РЕЄСТРАЦІЯ | СТАТТІ | ПРАЙСИ | АДРЕСИ | ЗВ’ЯЗОК

велосипеды Cannondale во Львове

Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> 200 км, 8 перевалів, 18 годин - травневі вдались!, Воловець-Рахів
Nazarik
Дата 04 Травня 2010, 18:37
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (Dalnoboy @ нині, у 18:08)
Я тут порахував, що 200км ви проїхали за 11:50, а де ви ще 5год. розслаблялись?

Правильно час в дорозі був десь до 11 годин, а всьо решта сніданок,обід і відпочинок

Це повідомлення відредагував Nazarik - 04 Травня 2010, 18:38
E-one
Дата 04 Травня 2010, 18:42
Quote Post

троль ще той

QUOTE (Nazarik @ нині, у 18:37)
Правильно час в дорозі був десь до 11 годин, а всьо решта сніданок,обід і відпочинок

балін, то ми матрасили! crazy.gif

Яка довжина підйому на 8-й перевал?

По GPSies.com ~11 км

Прислоп я пройшов ще 04.09.2004р.

розмовляв з компетентними людьми, які теж там їздили на початку 2000-х, казали, що тоді дорога там була краща. Але на трубках - то зачьот!

Це повідомлення відредагував E-one - 04 Травня 2010, 18:47
Email Poster
Dalnoboy
Дата 04 Травня 2010, 23:00
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (E-one @ вчора, у 19:42)

Але на трубках - то зачьот!

wub.gif
Насправді, я не знав, яка там дорога, може би й не їхав туди...
На карті нанесена лінія, написано 12км, думав звичайна грунтовка, де можна проїхати чи пройти, а там таке...
Але вертатись було пізно.
А всі труднощі на цьому закінчились, далі був асфальт - Хуст - Мукачево.

Щодо 8-го перевала - це, мабуть, один з найдовших підйомів.
Міряв підйом на Сер.Верецький із закарпатського боку -7км серпантин, тільки в дуже поганому стані.
Може хто знає ще довші.
Email Poster
Desperado
Дата 04 Травня 2010, 23:18
Quote Post

настоящій мєдвед

Класний звіт! Класна поїздка! Аж самому захотілось таке колись спробувати))) Приємно було почитати подивитись на вечір)) happy.gif
E-one
Дата 01 Травня 2011, 22:30
Quote Post

троль ще той

Темці ап! Я з Назаром поновили перевальні ліцензії ще на рік, а Коно з Буром їх отримали. Найбільше вражень, мабуть, в Коно, який знав, що його чекає, але до кінця цього не освідомлював. Просвітлення до нього прийшло на 4-му рівні перевалі.
П.с. звіт завтра.
Email Poster
Uri2
Дата 02 Травня 2011, 16:44
Quote Post

Рідкісний зануда

Завтра вже прийшло. Народ вимагає звіт!
E-one
Дата 02 Травня 2011, 17:06
Quote Post

троль ще той

Спочатку слово надається новобранцям. З неофіційних джерел відомо, що два рівні вже описані wink.gif
Email Poster
Kono
Дата 02 Травня 2011, 17:22
Quote Post

Зацікавлений
**

Соррі, в мене перерва на пиво.
Це хто новобранець?
Email Poster
Nazarik
Дата 02 Травня 2011, 19:57
Quote Post

Постійний учасник

Оскільки і цього року на травневі випало два вихідних, і були бажаючі катнути знову цей мега-маршрут, то я вирішив знову поїхати в поїздку через вісім перевалів. cool.gif
Вже спочатку минулого тижня квитків на потрібний нам поїзд до Воловця не було sad.gif , було вирішено їхати на машині у Воловець, а звідтам в Рахів і по асфальту вернутись назад до машини.
Отже старт зі Львова майже опівночі і перша зупинка в Сколе на заправці, де всі смачно і ситно попоїли wub.gif , далі пам’ятаю, як трохи захотів спати wacko.gif і як піднімались на Латорицький перевал, то температура за “бортом” була близько 0 градусів цельсія…
Приїхали у Воловець за “графіком”, не довго збирались і стартували десь в 3.30

ПЕРШИЙ ПЕРЕВАЛ
- виїхали легко і вже нормально розігріті, далі був швидкий спуск, поки в Подобовці не подзвонив телефон, а дзвонив Костя, якого за колесо вкусила “змія”, поки міняли камеру трохи замерз. Далі була вже відома і швидка дорога на Міжгір’я, середня швидкість була в районі 30 км/год.
Після чого Костя хриплим голосом каже :
-Хто би за нами не гнався, але він на догнав biggrin.gif .

ДРУГИЙ ПЕРЕВАЛ
– виїхав відносно легко і з великим задоволенням, ну дуже там гарно і цікаво їхали. Це неописуємі краєвиди і сама дорога яка стрімко ”повзе”і петляє догори, вже о 6.30 ми були вже на горі і спостерігали на схід сонця, але через неприємний і холодний вітерець, швидко спустились вниз до Синевирської Поляни – звідки швидко докотили до Колочави і почали штурмувати наступний перевал.

ТРЕТІЙ ПЕРЕВАЛ
– він називається Присліп, по моємо самий дикий зі всіх перевалів : це колії здоровенні від лісовозів, це гарна природа навкого, це переїзди через потічки, а на спуску річку переходили взагалі по 100500 раз .
Вже в 11-00 в Усть-Чорній настала одна з самих приємних частин маршруту, це – повноцінний обід wub.gif
Поїли, а хто і трохи подрімав…
Потім 25 кілометрів асфальтної дороги до н.п. Дубове

ЧЕТВЕРТИЙ ПЕРЕВАЛ
- зустрів нас обіднім-закарпатським-палючим сонцем, оскільки я долаю його вже третій раз, то точно знав, що довжина маршруту складає рівно 5 кілометрів, і зціпивши зуби виїхав на вверх . Спуск з перевалу чомусь не приніс жодного задоволення і ще й в кінці спуску я зустрів Костю, який знову міняв камеру sad.gif .

П’ЯТИЙ і ШОСТИЙ ПЕРЕВАЛИ
– в порівнянні з попереднім я виїхав дуже легко, мабуть відкрилось якесь друге дихання.

СЬОМИЙ ПЕРЕВАЛ
– можна також віднести до самого феншуйного перевалу зі всіх, що я їздив. Це кам’яна дорога довжиною в 7-7,5 км, яка проходить через листяний ліс, ну і живописні краєвиди сусідньої держави , які проглядаються на його вершині.

ВОСЬМИЙ ПЕРЕВАЛ
– він же останній за поїздку, він же самий довгий (довжина складає 11 кілометрів), я особисто їхав легко – просто крутив собі педалі, перед мною їхав Бур, який на кожній наступній петлі зверху кричав : оп-оп-оп чи алє-алє-алє wink.gif . Десь за 0,5 км до кінця перевалу ми зупинились і трохи зачекали Коно і І-вана
Спуск в Рахів вже був в темноті, в один момент ми зупинились і подивились на місто яке світилось внизу. Воно було як на долоні руки…
Потім були : готель - дуже бажанне пиво –душ – і міцний і здоровий сон

Наступний день закарбувався в моїй пам’ятті грандіозним сніданком-обідом wub.gif , де ми їли все, що бачили, бо попередня нормальна їда була майже добу назад. І як тільки почали їхати в сторону Ділового, то майже в кінці Рахова на спуску на всю дорогу гуляло гуцульське весілля, гості якого не бажали нас пропустити – но швидкість близько 40 км/год і різке гальмування Коно заставило пропустити нас.
І знову почалась швидка їзда по шосе через Ділове – Вел.Бичків- Солотвино і десь за 10-13 кілометрів до Тячева – Бур і Костя сіли “на колесо” Газельці і на швикості близько 55 км/год, Костя наїжджає на кусок автомобільної ресори від чого його передня шина просто взривається crazy.gif , десь пів години колхозу і Коно знову на своїх двох колесах.
Потім проїхали ще Тячів і докотились до Хуста, де ї закінчилась наша закатка після першого дня
В підсумку за два дні проїхано близько 300 км по самій гарній частині карпат, а отже вихідні пройшли вдало !

Це повідомлення відредагував Nazarik - 02 Травня 2011, 19:58
A.V
Дата 02 Травня 2011, 20:01
Quote Post

триммер стакселя

трек в студию.
Users Website
ЧД_
Дата 02 Травня 2011, 20:31
Quote Post

sprzedawca materacow

Помедленее, я записую. (с) Т о есть при меньшей скорости, я так понял 8 перевалов не взять? laugh.gif

Трек нужон. Бо шо то я не в теме.

Це повідомлення відредагував ЧД_ - 02 Травня 2011, 20:32
E-one
Дата 02 Травня 2011, 20:38
Quote Post

троль ще той

Трек першого дня. На середині 8-го перевалу здох гармін... а я, алан, не той режим на зовнішньому живленні вибрав huh.gif
Трек другого дня-закатки.
Email Poster
alex4alex
Дата 02 Травня 2011, 20:40
Quote Post

рокет Алекс

А третій перевал точно "Присліп"?
Users Website
E-one
Дата 02 Травня 2011, 20:45
Quote Post

троль ще той

QUOTE (alex4alex @ нині, у 20:40)
А третій перевал точно "Присліп"?

точно wink.gif
Email Poster
Nazarik
Дата 02 Травня 2011, 20:45
Quote Post

Постійний учасник

QUOTE (ЧД_ @ нині, у 20:31)
...Т о есть при меньшей скорости, я так понял 8 перевалов не взять? laugh.gif

незнаю, але думаю, що якщо їхати на меншій швидкості, то є всі шанси останній перевал штурмувати вночі sleep.gif
0 Користувачів читають цю тему (0 Гостей і 0 Анонімних Користувачів)
0 Учасників:

Topic Options Сторінки: (5) 1 2 [3] 4 5  Reply to this topicStart new topicStart Poll