РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

компоненты WTB в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (2) 1 [2]  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Де краще прикріпити/розмістити телефон/навігатор?, Ваші поради та рекомендації
Menestr
Дата 17 Жовтня 2013, 14:57
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Wertomaniak @ нині, у 09:10)
Ніколи не виникало такої ситуації, щоб я забув витягнути гарнітуру з телефону коли злажу з ровераsmile.gif хіба пяним би був laugh.gif

Значить, кажете, треба просто привинкути на початках, виробити привичку? smile.gif
Email PosterUsers Website
ihorKo-Stryi
Дата 17 Жовтня 2013, 18:36
Quote Post

Початківець
*

QUOTE (Menestr @ вчора, у 21:17)
це все дуже гарно, але у мене навігатор важить 170грам, і в задній кишені на велофутболці та велокофті він сильно відвисає і тягне футболку вниз, а на ямах взагалі гойдається там, що дуже напрягає. Може у Вас легший телефон чи якась менш тягуча веломайка?  biggrin.gif

Motorola DROID Razr - 127 гр.
user posted image
PlusOdyn
Дата 17 Жовтня 2013, 18:49
Quote Post

Болотоплавець, посол товариства тверезості

Звідки: катаюся країною - Оббухів/Українка -> грьобаний Зугрес

Аудіали хрєнові.
Чіпляйте на шолом, кажуть опромінення певними променями на певній частоті і з певною інтенсивністю поправляє непоправне.
Я якось мав бажання плеєр до шолома присобачити, але лінь мені завше вказувала правильний шлях недорозвитку, а у Вас я бачу запалу багато, тому го робити трубкотримач із шолома.
Email Poster
Wertomaniak
Дата 17 Жовтня 2013, 19:01
Quote Post

Человек-руина

QUOTE (Menestr @ нині, у 12:57)
Значить, кажете, треба просто привинкути на початках, виробити привичку? smile.gif

так
Menestr
Дата 30 Жовтня 2013, 13:02
Quote Post

Постійний учасник

Вирішив із оптимальним кріпленням телефона\навігатора, щоб бути завжди на звязку - юзаю сумку на пояс + провідна гарнітура. Навігатор сам в гарнітуру говорить куди треба повертати і так навіть зручніше, бо відпадає потрібність на нього щоразу дивитись. Відповідно коли хтось телефонує то можу спокійно прийняти дзвінок і руки вільні, а сумку на пояс повертаю на спину, вона маленька, легка і туди ще можна кинути гроші та якийсь дріб'язок.
1 Користувачів читають цю тему (1 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll