РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

тормоза Avid в магазине VeloMAX во Львове

Сторінки: (10) « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topic

> Велокроссы на Погулянке, с 29 октября, три уикенда
March
Дата 08 Листопада 2011, 11:13
Quote Post

Зацікавлений
**

Yosyf, щиро дякуємо!

а Шамахин Р. точно доехал...я всю гонку чуял его горячее дыхание)
ShBr2k
Дата 08 Листопада 2011, 11:30
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

QUOTE (Yosyf @ вчора, у 22:58)
13 133 Шамахин Р. 79  Львів н/с

Таки да, что-то сбились со счета судьи... )) Помню стартовал, потом ехал, и кацца даже финишировал... Но уже сомневаюсь... laugh.gif

В разделке номер верный - 133.
В групповой гонке был под номером 57. Второй ряд, 7 место...

И что-то мне подсказывает, что мое место уже в ветеранах? sad.gif 1979 г.р.

ПС: Номер брал у мальчика, мда, я ему в отцы гожусь... blink.gif - 28 57 Кривич Олександр 99 Україна "Іскра" 19.27. +1
Elephant
Дата 08 Листопада 2011, 12:23
Quote Post

Постійний учасник

все правильно, я зійшов на третьому колі...
Yosyf
Дата 08 Листопада 2011, 18:03
Quote Post

ветеран

QUOTE (Elephant @ нині, у 12:23)
все правильно, я зійшов на третьому колі...

Надто жорстке покарання з боку Провидіння за спробу випередження ветерана... smile.gif
Email Poster
E-one
Дата 08 Листопада 2011, 22:28
Quote Post

троль ще той

QUOTE (ShBr2k @ нині, у 12:30)
В разделке номер верный - 133.
В групповой гонке был под номером 57. Второй ряд, 7 место...

Ну тепер все ясно: Шамахін під №133 - зійшов. А Шамахіна під №57 ніхто не помітив laugh.gif
Email Poster
Yosyf
Дата 09 Листопада 2011, 12:14
Quote Post

ветеран

Треба бути уважним і акуратним з номерами. В гонці доводилось спостерігати таке явище, коли номер в учасника теліпається на одній чи двох булавках і судді кричать, питають який номер, а той не чує. А потім дивується чому він не поптрапив у протокол. Там все просто заповнюється карточка учасника і на ній вказано номер. Чому Шамахін був під різними номерами в двох гонках? Невідомо. Всі їхали дві гонки під одним номером.
Email Poster
Yosyf
Дата 09 Листопада 2011, 12:22
Quote Post

ветеран

І БУЛАВКИ БУЛАВКИ НЕ ЗАБУВАЙТЕ!!! Раджу купити кілограм китайськмих і порозпихати по жмені по всіх велокишенях і рюкзачках smile.gif. Тоді точно ніколи не забудете. Знаю зі свого досвіду smile.gif. І ще й зможете допомогти колегам у скрутній ситуації з булавками і вони вам будуть за це щиро вдячні, їх очі світитимуться радістю, так ніби вони поміж жовтим осіннім листям на Погулянці знайшли зелену купюру з портретом Лінкольна номіналом 100. smile.gif.Наближається черговий крос! Це вже Чемпіонат області офіційний! Готуємось, змащуємо ланцюги і перекидки, міняємо гальмівні колодки, прикатуємо трасу...

Це повідомлення відредагував Yosyf - 09 Листопада 2011, 12:22
Email Poster
ShBr2k
Дата 09 Листопада 2011, 13:29
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

QUOTE (Yosyf @ нині, у 13:14)
Чому Шамахін був під різними номерами в двох гонках? Невідомо. Всі їхали дві гонки під одним номером.

Видомо. Потому что это бы два разных дня, своего номера не имею. В первый день брал у организаторов номер и во второй день у другого участника (другая категория). Оба номера были указаны в карточках при регистрации: Номер, ФИО, год рождения. На старте информацию так же озвучивали - Номер + Фамлия. В чем путаница - хз... ))

ЗЫ: В любом случае к организаторам никаких претензий... А номерок откапаю с ПБП - так что "всэ будэ чётко-чётко"... ))
Nikalaich
Дата 09 Листопада 2011, 21:33
Quote Post

молодой растущий организм

Фотки вышли неудачные, поставил неправильный режим, да и больше отвлекался на разговоры.. Зато смонтировал небольшое видео smile.gif

ShBr2k
Дата 09 Листопада 2011, 21:57
Quote Post

Ёмана - ужо НГ!!

QUOTE (Nikalaich @ нині, у 22:33)
Зато смонтировал небольшое видео smile.gif

Аудиотрек - мега!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Elephant
Дата 09 Листопада 2011, 22:16
Quote Post

Постійний учасник

треба цього коментатора запросити в суботу на крос.... ))))
E-one
Дата 09 Листопада 2011, 23:23
Quote Post

троль ще той

Nikalaich, потішив smile.gif
Email Poster
luga
Дата 11 Листопада 2011, 13:02
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (ShBr2k @ 09 Листопада 2011, 13:29)
своего номера не имею.

Есть отличная идея, принимать участие во всех последующих соревнованиях с ПБПшным номером laugh.gif , пусть знают наших tongue.gif
Email Poster
Serik
Дата 11 Листопада 2011, 16:38
Quote Post

Зацікавлений
**

завтра знову на 11??
Yosyf
Дата 11 Листопада 2011, 20:01
Quote Post

ветеран

QUOTE (luga @ нині, у 13:02)
Есть отличная идея, принимать участие во всех последующих соревнованиях с ПБПшным номером laugh.gif , пусть знают наших tongue.gif

Якщо орги дозволяють чіпляти свої номери, то чому б і ні. Я, наприклад, минулий крос їхав під номером, з яким виступав на ЧС серед журналістів в Австрії ще у 2006 році, номер якісний не стирається і не коцається smile.gif, тому зберігся добре.
Якщо не забуду то завтра привезу купу всіляких номерів з різних гонок, в мене позалишалися, подарую організаторам, або тим , хто не має, щоб мав свій персональний smile.gif. Важливо, щоб не співпадав з таким самим учасником на трасі. Бо свого двійника я бачив на трасі, але правда серед молодших юнаків smile.gif. Деколи орги не вимагали повернення номерів, тому залишились.

Це повідомлення відредагував Yosyf - 11 Листопада 2011, 20:02
Email Poster
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (10) « Перша ... 2 3 [4] 5 6 ... Остання » Reply to this topicStart new topic