РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

Клуб фрізбі у Львові

Сторінки: (14) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> ДТП, гіркий досвід
yaroslav21
Дата 11 Березня 2010, 20:37
Quote Post

в пошуках хал.ви

QUOTE (vchaban @ нині, у 20:34)
Народ, я не доказую що я був правий.

І взагалі, написав пост просто щоб розказати як то було.
А всі зразу спритно почали про правила розказувати, і говорити мені що я на 1000% не правий. Дякую, це наснажує!

Начудив і хочеш шоб тебе не журили?так не буває. wink.gif
Email Poster
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 20:39
Quote Post

vchaban.blogspot.com

її - не маю.
Оскільки з нею все було ок, тільки подряпала руку, я просто на всяк випадок залишив свої координати.

Я писав що не влупився в неї а підкосив її (зробив "підножку") бо велосипед вже майже лежав на боці коли я в неї влетів. Вона впала і подряпала руку - а я полетів далі.
Email PosterUsers Website
dyadya
Дата 11 Березня 2010, 20:40
Quote Post

зашел попялицца

ПОБАЧИВШИ тебе щодуху біжить поперед колеса - це аж ніяк не можна передбачити.
- нужно быть готовым.

Зачем далеко ходить.До сих пор стыдно.Года три назад возле прокуратуры на пешеходном переходе с подругой не смотря на проезжую часть,ориентируясь на слух стал переходить дорогу хотя перед этим просто стоял полминуты.Резкий звук и велосипедист перелетев через руль впечатывается в брусчатку.На красном Спеше. Я буркнув-"разъездились тут!-пошел дальше.Нехорошо получилось а байкер расчитывал что я буду стоять дальше... Пользуясь случаем хочу извиниться oops.gif

А вы говорите-бабушки,если от собратьев велосипедистов не дождешься прогнозируемых действий...
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 20:42
Quote Post

vchaban.blogspot.com

... я раз їхав по дорозі, по головній, з бічної дороги водій мене явно бачив, і грубо почав їхати поперед мене. Я злегка взяв ліворуч, бо не було куди діватися, обїхав його ,він задів мені заднє колесо... В машині було 4 пацана... і що з того що велосипедист був правий? Мені здається що в нас велосипедист - це категорія учасників дорожнього руху, яка має найменше прав...
Leonid
Дата 11 Березня 2010, 20:42
Quote Post

ветеран броуновского движения

Согласно правил дорожного движения по тротуарам могут кататься дети только до 14 лет. Во всех остальных случаях любое транспортное средство имеет право ехать (не важно с какой скоростью, хоть 5 км/ч) только если не создает помех пешеходам. Пешеход по тротуару может хоть загзагом ходить - ты должен чинно ехать сзади и стараться его не зацепить.

Це повідомлення відредагував Leonid - 11 Березня 2010, 20:45
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 20:45
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Життя - непередбачуване. В мене друг їхав на велосипеді в парку на погулянці... КОТИВСЯ швидкість максимум 5 була, на маленькому горбику чомусь йому руль вивернуло - невдало впав, розбив підборідок, 5 швів..
yaroslav21
Дата 11 Березня 2010, 20:45
Quote Post

в пошуках хал.ви

QUOTE (vchaban @ нині, у 20:42)
... я раз їхав по дорозі, по головній, з бічної дороги водій мене явно бачив, і грубо почав їхати поперед мене. Я злегка взяв ліворуч, бо не було куди діватися, обїхав його ,він задів мені заднє колесо... В машині було 4 пацана... і що з того що велосипедист був правий? Мені здається що в нас велосипедист - це категорія учасників дорожнього руху, яка має найменше прав...

В тебе аналогічні права,як і у водія автомобіля.
Email Poster
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 20:47
Quote Post

vchaban.blogspot.com

Ану підкиньте ще пару цитат з правил дорожнього руху, ато маловато...

Доречі, щось всі говорять про різну швидкість (20 км\год, 15 км\год 5км\год)
wink.gif
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 20:48
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (yaroslav21 @ нині, у 18:45)
В тебе аналогічні права,як і у водія автомобіля.

Так, але в даному випадку я про це міг розказати тільки своїй дівчині.
Yosyf
Дата 11 Березня 2010, 20:49
Quote Post

ветеран

Що ж можна поспівчувати обом. В Європі взагалі то у парках взагалі не можна ні собак вигулювати, ні на велосипедах їздити. Через парк з ровером тільки пішки ходять. Ну, нам ще далеко...У моєму веложиттєписі був подібний момент, коли нісся по лісовій доріжці на Вульках зі спуску, а попереду молода парочка йде тримаючись за руки врозтяжку, йдуть по боках доріжки, руки посередині, почувши шурхіт оглянулись і хлопець несподівано смикнув подругу за руку на себе, таким чином її очко опинилось як раз посередині доріжки і навпроти мого колеса. Удар, голова, ноги, дупа, шприхи...мат, перемат. Але нічо всі цілі встали обтрусилися від листя пороху, восени справа була, і поїхали далі. У тій ситуації, той пацан був не правий, бо треба було просто руки відпустити і я би спокійно між ними проїхав. Ну, але на роздуми часу не було, все секунди вирішують
Email Poster
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 20:50
Quote Post

vchaban.blogspot.com

13 учасників переглядають тему!

... народ любить всякі інтриги!
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 20:52
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (Yosyf @ нині, у 18:49)
Що ж можна поспівчувати обом. В Європі взагалі то у парках взагалі не можна ні собак вигулювати, ні на велосипедах їздити. Через парк з ровером тільки пішки ходять. Ну, нам ще далеко...У моєму веложиттєписі був подібний момент, коли нісся по лісовій доріжці на Вульках зі спуску, а попереду молода парочка йде тримаючись за руки врозтяжку, йдуть по боках доріжки, руки посередині, почувши шурхіт оглянулись і хлопець несподівано смикнув подругу за руку на себе, таким чином її очко опинилось як раз посередині доріжки і навпроти мого колеса. Удар, голова, ноги, дупа, шприхи...мат, перемат. Але нічо всі цілі встали обтрусилися від листя пороху, восени справа була, і поїхали далі. У тій ситуації, той пацан був не правий, бо треба було просто руки відпустити і я би спокійно між ними проїхав. Ну, але на роздуми часу не було, все секунди вирішують

Нє, пацан правий! Вони ж собі просто гуляли!!! wink.gif
Так як і хвора жіночка, на яку я, непоміркований велосипедист, наїхав
yaroslav21
Дата 11 Березня 2010, 20:53
Quote Post

в пошуках хал.ви

QUOTE (vchaban @ нині, у 20:50)
13 учасників переглядають тему!

... народ любить всякі інтриги!

Нє народ не хоче попадати в такі "інтриги".
Email Poster
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 20:55
Quote Post

vchaban.blogspot.com

QUOTE (yaroslav21 @ нині, у 18:53)
Нє народ не хоче попадати в такі "інтриги".

Повір, я тоже особливого бажання не мав.
vchaban
Дата 11 Березня 2010, 20:56
Quote Post

vchaban.blogspot.com

... ех, треба збирати гроші, летіти кататися на місяць! ... Хоч і там можна космонавтів задіти sleep.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (14) 1 2 [3] 4 5 ... Остання » Reply to this topicStart new topicStart Poll