано. Просто посприяю, щоб відповідні органи працювати і виконувати свою роботу...

Rain
07 2013, 10:51
Quote Post

Постійний учасник

: 347

Давайте не будемо в цій темі розводити флуд на тему "льотчіків на мациклєтах". Мотодопомога - це дуже корисна організація, ці люди не раз допомагали в ДТП і велосипедистам і мотоциклістам. На відміну від бидло-водіїв, мототусовка дуже дружна і усі допомагають одне одному. Сам не раз бачив, як вони працюють - і у Львові і у Києві.
Email Poster
Sapfira
27 2013, 12:00
Quote Post

Sapfira

:
: 408

МотоДопомога - курси надання першої медичної допомоги

Оголошується набір в группу для проходження курсу надання першої медичної допомоги від Червоного хреста. Курс дає базові теоретичні знання і шо головне практичні навички надання першої медичної допомоги. Після закінчення курсу слухачам відається сертифікат.

Вміти надати першу допомогу при невідкладних ситуаціях – обов’язок кожного свідомого громадянина. Люди, які знають основи надання першої допомоги повинні бути у кожній родині, серед співробітників, сусідів. Ці прийоми прості і доступні кожному. Оволодівши ними, ви стаєте життєво важливою ланкою в загальному ланцюгу швидкої медичної допомоги.

Бажаючі пройти курс можуть зареєструватись подзвонивши оператору на номер 097-013-66-99 або надіслати лист на адресу motodopomoga@gmail.com

орінтовна вартість курсу - 250 грн
0 (0 0 )
0 :

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll